Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θέλετε να παντρευτείτε ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος SlaveRose, στις 12 Μαϊου 2011.

?

Θέλετε να παντρευτείτε ?

  1. Ναι

    132 vote(s)
    41,1%
  2. Όχι

    111 vote(s)
    34,6%
  3. Ναι (Ξανά)

    15 vote(s)
    4,7%
  4. Ποτέ (Ξανά)

    63 vote(s)
    19,6%
  1. lotus

    lotus Silence

    Αν πεις ναι όντας σε γάμο άραγε δημιουργεί πρόβλημα?    
     
  2. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

  3. AlexanderV

    AlexanderV Contributor



    Από το 2011 είχαν τα κινητά σύνδεση internet? Πόσο πιο τεχνολογικά ανεπίδεκτος πλέον??
     
  4. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Μη σκας, εμένα το κινητό μου ακόμα δεν έχει ίντερνετ. Μου λέει τις προάλλες μία συνάδελφος "Καλά ρε 'συ θα σου σκάσει το γκομενάκι στο μπαρ και θα θέλει να ανταλλάξετε τηλέφωνα κι εσύ θα του δείξεις αυτό με το καπάκι;"  
     
  5. AlexanderV

    AlexanderV Contributor


    Μια από τα ίδια (και χωρίς καπάκι)... Νομίζω ότι εξελικτικά, όσον αφορά εμένα, το επόμενο κινητό μου θα είναι αυτό με το αυτόματο καπάκι που έστειλε ο Μορφέας πακέτο στο Νίο!
     
  6. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Εγώ λέγω να επιχειρήσω. Μου λένε όλοι για viber και μ'εχει φάει η περιέργεια. Συν το GPS γιάντα όλο χάνομαι  
     
  7. AlexanderV

    AlexanderV Contributor


    Αυτό με το χάσιμο πια... Νομίζω πως είμαι από τα τελευταία λείψανα που ακόμα εξασκούν το ευγενές άθλημα του σταματήματος του αυτοκινήτου και επιτόπου ερωτήσεως του περαστικού.
     
  8. entelweis

    entelweis Regular Member

  9. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    εμ...  
     
  10. Sado_M

    Sado_M Owner of pet kathavra

    Προσωπικά θα ήθελα πολύ να παντρευτώ, αλλά δεν μπορώ να τεκνοποιήσω γμτ.! Έχω πρόβλημα με το ένα αρχίδι γιατί κόπηκε στο ξύρισμα, κι έχει τσιρότο τώρα.
     
  11. RAIN

    RAIN nefelibata

    Been there...done that...

    Νο.
     
  12. Sado_M

    Sado_M Owner of pet kathavra

    Εν το μεταξύ (όχι με ταξί) πληθώρα των νέων κινητών τηλεφώνων δεν μπαίνουν εύκολα στον κώλο γιατί είναι πλακέ και έχουν γωνίες . Να τα λέμε κι αυτά σύντεκνε. Τσούζουν.!