Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θέλετε να παντρευτείτε ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος SlaveRose, στις 12 Μαϊου 2011.

?

Θέλετε να παντρευτείτε ?

  1. Ναι

    132 vote(s)
    41,1%
  2. Όχι

    111 vote(s)
    34,6%
  3. Ναι (Ξανά)

    15 vote(s)
    4,7%
  4. Ποτέ (Ξανά)

    63 vote(s)
    19,6%
  1. Mr__despicable

    Mr__despicable Regular Member

  2. Sadistic_Queen

    Sadistic_Queen Regular Member

     
     
  3. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Υπεροχής ως προς ποιον;

    Γιατί την δυσκολεύει; Η γραφειοκρατια τι σχέση έχει με την κυριαρχία;
     
  4. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    καλημερα θα σας πω μια ιστορια που μου ηρθε στο μυαλο οταν ειδα το νικ @Sadistic_Queen στο παρων νημα .. θυμηθηκα κατι απο παλια απο τα νεανικα μου χρονια ....

    και που λετε οταν ημουν νεος ηταν η εποχη που ειχε μπει στην ζωη μας το Mirc και καναμε πολες γνωριμιες με αυτο το κοινωνικο μεσο δικτυωσης εκει και ξεψαρωσα για να πω την αληθεια αλλα και γνωρισα / εκανα σχεσεις με αρκετες κοπελες απο διαφορα μεροι της Ελλαδας...
    μετα απο καποια στιγμη αποφασισα οτι το "" target group "" μου θα ειναι Σερρες - Δραμα - Καβαλα ... και εκει πανω εγινε μια συζητηση αν θα παντρευομασταν κτλ κτλτ κτλ

    και τοτε ο νεος ειπα "" παιδια εγω αν παντρευτω θα παρω Σερραια . Γιατι !!! γιατι η Σερραιες ηταν λιγο πιο απελευθερωμενες δλδ στα 15-16 ειχαν κανει σεξ στα 18-20 ειχαν κοιμηθει και με γυναικα στα 20-22 ειχαν κανει τριο / παρτουζες
    στα 25-30 ειχα κανει κινκυ σεξ βδσμικα σεσσιον κτλ αρα λεω μετα τα 30 οποια θελει αν παντρευτει θα το θελει πραγματικα αφου τα εχει κανει ολα και τα βαρεθηκε αποφασισε και ειπε οκ εγω πεον θελω να παντρευτω και να κοιταξω την οικογενεια μου ....

    κατι παρομοιο μου εχει ερθει στο μυαλο μου ξανα και ΑΝ παντρευτω λεω θα παρω μια σαδιστρια " εδω κολαει το νικ "" @Sadistic_Queen "" Γιατι !!! γιατι πολυ απλα αν για τους α , β , γ ...λογους αποσασισουμε να χωρισουμε μια σαδιστρια θα ειναι λιγοτερο εκδικητικη απο μια μη σαδιστρια που θα γινει κατι θα προσπαθησει να σε καταστρεψει μονο και μονο απο εκδικηση ... μια σαδιστρι μπορει αν θελει αν σε πονεσει αλλα ξερει πως υπαρχουν ορια και μπορει να σταματησει πριν γινει κατι κακο μια απλη γυναικα δεν νομιζω οτι μπορει να διαχειρηστει τον θυμο της ας πουμε δεν νομιζω οτι μπορει να καταλαβει οτι ολα εχουν και τα ορια τους

    Παλιο ρητο : καλυτερα να αντιμετοπωσεις την κολαση παρα την οργη μιας γυναικας
     
  5. prodigal sub

    prodigal sub ΠαΝούργα Premium Member

    Σε σχέση με άλλες σκλάβες που είναι πιθανόν να έχει ο Κ.

    Για ευνόητους λόγους.

    Και μια που πολύ σωστά το έθεσες, γιατί να παντρευτούν; Τι σχέση έχει η γραφειοκρατία με τις ανθρώπινες σχέσεις;

    Για μένα προσωπικά θα είχε πολύ μεγαλύτερη αξία μία "τελετή" κολαρώματος, παρά ένας γάμος κοινωνικά και νομικά αποδεκτός που θα δέσμευε και τον Κ, έστω γραφειοκρατικά.

    ΥΓ. Δεν λέω ότι είναι λάθος και κακό, είναι απλώς η δική μου οπτική  
     
  6. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Μου μοιάζει παράδοξο. Θέλω να πω, πως μια σκλάβα, ούσα σκλάβα, γνωρίζει ότι δεν έχει καμία σημασία η σύγκριση, η αξιολόγηση, η ιεράρχηση.
    Εκτός αυτού, εύκολα μπορεί να της σπάσει αυτή την αίσθηση υπεροχής.

    Αν το αποφασίσει ο κ, κάποιο λόγο θα έχει. Δεν μπορώ να σου απαντήσω γενικά.

    Ω δεν το συζητώ καθόλου αυτό! Ναι! Ναι!  

    Καμία αξιολόγηση ούτε από μέρους μου  
     
  7. prodigal sub

    prodigal sub ΠαΝούργα Premium Member

    Καταλαβαίνω τι εννοείς...Το μυαλό ενίοτε παίζει περίεργα παιχνίδια. Πρέπει ο Κ να είναι ικανός να κρατήσει ισορροπίες, έχω δει να συμβαίνουν διάφορα ευτράπελα χωρίς καν να υπάρχει γάμος!  

    Φυσικά, ελπίζω και εύχομαι να μην μου τύχει να έχει τέτοια έμπνευση  

    Χαίρομαι που με νιώθεις!!!  
     
  8. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Δεν διαφωνώ καθόλου ως προς τις ισορροπίες. Αλλά αν εν τέλει δεν μπορεί να κρατήσει τις ισορροπίες, νομίζω θα "χαλάσει" νωρίτερα και δεν θα φταίει ο γαμος, οπως και εσύ είπες.

    Ξεκινα να λες συνεχώς το safeword σε μια τέτοια περίπτωση  
     
  9. Illustration

    Illustration .... Sandman is looking for your soul.

    Τι το κακό έχει ο γάμος ? Είναι μια δέσμευση σε κάτι κοινο. Το κακό είναι ότι σήμερα υποσχέσεις δίνονται για πλάκα...
     
  10. Sadistic_Queen

    Sadistic_Queen Regular Member

    Σωστό ρητό.. Σοφό θα έλεγα και ελπίζω να μην γνωρίσεις την οργή αλλά μόνο τον σαδισμό με όρια εντός γαμου 
     
  11. pegasus.

    pegasus. New Member

    Πως το ελεγε εκεινο το παλιο τσιφτετελι; "θελεις να πεθαααανωωω;"
     
  12. Όταν βρω τη σκλάβα της ζωής μου της ψυχής μου και γίνω κι εγώ το ίδιο σε εκείνη ναιιιιιιιιιι