Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θέλει να με γλείφει . .Τον κάνει αυτό λιγότερο κ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος Guest76532, στις 31 Ιουλίου 2017.

  1. Ήταν ένα συνηθισμένο ζεστό (35 βαθμούς )μεσημέρι του Ιούλη . Τίποτα δεν προμήνυε αυτό που θα συνέβαινε . . πίστευα ότι θα ήταν μια συνάντηση όπως όλες οι άλλες . .Αλλά όχι ..
    Αρχικά Όλα κυλούσαν ήρεμα ικανοποιώντας τις επιθυμίες του αφέντη μου  . Έκανα κατά γράμμα ότι ζητούσε . Επειδή όμως είμαι και λίγο αναρχική έβαζα και κανέναν αριθμό ενδιάμεσα . . άλλα Γενικά Ναι ακόλουθουσα τις εντολές του κατά γράμμα . .
    Κάποια στιγμή ξαπλώνει στο κρεβάτι και μου λέει να πάω να κάτσω επάνω του ! Η χαρά μου απερίγραπτη !  Με μικρά πηδηματάκια ωσάν του καγκουρο βρέθηκα στην κατάλληλη θέση .το κατάρτι του   υψωνόταν επιβλητικό ανάμεσα στα μπούτχια μου . Έλα πιο πάνω μου λέει . . Κάνω την κίνηση να ανέβω και με σταματά . Όχι εδώ πάνω μωρή σουμπα .Έλα προς τα πάνω μου . Προσπερνάω το κατάρτι και φτάνω στην κοιλιά .'Πιο πάνω' ξανα λέει .ανεβαίνω στομάχι . Κάνει νόημα να συνεχίσω .ανεβαίνω ήπαρ 'έλα έλα έλα.. 'ανεβαίνω νεφρά .'έλα έλα έλα..'
    Έχω φτάσει ήδη στα πνευμόνια και ανεβαίνω απειλητικά προς το στήθος του . ' Κύριε . . Τι πάτε να κάνετε ?σκεφτείτε Την θέση σας .. Σας παρακαλώ . . ''
    -Ποια είσαι εσύ μωρή σκουληκαντερα   που θα με κρίνεις?' μου απαντά και με μια απότομη κίνηση τράβαει τα μπούτχια μου προς τον λαιμό του . . . Έχοντας διασχίσει όλο Το κατάστρωμα ,Το κατάρτι είναι πια πολύ πίσω μου . .Έχω φτάσει στην πλώρη . . Δεν ξέρω πως να το διαχειριστώ .Μην είναι κάνα τεστ που θα διαγνωσει το επίπεδο της υποταγής μου ? Μην είναι παγίδα ώστε να θεωρηθω βέβηλη και ιερόσυλη και να αποδεσμευτω? Μην είναι κάτι άλλο ? Ο μικρός μου εγκέφαλος κάνει πάρτυ . .  
    ' έλα έλα έλα ..'
    έχω φτάσει πηγούνι και με έχει πιάσει τρέμουλο .
    ' Ώπαααα. Ξεφορτωσε εδώ' μου λέει .Καλά είσαι .
    Που εδώ καλέ κύριε ? Στο πρόσωπο σας ?  
    -Ναι λέμε. εδώ .τι δεν καταλαβαίνεις ? Κάτσε μην βγάλω τον ζωστήρα και σου ρίξω καμία 647975217003 βουρδουλιες.  

    Έκλαψα λίγο   αλλά έκατσα . .τι να έκανα ?
    Το κορμί μου κουνιόταν σαν φουσκωτό βαρκάκι στον Ατλαντικο με σαράντα μποφόρ ..
    Τα δάχτυλα μου , τραβούσαν με μανία τα πυκνά κάστανα του μαλλιά σαν ινδιάνος που πάλευε με λευκό σε ταινία western για να του πάρει το σκαλπ . .
    Τι καυλα ανείπωτη μου πρόσφερε ο αφέντης μου . . ?
    Πως είναι δυνατόν να συνεχίσει να υπάρχει στο club των κυριαρχικών μετά από αυτό?   Και αν τον διώξουν ?άραγε θα του δώσουν πίσω την συνδρομή Αυγούστου που έχει προπληρωσει .. ?  Αυτά και άλλα καυτα ερωτήματα παιδευαν το μυαλουδακι μου και με ώθησαν να ανοίξω αυτό το νήμα ..

    Ευχαριστώ για τον χρόνο και την κατανόηση σας
    Μια μπερδεμένη σουμπα. . 
     
  2. brenda

    brenda FU very much

    Ντροπή και όνειδος των Κυριάρχων. Προτείνω στην ολομέλεια να καθαιρεθεί ατιμωτικά.
    Αντιποίηση στάτους και υπέρβαση (κυριολεκτικά) καθήκοντος.
    Πρόκληση ψυχολογικών τραυμάτων και σύγχυση σε υποτακτική.
    Φρίττω και αποστρέφομαι τέτοιες ιταμές πρακτικές.
    Καημένη Σοκολάτα μου, τι σού μελλε να πάθεις;
    Μα τέτχοια κακοποίηση;
    Θα τον στιγματίσουμε, μην στεναχωριέσαι.
    Και θα σε σώσουμε από το μαρτύριο του face-sitting.
    Το νιώθω, είναι ανενδοίαστος, αν το έκανε μια φορά, θα το ξανακάνει.
    Να μην φοβηθείς να τον καταγγείλεις καημενούλα μου...
     
  3. Εντάξει δεν το κάνει κάθε φορά .. Τώρα που το σκέφτομαι το κάνει πχ Όταν κάνουμε 69. . Και κάποιες άλλες φορές . .Αλλά ποτέ δεν του το χρεωνα. . Πάντα τον δικαιολογουσα . . Η κακια στιγμή , σύμπτωση . . Δεν ήθελα να τον προσδιορίσουν αυτές οι στιγμές . .
    Άνθρωπος είναι . . Θα κάνει και πράγματα χωρίς να τα σκεφτεί . . Δεν τον δικαιολογώ . . Μάλλον θα το ξανακάνει . . Και δεν ξέρω πως να προστατεύσω την υποτακτικοτητα μου . .
     
  4. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Αυτό που μου ράγισε την καρδιά είναι το κατάρτι που έμεινε ξοπίσω μοναχό 
     
  5. didina

    didina ☆☆☆ didina sokolata dina

    Σε καταλαβαινω απολυτα @sokolata .
    Βρε μπας και κανουν παρεα οι Κυριοι μας??
    Μηπως τους εχουν μπάσει σε καμιά αίρεση??
    Να δεις αυτο ειναι..και μαθαίνει στους Κ "πως να κάνετε την Υ σας να λιώνει απο καυλα γλειφοντας την..χωρις να χάσετε την κυριαρχικοτητας σας"..
    Εμενα πάντως από την αρχή παρουσίαζε τέτοια σημάδια..
    Θυμάμαι ακόμα μέσα στο αυτοκινητό του την 1η φορά που βρεθήκαμε να μου λεει...ότι αν δεν κάθομαι να με γλείφει θα με στείλει από εκεί που ρθα..
    Τι να κάνω και εγώ...Οφείλω να υποκύπτω στις ορέξεις Του οπως και τοσες αλλες αναμεσα μας..
     
    Last edited: 31 Ιουλίου 2017
  6. Kostas.V.

    Kostas.V. ....Η αλήθεια βρίσκεται στους Sex Pistols....

    Πραγματικά δεν το χωράει ο νους μου...που πάμε ρε....που βαδίζουμε....? 
     
  7. brenda

    brenda FU very much

    Σου έγλειψε ο Κ σου το πόδι και το έκανε να φανεί σα να ήταν τυχαίο?
    Έχωσε το κεφάλι του ανάμεσα στα πόδια σου και το έκανε να φανεί σαν ατύχημα?
    Ακόμη χειρότερα, έχεις και συ, έρμη υποτακτική βιώσει το μαρτύριο της Σοκολάτας με το facesitting?
    Μήπως σού έχει ζητήσει και κανένα δαχτυλάκι?
    Αν έχεις υποστεί ένα από τα παραπάνω πλήγματα, μη διστάζεις.
    Κατάγγειλέ τον, τον ανώμαλο!
    Γραμμή στήριξης γυναικών υποτακτικών και διατήρησης της υποτακτικότητας:911 24/7
    Η αλητεία δεν θα περάσει έτσι! 

     
  8. lotus

    lotus Silence

    Εντάξει μου φτιάξατε τη μέρα  
    Υπάρχει δικαιοσύνη στον κόσμο τούτο τον άτιμο, τον ποταπό, τον στιγματισμένο, τον ανελέητο
    Προτείνω και μια κλινική αποτοξίνωσης από τέτοιους εθισμούς που μπορεί να στέλνουν τους/τις Κ στα τάρταρα της κολάσεως αντί να τους ανοίγουν τις γλυκές πόρτες του Παραδείσου επειδή και μόνο παρασύρθηκαν κι αντί να πουν: 'Οξω ρε στα σουμπάκια που αντί να τους εαναφέρουν στον ίσιο δρόμο κάθονται και απολαμβάνουν τα δρώμενα.
    Θα αρχίσω να βλέπω τα παγωτά με άλλο μάτι και θα τους κάνω κι έναν εξορκισμό πριν για καλό και για κακό!!!

     
  9. lotus

    lotus Silence

    Τουλάχιστον σε αυτή τη θέση υπάρχει ελαφρυντικό δεν θα τον κρίνουν αυστηρά στο πειθαρχικό φαντάσου να γονάτιζε ή να έσκυβε για την απεχθή αυτή πράξη που θα του στερήσει τα γαλόνια   
     
  10. lotus

    lotus Silence

    Συμβούλιο
    Περνάνε από πειθαρχικό οι Κ που αποκλείνανε και υποπέσανε στον πειρασμό .....
     
  11. lotus

    lotus Silence

    Άστα Μάνθο μοναδική μου αγάπη έχει χαλάσει ο κόσμος
     
  12. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Σοκολάτα αν εξαιρέσεις το τράβηγμα των μαλλιών είναι μία βολική στάση ιδίως για το αυχενικό. Οπότε μην ανησυχείς για την κυριαρχικότητα του. Φαντάζομαι ότι φοβάσαι να τον ρωτήσεις και για αλλά πράγματα, οπότε ρωτά εδώ ελεύθερα δε θα σε δαγκώσουμε Σοκολάτα. Αλήθεια τι γεύση έχεις; Υγείας; Γάλακτος ή κάτι άλλο;