Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θέλω να ντομάρω την Carrie Mathison

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Painismyname, στις 6 Οκτωβρίου 2015.

  1. Painismyname

    Painismyname New Member

    Ο νωών νοείτω για όσους είναι μυημένοι στο Homeland.

    Mε έλκει που είναι διπολική, με έλκει, με έλκει αυτός ο χαρακτήρας!!!
     
     
  2. Painismyname

    Painismyname New Member

    Θέλω να την ανακρίνω με ένα σκοπό, να ομολογήσει τις πιο κρυφές της σεξουαλικές φαντασιώσεις....
     
  3. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    ...αν έχει το μυαλό να το κάνει Painismyname, ανάμεσα στις Συμπληγάδες του χαμένου έρωτά της και της σχεδόν ψυχοπαθολογικής εμμονής της με τη δουλειά της...

    Για να μη χάνεις άδικα τον χρόνο σου και απογοητευθείς.  
     
  4. MυρΤώ

    MυρΤώ Guest

    δε νομίζω να απογοητευθεί.φαίνεται γυναίκα με αντοχές η Carrie
     
  5. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Όντως, αντοχές έχει, σύμφωνα με τη σειρά. Διάθεση όμως θα έχει?

    Εμένα πχ. η τύπισσα μόνο ερωτικά συναισθήματα δεν μου βγάζει. Ό,τι άλλο ναι, αυτά όμως όχι.

    Τέλος πάντων όμως, το τι γουστάρει ο καθένας είναι προσωπικό και respect. Πάσο.

    Στη σειρά πχ. εμένα προσωπικά πιο πολύ απ΄ όλες μου άρεσε η ιρανούλα η γλυκούλα της CIA,
    εκείνη που την έσφαξε στο τέλος ο μουσάτος ο ταλιμπάν (spoiler mode-on). 
     
  6. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Α, ο μουσάτος ο ταλιμπανέζος by-the-way γαμάτο άτομο. Τ-Ε-Ρ-Α-Σ-Τ-Ι-Ο-Σ.

    R-E-S-P-E-C-T με ΚΕΦΑΛΑΙΑ.

    και είπε και την απόλυτα Θεϊκή ατάκα κάποια στιγμή:

    "Αφγανιστάν, το Νεκροταφείο των Αυτοκρατοριών",

    όταν σε μια σκηνή ενός επεισοδίου ήταν νύχτα κοντά στα σύνορα Πακιστάν-Αφγανιστάν.


    Τώρα, εγώ με αυτή τη σκηνή και ατάκα "την άκουσα τρελά" που λένε και γούσταραααααααα! Ειδικά με την έκφραση ήρεμης μακαριότητας του τύπου και άπειρης αυτοπεποίθησης που ενέπνεε, σχεδόν υπεβατικής, όταν το έλεγε. Όλα τα λεφτά και όλη η σειρά, για μένα.

    Μια που λέμε για το πόσο ιδιαίτερα βλέπει ο καθένας κάτι.  
     
  7. Painismyname

    Painismyname New Member

    Πήρε στο λαιμό της τον Μπρόντι, πήρε στο λαιμό της τον μικρό Πακιστανό, και όλους τους διαχειρίστηκε με το νινί της. Χρειάζεται μια κάποια τιμωρία αυτό το νινί....
     
  8. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Όσο για αυτό που λες Painismyname, έχεις απόλυτο δίκιο.  
     
  9. Mind'n'Flesh

    Mind'n'Flesh Ναι, εγώ είμαι.

    Σίγουρα η φαντασίωση δεν έχει όρια και συγχαρητήρια για την ζωντάνια και την δημιουργικότητα. Αλλά η φαντασίωση μιας ψυχικής διαταραχής ή έστω η τηλεοπτική της ερμηνεία... Τι να πω βρε παιδιά;  
     
  10. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Να πεις ίσως Mind'n'Flesh, "...ρε τρέλα που κουβαλάει ο κόσμος..." ή κάτι ανάλογο.

    Κοντολογίς, ό,τι και να πεις ή να σκεφτείς ταιριάζει γάντι anyway.  
     
  11. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Με την ευκαιρία, βγήκε και το 1ο επεισόδιο του 5ου κύκλου της σειράς. Την περασμένη εβδομάδα.

    Γ-Α-Μ-Α-Τ-Ο!!  
     
  12. Painismyname

    Painismyname New Member

    H Carrie χρειάζεται ένα dom και εντατικά sessions. Στον προηγούμενο κύκλο δεν βούτηξε το μωρό της στην μπανιέρα να το πνίξει; Και όλα αυτά γιατί είναι εθισμένη να χρησιμοποιεί το νινί της για να αποσπά πληροφορίες! Κανονικά πρέπει να την παραλάβει ο μπάρμπας από το Elite Pain να την συμμορφώσει....