Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θέλει να με γλείφει . .Τον κάνει αυτό λιγότερο κ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος Guest76532, στις 31 Ιουλίου 2017.

  1. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Σκουριά πυρόχρωμη στις μίνες του Σινά
    οι κάβοι της Γερακινής και το Στρατόνι
    Το επίχρισμα, η Άγια Σκουριά, που μας γεννά,
    Μας τρέφει, τρέφεται από μας
    και μας σκοτώνει.
     
  2. rosenrot

    rosenrot Regular Member

    @sokolata Πάντα απολαυστικό το γράψιμο σου!  
    Για το facesitting θα προτιμούσα να βλέπω γυναικεία ματάκια να με κοιτάνε αλλά αν Εκείνος με Έχει δεμένη κάπως έτσι και περνάει κ με βασανίζει με γλώσσα ,δαγκώματα, φτύσιμο... αποκτά ένα ενδιαφέρον το γλείψιμο!

     
     
  3. Seras Victoria

    Seras Victoria Danger! Danger! High Voltage! Contributor

    Εν τω μεταξύ για να πω και κάτι σοβαρό στο απολαυστικα χιουμοριστικό νήμα της σόκο, το θέμα δεν είναι μόνο το κατά πόσο θέλει ένας Κ να προσφέρει απόλαυση στην υ του, που οι περισσότεροι φυσικά και θέλουν, αλλά και το ότι υπάρχει η λανθασμένη οπτική ότι ο μόνος τρόπος να το κάνουν είναι ως αγγαρεία.

    Δεν παίζει στο μυαλό ορισμένων ότι μπορεί να είναι καυλωτικη διαδικασία για αυτόν που το κάνει και όχι μόνο για αυτον που το δέχεται.

    Που ζούμε Θεοί;;
     
  4. Τώρα εγώ αυτό ξέρεις πως το συνδυασα Ε ? Φάτα (μωρή ) Μοργκανα . Επειδή το θέμα ήταν ο κύριος που έτρωγε το μνι . σκέφτηκες εσύ κάτι σε λεσβιακό . Τι Όχι ?
     
  5. Τι είναι καλέ το αιδιο μου να τον καταπιεί ? Ο Moby dick? Έλα παναίαμ! Εντάξει είπαμε λόγο ηλικίας έχει επέλθει μια κάποια χαλάρωσης Αλλά Τώρα το χοντραίνεις !   
     
  6. Δεν με πειράζουν οι κύριοι που γλείφουν . Έχω και εγώ κύριο που γλείφει . Αρκεί να μην προκαλεί ! ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑ ! Αυτό ακριβώς
     
  7. Έχω υψοφοβία . . .  
     
  8. Τώρα εγώ άμα σας πω ότι αρχικά δεν το πολύ ήθελα Γιατί δεν μου έκανε αίσθηση και σιγά σιγά με δική του προσπάθεια επειδή του αρέσει προφανώς! και τον ερεθίζει το λατρεψα κι εγώ? Θα πέσει καμία φωτιά να με κάψει ? Χαχαχαχα
    Οπότε Ναι για να μιλήσω κι εγώ λιγάκι σοβαρά .καμία φορά δεν είναι καν για την ευχαρίστηση του Υ! Υπάρχουν και κ που πραγματικά το γουστάρουν και καυλωνουν τρελά με αυτό !
     
  9. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Η στροφή αυτή της Fata Morgana ταίριαζε γάντι με το παρακάτω που έγραψε ο @Ηλίας
     
  10. Ravenia

    Ravenia "Post verba verbera"

    Εισαι θεα ρε συ....αχαχαχαχαχαχαχαχαχ εκλαψα
     
  11. Ravenia

    Ravenia "Post verba verbera"

    Απολαυστικη,ειλικρινης,αγαπημενη Σοκολατα....
    Υπεροχο γραψιμο,με δοση χιουμορ...
    Το αγαπησα!
     
  12. Giannis1979master

    Giannis1979master New Member

    Εντάξει για πολύ κλάμα το νήμα.. δηλαδή εγω που λατρεύω το γλυφονουνακι να μη θεωρώ τον εαυτό μου master?