Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θέλει να την γαμήσω από τον κώλο, Την κάνει αυτό λιγότερο Αφέντρα?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος _DaRkNiGhT_, στις 23 Ιανουαρίου 2015.

  1. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Σε αντιδιαστολή με το
    ''Θελει να Τον γαμησω..Τον κανει αυτο λιγοτερο Αφεντη?''

    Ποία είναι η άποψη σας στην αντίστροφη κατάσταση;
     
  2. garfield83

    garfield83 Regular Member

    Γαμα την και μην ρωτας!!!
     
  3. επισημη σεξουαλικη διαπαιδαγωγηση για τα do and don't που οριζουν Τους Κυριαρχικους και Τις Κυριαρχικες... χμμμμ....
     
  4. Σταματήστε το τρολλάρισμα  
     
  5. moi trolling? με προσβαλλετε!!!!   
     
  6. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Mε επιβλητικό ύφος ...Θέλω να με παρακαλέσεις να σε γαμήσω απο το κώλο.
     
  7. Μάλλον θα το μάθουμε σε καμιά δεκαετία...
     
  8. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Και ποιος εισαι εσυ για να της πεις οχι;; Εεεεε;;      
     
  9. brenda

    brenda FU very much

    Το πρωκτικό δεν ξεπερνιέται ποτέ για μία αισθησιακή γυναίκα, από οποιοδήποτε ρόλο...άρα...
     
  10. voluptas

    voluptas Regular Member

    Χαχαχα! Φοβερό!
     
  11. Queen_of_Wands

    Queen_of_Wands Regular Member

    χαχχα αντιστρέφοντας ..μα οι κ...λοτρυπίδες είναι σαν τις απόψεις...όλοι έχουν από μια...
     
  12. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Δεν είμαι πανηδονίστρια. Συνεπώς, μου είναι αδιάφορη η διερεύνηση όλων των ερωτογενών πτυχών μου. Ο ερωτισμός μου είναι αρκετά εξειδικευμένος με επίκεντρο την προσφορά άλγους και ακινητοποίησης.
    Μου προκαλούν, ωστόσο, αποστροφή οι ιδεολογικές ενδυμασίες που περιτυλίγουν αυτού του είδους την ερωτική απόλαυση. Κυρίως από άρρενες με τα κλασικά "εγώ δεν είμαι κάνας πούστης ή γυναικούλα" αλλά και από γυναίκες για να μη θεωρηθούν πουτάνες δεύτερης διαλογής.
    Είναι θέμα σεξουαλικών προτιμήσεων και μόνον, έμφυλες διαφορές εδώ δεν χωρούν.

    Όσο για την καρδιά του ερωτήματος στο νήμα, πιστεύω ό,τι έγραψα και στο αντίστροφό του. Και για να είναι κάποιος αξιόπιστος, εκτιμώ ότι θα πρέπει να εκφράζει την ίδια άποψη (όποια και να είναι) και στο ένα νημάτιον και στο άλλο, δίχως έμφυλα κωλοτουμπαρίσματα καθότι ομιλούμε για μία κοινή ερωτογενή ζώνη.

    Ορίστε λοιπόν η θέσις μου: