Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θάθελα.....

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Τhe Enchanter, στις 18 Ιανουαρίου 2006.

  1. Τhe Enchanter

    Τhe Enchanter Regular Member

    Θάθελα,

    Να πάρω το τηλεκοντρόλ και να κλείσω την τηλεόραση. Να γίνει μαύρη με μια μονο μικρή κόκκινη τελίτσα πανω της, εσένα!

    Να ανοίξουμε τις ομπρέλλες και να βγούμε στους δρόμους. Να σπάσουμε τις βιτρίνες της πόλης που μας κανει να θελουμε να είμαστε αλλού!

    Να πάμε εκδρομή στα μέρη που ήμασταν παιδιά, να μείνουμε από λεφτά, να μείνουμε εκεί, σε πόλεις που έχουν μνήμη και θυμούνται τα χνάρια μας.
     
  2. Maley

    Maley Contributor

    Θα ηθελα να μεινω στον κοσμο μου, χωρις να με ενοχλει κανεις..
     
  3. undead

    undead Regular Member

    Θα 'θελα ενα τιποτα με μπολικο καθολου..
     
  4. MsAliki

    MsAliki Regular Member

    Θά'θελα να βρω κάποια άτομα εδώ μέσα,τα οποία να ενδιαφέρονται και να έχουν πραγματικά D/s 24/7 σχέση και να μην έχουν το νου τους μόνο στις kinky fetish εκφάνσεις του sex.
     
  5. Amazona

    Amazona Nothing More, Nothing Less - Amazona is the best!

    Θα'θελα να μπορούσα να σας δείξω τί όμορφο είναι να λες καλημέρα σε έναν άγνωστο στο δρόμο, κι αυτός να χαμογελά και να σου ανταποδίδει. Μεγάλη υπόθεση!
     
  6. τασος0

    τασος0 Regular Member

    Amazona αυτο που λετε δεν ειναι κ τοσο απιαστο γιατι εγω τουλαχιστον το κανω.σιγουρα δεν γινετε ενω περπαταει καποιος στην αθηνα..εξω ομως ειδικα σε χωρια ,,στην υπαιθρο συμβαινει αυτο.
    καποτε που γυρνουσα με την μοτο μου συνηθως σε ορεινες διαδρομες αυτο γινοταν συχνα...υπαρχουν περιοχες κ ανθρωποι που ακομη χαιρετουν κ ας μην γνωριζουν τον αλλον.
     
  7. slvK

    slvK New Member

    Θα'θελα.... να μπορουσα να πω την αληθεια της ψυχης μου.....
     
  8. James_Bondage

    James_Bondage Regular Member

    World Peace, global freedom and equal rights (yeah, right, ti ora?)*
    .......
    .....
    ...
    30.000.000 Euro σήμερα, στο λογαριασμό μου στην τράπεζα, ενα σπίτι 150τ.μ. στα εξάρχεια με ηχομόνωση, μία Lotus Esprit V8 στο γκαράζ, όλα τα παραπάνω δικά μου, και κύρια και πρώτα μια switch κοπελα 25-30 ετών μετριας έως καλης εμφάνισης (όχι supermodel klp) με εμπειρια και ορεξη στο s/m, να με γουσταρει τρελλά, να ακουει heavy metal, να παιζει rpg's και warhammer 40000.





    * = ελληνικά με ξενική προφορά.
     
  9. denied

    denied New Member

    Θάθελα έναν καλύτερο κόσμο...

    Να είχε αφαιρεθεί το δικαίωμα ψήφου από τους άνδρες και τον κόσμο να τον κυβερνούν οι γυναίκες.
     
  10. Astarty

    Astarty Contributor

    RE: RE: Θάθελα.....

    Πω πω! Και εγώ θα τα ήθελα όλα αυτά....
    Να με αφήνει να παίζω όμως RPG's μην με έχει δεμένη συνέχεια!
    χαχααχαχαχ!

    Αστάρτη
     
  11. Τhe Enchanter

    Τhe Enchanter Regular Member

    Θα'θελα τόσα πολλά, που δεν ξέρω τί θαθελα αλήθεια!
     
  12. Dome of Affection

    Dome of Affection Contributor

    θα ΄θελα....
    ότι όμορφο να κρατάει για πάντα,
    μια ζεστή αγκαλιά για να χαθώ...
    θα θελα τιποτε να μην 'ξεφτίζει'
    ενα φιλί καυτό
    θα θελα κανεις να μη δακρύζει
    ισως θα θελα ...να μην ημουνα εγω...