Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΘΕΛΩ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος peleas, στις 9 Νοεμβρίου 2014.

  1. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

       
     
  2. Φενριρ....

    Φενριρ.... Regular Member

    Να μην έχουν οι ποιο πολλοί ένα "μπαστούνι"στον οπίσθιο να είναι όλοι ποιο ευτυχισμένοι ν μοιράζουμε ζεστασιαααα χωρίς ν τ σκεφτόμαστε...Να εκφραζομαστε ποιο ειλικρινά....
    (Ξέρω πολλά θέλω.....)
     
  3. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Όχι δεν είναι πολλά.
    Θέλω διαφάνεια.
     
  4. ninahaze

    ninahaze Regular Member

    Όλα τα θέλω
     
  5. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Θέλε.  
     
  6. -Volt-

    -Volt- Contributor

    ε κάτι θέλω κι εγώ
     
  7. -Volt-

    -Volt- Contributor

    θέλω να γνωρίσω για αλλαγή ένα πραγματικά όμορφο άνθρωπο, τέτοιο που θ' αξίζει να τσακωθώ ακόμη και με τον εαυτό μου
     
  8. Θέλω να μου πεις ότι νιώθεις έστω κάτι για μένα...
    Κι ας το βλέπω στις πράξεις σου και ας το νιώθω στα φιλιά σου.

    Τα θέλω όλα...
     
  9. Brigitte

    Brigitte Contributor

  10. -Volt-

    -Volt- Contributor

    να ξαναπάρω σκύλο, να ξαναπάρω μηχανή, να φάω ξηρούς καρπούς, φοφίκο, φουντούνια, δρακουλίνια, καλαμαράκια, αθερίνα, πατάτες τηγανητές, μαλτίζερς, καπρίς, ένα ουίσκι, εφτά ντεπόν, σεξ, να παίξω συγκρουόμενα, μονόπολυ, τέτρις, να διαβάσω κάτι από Μάστερτον, Τσέστερτον, Μπαλζάκ, να χωθώ σ' ένα τζακούζι, να ανεβάσω πυρετό και να μείνω όλη τη βδομάδα σπίτι μου με αποδοχές, να τσιρίξω, ξανά σεξ, ξανά φουντούνια και μια σεράνο.
     
  11. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Μια VFR/08 και την Πατρών
     
  12. open_mind

    open_mind Regular Member

    Να ηρεμήσω, να χαλαρώσω και να μπορέσω να κοιμηθώ επιτέλους...  
    Θέλω αγκαλίτσα...  
     
    Last edited: 6 Μαρτίου 2018