Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θέλετε να παντρευτείτε ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος SlaveRose, στις 12 Μαϊου 2011.

?

Θέλετε να παντρευτείτε ?

  1. Ναι

    132 vote(s)
    41,1%
  2. Όχι

    111 vote(s)
    34,6%
  3. Ναι (Ξανά)

    15 vote(s)
    4,7%
  4. Ποτέ (Ξανά)

    63 vote(s)
    19,6%
  1. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor


    Και εσείς θεωρείται πως ο χαρακτήρας του καθενός θα φανεί με το τι γράφει μέσα σε αυτές τις γραμμές σε αυτά τα νηματα που αφορούν άμεσα το βδσμ ;
    Γιατί ο καθένας από εμάς θα πει την αλήθεια για το τι συμβαίνει στην ζωή του δημόσιως !
    Λυπάμαι που θα σας απογοητεύσω αλλά συμβαίνει ακριβώς το αντίθετο !
     
    Last edited: 22 Αυγούστου 2018
  2. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    εγω πιστευω οτι μεσα σε νημματα στα οποια γραφουμε μαλακιες καποιοες στιγμες δειχνουμε πραγματα του χαρακτηρα μας ....
    βεβαια ολο αυτο ειναι μια τεραστια κουβεντα αλλα ο καθε ενας ειναι με τις αποψεις του

    γενικα κανενας δεν θελει να λεει τη αληθεια σε οτι αφορα τον εαυτο του ... για αυτο εγω τουλαχιστον εχω μαθει να εκτιμω τα ατομα που δεν φοβουντε να τσαλακωθουνε ακομη και δημοσια

    ΥΓ. να τσαλακωσεις καποιον ειναι ευκολο να τσαλακωθεις ειναι το δυσκολο και εκει θα φανει ο χαρακτηρας

    Α dont worry οσο ευκολα μπορει να με απογοητευσει ενας ανθρωπος και να με κανει να αναρωτιεμαι που παμε αλλο τοσο ευκολα μπορει καποιος αλλος να μου δωσει ξανα ελπιδα και να λεω η ανθρωπια ο σεβασμος και η καλοσυνη δεν θα χαθουν ποτε
     
  3. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Κάπως έτσι... Μάλλον όμως πολύ χειρότερα... Αφού το κοντισιονάρισμα πανταχόθεν πάει σύννεφο... Λογικά πράματα όχι μόνο να συζητιούνται, κανένα θέμα ακόμα κι αν υπήρχε νήμα με θέμα συνταγές για ομελέτα, αλλά ο τρόπος που συζητιούνται... παλιοκατάσταση...
     
  4. Dapom

    Dapom Contributor

    Πάντα υπάρχουν λύσεις ...
     
  5. Jemme53

    Jemme53 Regular Member

    Το ξέρω))) Γι'αυτο δεν στεναχοριεμαι))) Ψάχνω σιγά -σιγά)
     
  6. lotus

    lotus Silence

    Έλα βρε γοργόνα  
    Παντού υπάρχουν ψήγματα χρυσού!
    Γιατί εκεί έξω λέει ο κόσμος τις αλήθειες του για να τις πει εδώ μέσα?
    Για να ειπωθούν αλήθειες θέλει καλή σχέση με τον καθρέφτη πρώτα.
    Μόλις τις πούμε στον εαυτό μας και κάνουμε παραδοχές τότε υπάρχει ελπίς και για πιο έξω  
     
  7. prodigal sub

    prodigal sub ΠαΝούργα Premium Member

    Εκείνος καθισμένος στην πολυθρόνα, εγώ στο πάτωμα, γυμνή, καθισμένη οκλαδόν (όσο μπορώ).
    Με το ένα του πόδι πατάει τα πόδια μου, το άλλο στηρίζεται με τη φτέρνα πάνω στο γόνατό μου και του κάνω μασάζ.
    Πίνει το ποτό του, με κοιτάει, ανάβει τσιγάρο και σπάει τη σιωπή..."θα με παντρευόσουν;"
    Ήρεμα και χωρίς να αποσπάσω την προσοχή μου από αυτό που έκανα του απαντάω αυθόρμητα "όχι".
    Τραβάει το πόδι του και με ρωτάει με εμφανή ενόχληση στη φωνή του "γιατί;"
    Του απαντώ χωρίς να τον κοιτάξω "Κύριε, θέλω να είμαι σκλάβα σας, όχι γυναίκα σας"

    Αυτό.
     
  8. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    Με απλά λόγια:
    Γάμος = συμμετρία?

    Και λίγο πιο περίπλοκα:

    Κι αν όχι απόλυτη, δεν υπάρχει (έστω μερική) μετατόπιση της (ήδη διαμορφωθείσας προ του γάμου) ασυμμετρίας?
     
  9. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Ο γάμος είναι συμμετρία, ο γάμος είναι ασυμμετρία, ο γάμος είναι αποξένωση, ο γάμος είναι αγάπη. Γιατί ένα απ' όλα; γιατί όχι ένα ή διαζευκτικό, είτε ένα και συνδετικό και συσσωρευτικό;
     
  10. prodigal sub

    prodigal sub ΠαΝούργα Premium Member

    Δεν λέω ότι παύει να υπάρχει ασυμμετρία μετά το γάμο, έχω δει ζευγάρι και μάλιστα με παιδιά, να συντηρεί μια χαρά την ασυμμετρία μέσα στο γάμο. Όποιος θέλει μπορεί να το κάνει, δεν θα ήταν ποτέ δική μου επιλογή ή επιθυμία.

    Από την άλλη, πρέπει να παραδεχτούμε ότι δίνει έναν αέρα υπεροχής στη σκλάβα, διότι εκείνη είναι η εκλεκτή που επέλεξε να ζει μαζί της..Και βέβαια δυσκολεύει την πιθανότητα της αποδέσμευσης, πράγμα που χαλαρώνει τη σκλάβα  

    Ένας γάμος φέρνει κι άλλα πράγματα, συμπεθέρια, κουνιάδους, κουμπάρους, κοινωνικές υποχρεώσεις... 
    Δεν είναι καθόλου του τύπου μου!
     
  11. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    δεν θα συμφωνησω σε αυτο .. οχι απολυτα

    Σωστοοοοο
     
  12. prodigal sub

    prodigal sub ΠαΝούργα Premium Member

    Εξαιρετικά σπάνιο το αντίθετο.