Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θάρρος η Αλήθεια?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος Keiko Mika, στις 22 Σεπτεμβρίου 2010.

  1. Keiko Mika

    Keiko Mika 愛する人たちに裏切られた Premium Member

    Πάντα πίστευα πως ότι αγγίζω καταστρέφεται.
    Όταν ήμουν μικρή , τύχαινε να ακουστεί ήχος σπασμένου στο σπίτι, μετά από αυτό το όνομά μου. Πάντα μου λέγανε γεννήθηκα για την καταστροφή.
    Ταν τον γνώρισα ήμουν 19 χρονών ήταν 25, η γνωριμία ξεκίνησε από μια πλάκα , ένα παιχνίδι θάρρους ή αλήθειάς. Διάλεγα θάρρος ,ήμουν δειλή να πω αλήθειες ,το να κάνεις το γελωτοποιό είναι πιο εύκολο. Με είχαν βάλει να βγω έξω στην πλατεία και να φωνάξω δυνατά ζητείται σατράπης.
    Φυσικά το έκανα ,δεν ήταν η πρώτη φορά που τραβούσα πάνω μου τα περίεργα βλέμματα του κόσμου ,αυτό που δεν περίμενα ήταν Εκείνος.
    “Ζητείται σατράπης”.
    “Πως το εννοείς αυτό” άκουσα να λέει κάποιος πίσω μου. Γύρισα και τον κοίταξα στα μάτια δεν σου γέμιζε το μάτι.
    ”Παρακαλώ ?”
    “Το ζητείται σατράπης πως το εννοείς”. Time to play σκέφτηκα.
    “Όπως ακούγετε. Ζητείται σατράπης ”.
    “Δηλαδή” λέει με ένα επιβλητικό βλέμμα
    “Δηλαδή να ρίχνει από καμία και μην σηκώνει αντιρρήσεις” το χόνδρινα σκέφτηκα καθώς παρατηρούσα το βλέμμα του ,ευτυχώς για μένα ήρθε το ιππικό εκείνη την στιγμή.
    “Α ! Μίκα βλέπω γνώρισες τον Ντέμιαν” Ωχ ! Την κάτσαμε σκέφτηκα.
    “Ντέμιαν χάρηκα “ μου λέει
    “ Μικαέλλα επίσης”.
    Προχωρήσαμε μέσα μαζί με τον Εντι έκατσε απέναντι μου διπλά του.
    Περιόρισα τα μάτια μου στον καφέ μου γιατί τα δικά του μου προκαλούσαν νευρικότητα. Μέτα από λίγο ετοιμάστηκα να φύγω σηκώθηκε. Χαιρέτησα την παρέα και ξεκίνησα για την πόρτα.
    Με ακολούθησε , προχώρησα μπροστά βγήκα έξω , μου μίλησε.
    “Λοιπόν ,να σε βοηθήσω να βρεις αυτό που ψάχνεις;”
    “Παρακαλώ ;” έκανα την ανήξερη μα δεν τσίμπησε “ Ααα! Λες για πριν, δεν ψάχνω τίποτα σε διαβεβαιώ .Ήταν ένα μέρος του παιχνιδιού”.
    “Όχι δεν ήταν” μου λέει .“Θα ήθελες να ήταν άλλα δεν ήταν”. Με ξάφνιασε .“Λυπάμαι, ιδέα σου είναι”.
    Ξεκίνησα να φύγω . Μπήκα στο στενό , με ακολούθησε άρπαξε το χέρι μου από το μπράτσο, με τράβηξε προς την είσοδο μιας πολυκατοικίας και με πέταξε πάνω στον τοίχο δυνατά.
    Πόνεσα η πλάτη μου είχε τρίφτηκε πάνω στην ανώμαλη του επιφάνεια.
    Έπεσε απάνω μου προσπάθησα να ξεφύγω ,να φωνάξω σκέπασε το στόμα μου με το ένα χέρι του ενώ με το άλλο παραμέρισε το φόρεμα κ το σουτιέν , χούφτωσε το στήθος μου και πήρε στα δάχτυλα του την ρώγα μου και την τσίμπησε . Πόνος , σφίχτηκα ένα βογκητό έφυγε από τα χείλη μου , η ρώγα μου σκλήρυνε .
    “Ωραία αντίδραση “ είπε . Ξέφυγα από το χέρι του.
    ”Άφησε με θα ουρλιάξω”.
    “Προσπάθησε και άλλο όμως αυτό δεν είναι αρκετό”
    Με έσπρωξε πάλι στην τοίχο και η παλάμη του κατέβηκε στο μάγουλο μου.
    Κατά έναν περίεργο τρόπο στο μυαλό μου ήρθε η ατάκα από τον Καραγκιόζη .. Αμάν πανάγια μου !!
    Ζαλίστηκα.. από το χαστούκι άλλα και από το φιλί που ακολούθησε ,μου έκοψε την ανάσα απομακρύνθηκε.
    “Σταμάτα , άφησε με γιατί αλλιώς”.
    “Γιατί αλλιώς τι ?” το βλέμμα του η ανάσα μου το χέρι του , η ρώγα μου είχε πετρώσει από τον πόνο.
    ”Θάρρος η Αλήθεια” ρώτησε.
    Θάρρος ... Αλήθεια ... Δεν είχε πλέον σημασία .Ήθελα να πέσω στα χέρια του και να αφεθώ.
    Κατέρριψα τις τελευταίες αναστολές μου. Κόλλησα τα χείλη μου στα δικά του , με έσπρωξε πάλι πάνω στον τοίχο.

    “Όχι δεν πάει έτσι”.
    Έπιασε του καρπούς μου και τους ακινητοποίησε πάνω από το κεφαλή μου, με το ένα του χέρι ,δυνατά χέρια σαν χειροπέδες μα το άγγιγμα τους απαλό και ζεστό στην αφή .
    “Σε αυτό το παιχνίδι εγώ θέτω τους κανόνες. Θάρρος η Αλήθεια?”.
    ” Θάρρος”
    “Λάθος απάντηση” είπε χαμογελώντας.
    ” Αλήθεια”.
    ” Αλήθεια ψάχνεις για έναν σατράπη”.
    ”Εγώ δεν..”
    “Με λίγα λογία μπορείς ,άπλα Ναι ή Όχι”.
    ”Όχι” ένοιωσα το μάγουλο μου να καεί δάκρυα κύλησαν στα μάτια μου.
    “Την αλήθεια” τον κοίταξα στα μάτια εκείνο το σκοτεινό κάστανο απειλούσε να με καταστρέψει.
    “Ναι”.
    “Καλό μικρο, Μπράβο ώρα για παιχνίδι”.
    Σήκωσε το κάτω μέρος του φουστανιού ,τράβηξε βίαια το εσώρουχο μου σχίζοντας το. Μου έδωσε ακόμη ένα φιλί , αυτή τη φορά τρυφερό γλυκό μεθυστικό. Πήρε το χέρι του από τον λαιμό μου ξεκούμπωσε το παντελόνι , έβγαλε έξω το πέος του και το ακούμπησε πάνω στο αιδοίο μου. Τα χέρια του ανέβηκαν στα στήθη μου , έπαιζε με αυτά προκαλώντας πόνο και ηδονή. Το πρόσωπο μου πρέπει να άλλαξε μύριες εκφράσεις πόνου ηδονής πόνου. η γλωσσά του δεν σταμάτησε για μια στιγμή να παίζει με την δικιά μου.
    Άφησε τα χείλη μου και ακούμπησε τα δικά του πάνω στις ερεθισμένες ρώγες μου ,ενώ άρχισε να τρίβει το πέος του πάνω μου .
    “Ντέμιαν , σε παρακαλώ”
    “Με παρακαλάς τι;” είπε.
    “ Σε παρακαλώ βάλ'το μέσα μου” χαμογέλασε. Τραβήχτηκε μακρυά και μαζεύτηκε έμεινα να τον κοιτάω μπερδεμένη ,έκανα κάτι λάθος; Σκέφτηκα.
    “Έχεις πολλά ακόμα να μάθεις μικρή μου. Ντύσου”.
    “Μην με κοιτάς σαν φτηνή πόρνη είπα ΝΤΎΣΟΥ” , το χέρι του κατέβηκε πάλι με δύναμη στο πρόσωπο μου.
    Τα μάγουλα μου είχαν γίνει κόκκινα τα μάτια μου έτσουζαν.
    Τακτοποίησα τα ρούχα μου όσο ποιο γρήγορα μπορούσα στον πανικό μου , άλλα ξέχασα να μαζευτώ το σχισμένο μου εσώρουχο .
    “Δεν σου έμαθε η μαμά σου να μαζεύεις τα βρακιά σου από κάτω;” είπε και κατέβασε μια σφαλιάρα στον κώλο μου.
    “Σκύψε και σήκωσε το” σκύβοντας μου έριξε άλλη μια ποιο μαλακή στα οπίσθια
    “Έτσι μπράβο” είπε “Κάλο το μικρο”
    “Follow me”
    Προχωρήσαμε κατά μήκος την πλατεία για να πάμε στο αμάξι του ,αισθανόμουν το κενό ανάμεσα από τα ποδιά μου υγρό, να παγώνει από τον αέρα, αισθανόμουν γυμνή νόμιζα ότι όλοι ξέρουν τι γίνετε ότι τα βλέμματα τους καρφώνονται στα οπίσθια μου και στην απουσία εσωρούχου μου' ότι τα υγρά μου θα κυλούσαν πάνω στα μπούτια μου και θα ήταν εμφανή, ότι είχαν πάρει χαμπάρι τι έκανα ή ακόμα χειρότερα τι πήγαινα να κάνω. Τι πήγαινα να κάνω;. Πάνω στον πανικό μου πάλι σκόνταψα ,παραλίγο να βρεθώ φαρδιά πλατιά με τα μούτρα στο πλακόστρωτο της πλατείας. Με στήριξε τραβώντας με από το μπράτσο δεν με άφησε να πέσω ένοιωσα τρομερά ευγνώμων για αυτό το χέρι που με τράβηξε και με έσωσε από το ρεζιλίκι . Εκείνη την στιγμή κοίταξα τα μάτια του , αυτό το κάστανο σκέφτηκα μπορώ να το εμπιστευτώ , χαμογέλασα κεφάτη.
    Φτάσαμε στο αμάξι και μπήκαμε μέσα με κοίταξε ,χαμογέλασε
    “Άρχισες να καταλαβαίνεις τους ορούς του παιχνιδιού;”
    “Μάλιστα”
    “ Έτσι μπράβο”.
    Έβαλε μπρος και φύγαμε , για που ; .. έχει σημασία αλήθεια;
    Πάντα πίστευα πως ότι αγγίζω καταστρέφεται ,πως γεννήθηκα για την καταστροφή.
    Η Αλήθεια γεννήθηκα για να με καταστρέφει Εκείνος..
    Ο Κύριος μου της ψυχής μου.
    Ο Δαίμονας της καρδιάς μου.
    Ο Αφέντης μου.
     
  2. kati

    kati Regular Member

    Απάντηση: Θάρρος η Αλήθεια?

    Πολύ μου άρεσε.

    Έπρεπε να το διαβάσω βράδυ όμως καλύτερα..  
     
  3. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Θάρρος η Αλήθεια?

    Μου άρεσε πολύ....αν και αυτό το γεννήθηκες γιά την καταστροφή μου θύμισε τον πατέρα μου. Έτσι μου έλεγε πάντα....από μικρή
     
  4. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Θάρρος η Αλήθεια?

    αμα καμια γεννηθηκε για σπιτι και δεν ειναι πανω απο 55 κιλα , να μου στειλει πμ ....
    εε μααα .... ολες για ζημια ειστε πια ? .....  
     
  5. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Θάρρος η Αλήθεια?

    Αντί να φωνάζεις ζητείτε σατράπης έπρεπε να φωνάζεις ‘’ ζητείτε αράπης ‘’ 
    Εκεί να δεις τι θα γινόταν και τι εξέλιξη θα είχε η ιστορία σου   :retard:  
     
  6. Keiko Mika

    Keiko Mika 愛する人たちに裏切られた Premium Member

    Απάντηση: Θάρρος η Αλήθεια?

    εμ το βραδύ το δούλευα .... το επόμενο αν γράψω  

    ευχαριστώ varva   νομίζω οτι όλοι οι γονείς εχουν την ίδια κασετα

    δεν το ξέρεις isnogood οι ενδιαφέροντες γυναίκες είναι ζημιάρες   


    ρε danos έλεος με σε σένα πρέπει να πάρω αδιάβροχο:condom: notebook
    ή να προετοιμάζομαι ψυχολογικά και με μια σαλιάρα όταν βλέπω ότι έχεις απαντήσει:crazy: !!Η επόμενη έτσι  
     

    Επίσης να πω ότι είναι η πρώτη μου απόπειρα να γράψω μια ιστορία οπότε σας ευχαριστώ που την διαβάζετε
     
  7. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Θάρρος η Αλήθεια?

    Για πρώτη προσπάθεια ήταν καλή
    Την άλλη φορά θα έχεις πιο πολλές λεπτομέρειες και πιο ουσιαστικές φαντάζομαι
    Η κάθε λέξη που χρησιμοποιείς μπορεί από μόνη της να είναι μια ολόκληρη ιστορία
    Αν παραδείγματος χάριν εκείνο το βράδυ είχες γνωρίσει εμένα και καθόσουν να περιγράψεις την ιστορία μας θα το έκανες μονολεκτικά και όλοι θα καταλάβαιναν τα πάντα
    Σε παραθέτω την ιστορία ολοκληρωμένη
    Υγ.Αν ποτέ με γνωρίσεις μπορείς να την αντιγράψεις και να την δημοσιεύσεις
    Με έδειρε
     
  8. devine_sub

    devine_sub Contributor

    Απάντηση: Θάρρος η Αλήθεια?

    Το sequel θα είναι το "Με πήδηξε" {ή το "Δε με πήδηξε"}?

    /me έχει λυθεί στο γέλιο
     
  9. Keiko Mika

    Keiko Mika 愛する人たちに裏切られた Premium Member

    Απάντηση: Θάρρος η Αλήθεια?

    deviantsub μην του βάζεις ιδέες....
     
  10. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Θάρρος η Αλήθεια?

    Αυτό εννοείτε , μαζί πάνε 
    Ως γνωστών ο σωστός ο άντρας γαμάει και δέρνει    
     
  11. devine_sub

    devine_sub Contributor

    Απάντηση: Θάρρος η Αλήθεια?

    Διότι, όπως κατάλαβα, εσένα σε χαλάνε πολύ, εεε?!  

    Δε μίλησα για τον ίδιο τόμο ...
    Υποθέτω όμως ότι θα ανέκυπτε κι αυτό το θεματάκι κάποια στιγμή. Ή όχι;

    Τώρα, αν θα ήταν πριν ή μετά από το "Με πήγε να δω την ΑΕΚ" ... δεν το ξέρω.

    /me καλύτερα να μασάει παρά να μιλάει μερικές φορές.
     
  12. blindfold

    blindfold Contributor

    Απάντηση: Θάρρος η Αλήθεια?

    σκέψου πως είσαι σε ένα τρένο,
    που θα σε πάει μακρία
    γνωρίζεις που θες το τραίνο να σε πάει αλλά δεν είσαι σίγουρος ...

    υ.γ. δεν ξέρω αν το θυμάμε καλά αλλά αυτό θυμήθηκα διαβάζωντάς το ..