Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θέλω μία κούκλα...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 25 Μαϊου 2006.

  1. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Θέλω μία κούκλα , έναν άνθρωπο πλήρως υποταγμένο στην βούληση μου . Θα νιώθει όταν θέλω εγώ . Ότι και όπως . Θα είναι ότι θέλω να είναι , σε οποιαδήποτε χωροχρονικό σημείο . Απογυμνωμένος από τις δικές του φιλοδοξίες , φορτισμένος με την απαραίτητη βούληση για να προστατεύει τα συμφέροντα μου , όποια και αν είναι αυτά , όταν δεν είμαι παρών (περιλαμβάνοντας και την οντότητα του μέσα σε αυτά) .
    Πιστεύετε ότι η παραπάνω φαντασίωση , είναι αθέμιτη ; Ανήθικη ;
    Η πραγματοποίηση της , ουτοπία ; Ο μύθος του Ελντοράντο ; Ο πιο γρήγορος δρόμος για την κόλαση ;
    Δεν με ενδιαφέρει η φροντίδα του και τι απογίνει αν τον βαρεθώ και τον παρατήσω . Δεν υποχρεούμαι να τρέφω συναισθήματα για αυτόν , παρά μόνο αν κάποια στιγμή θελήσω να πειραματιστώ .
    Απάνθρωπο ; Έξω από τον χώρο του Bdsm ή μήπως ο βασικός πυρήνας του ;
    Δεν θα του ανήκω , όπως και τίποτα από την ψυχή μου , παρά ίσως μόνο ο χρόνος στον οποίο θα σπαταλώ παίζοντας μαζί του .
    Άδικο ; Υπερβολικό ; Υποβάθμιση της ανθρώπινης αξίας ;
    Η σωματική του και η ψυχική του υγεία ανυπεράσπιστο πεδίο ερευνών μου .
    Παράνομο ; Άρρωστο ;
    Τα παραπάνω δεν θέλουν να προκαλέσουν την προσοχή σας , μόνο τον προβληματισμό σας . Το πρώτο πρόσωπο χρησιμοποιήθηκε , όχι ως κεκαλυμμένη μορφή αγγελίας , αλλά για να αντιμετωπίσετε το θέμα με το δικό σας πρώτο πρόσωπο .
    Ποια είναι η άποψη σας ;
    Όμορφα να τολμάτε …
     
  2. Maley

    Maley Contributor

    Απάντηση: Θέλω μία κούκλα...

    Ψαχνεις οτι ψαχνω..λες αυτο που θέλω..ισως και αυτο που ζητούν ΟΛΟΙ μας..φευ...
     
  3. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Θέλω μία κούκλα...

    Κοίτα φίλε shadow,αν και τη θεωρώ λίγο υπερβολική ,δε θα σου κρύψω πως έσκασα ένα μεγάλο χαμόγελο διαβάζοντας τη δημοσίευση σου..Πάντως στα δικά μου μάτια,μόνο για δρόμος για την κόλαση,δε φαντάζει μια τέτοια σχέση ..

    Το bdsm είναι ο συγκερασμός ενστίκτου και εφευρετικότητας..Και εσύ φίλε shadow είσαι γνήσιο απόστασμα  

    Με δυο λέξεις(χωρίς να είναι αποκλειστικά το ζητούμενο σου αυτό),χαρακτηρίζω το κάλεσμα σου : ΚΑΙ ΓΑΜΩ!!!

    Σε ευχαριστώ για την αναστάτωση Maaaaaaaaaan!!
     
  4. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Υπερ-βολική φίλε μου Incomplete ; Με την κυριολεκτική σημασία της λέξης ;  
    Έχεις δίκιο πάντως , αυτόν τον καιρό το ζητούμενο μου δεν είναι αυτό , αλλά ποτέ δεν το έσβησα από το μυαλό μου. Αν και αν δήλωνες sub μπορεί και να το επανέφερα ;-)
     
  5. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Θέλω μία κούκλα...

    Άμα ήμουν sub ,θα έβρισκε πολύς και ετερόκλιτος κόσμος την ησυχία του..  

    Για το βολική,θα συμφωνήσω και εγώ,τιναζόμενος κιόλας!!

    Να σου πω..άμα βρεις το κουκλί,θα φέρω και εγώ το δικό μου(που θα κώψω τον π...ο μου να βρω) να παίξουμε σαν καλά παιδάκια ,το μικρό σπίτι στη μοκέτα...Θές; 
     
  6. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Πολύ ευχαρίστως ;-)
     
  7. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Θέλω μία κούκλα...

    Ένας από τους ελάχιστους ,που δε δίστασε σε μια ανοιχτή πρόκληση  

    Πάντως συνεχώς τρελαίνομαι στην ιδέα της κούκλας..Το ανώτατο σεξουαλικό και όχι μόνο υποχείριο..

    Βέβαια ,θα μου πεις,πως το ίδιο θα μπορούσε να είναι και ένας-μία σκλάβος-α,sub..

    Όμως στα δικά μου χέρια μια κούκλα δε θα δάκρυζε ποτέ...Ίσως να το απολάμβανε και πιο πολύ από μένα..

    Το φαντάζομαι ως το ανώτερο αντικείμενο πόθου.Ο άνθρωπος που θα γινόταν το όμορφο μοναχικό παιχνίδι,αλλά θα του έδινες ,όταν έπρεπε το ένα από τα ζάρια..Με μια ματιά,θα καταλάβαινε πότε θα σε καβλώσει,χωρίς να τρέξει,χωρίς να βιαστεί..Πολλά θα μπορούσα να πω..

    Σε πειράζει που διαχωρίζω την κούκλα μου,από κάθε μορφή βίας;
     
  8. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Όχι , ίσα ίσα στα περισσότερα συμφωνώ . Θα αναφερθώ στα μοναδικά που ίσως διαφωνώ . Τα δάκρυα και την βία . Και τα δύο μπορούν να είναι τα πετράδια που θα στολίσουν και θα τονίσουν την ομορφιά και το μεγαλείο της/του κούκλας/ου , οπότε είμαι υπέρ , απλά όχι ως μόνο αυτά . Και το γέλιο και το χαμόγελο και πολλά άλλα ακόμα...
     
  9. creteboyman

    creteboyman Regular Member

    Απάντηση: Θέλω μία κούκλα...

    about doll.....in the stores;-) and in logical prices:_) ax sorry diladi alla big words make small people( klemeni ataka)
     
  10. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    Τι σε κάνει να πιστεύεις πως πρόκειται για φαντασίωση αγαπητέ shadow ; <χ>
     
  11. zinnia

    zinnia Contributor

    Πιστευω πως ειναι απλα στη σφαιρα του φανταστικου...Τι εννοω.. Παρε μια κουκλα απο τις πιο εξελιγμενες..ειναι οπως εσυ τη διαλεξες και στην κατεβασαν απο το ραφι.. Ομορφη, ραφινατη, με κορμι φιδισιο αλλα και προγραμματισμενη να κανει ο,τι εσυ θελησεις..

    Την παιρνεις γεματος χαρα και πας σπιτι..Πετυχες το τελειο.. Πετυχες να αγορασεις τον καθρεφτη σου..

    Ναι..και μετα? δεν ειναι απιστευτα βαρετο ολο αυτο το τοσο τελειο (για σενα) και ιδεατο? Τι ερεθισμα να σου δωσει μετα την πρωτη λαχταρα να την αποχτησεις?


    ΥΓ.. Απο μικρη βαριομουν απιστευτα να παιζω με κουκλες και τις κουμπαρες.. Δεν ειχαν "ψυχη¨γμτ...  
     
  12. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    Άλλοι θέλουν να τους λένε τι να κάνουν και να αντιστέκονται και άλλοι να σπάνε κάθε αντίσταση και να υποτάσσουν zinnia