Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θέλω να σε μοιραστώ..

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος _DaRkNiGhT_, στις 16 Νοεμβρίου 2015.

  1. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    -Θέλω να σε μοιραστώ

    Την άκουγα να μου μιλάει λες και ήταν ότι πιο φυσιολογικό μπορούσε να μας συμβεί.

    -Έχω μια φίλη, δεν την ξέρεις. Θέλω να πας από το σπίτι της. Θέλω να κάνεις ότι σου ζητήσει, σαν να είμαι εγώ.

    Σκοτείνιασα, έχασα κάθε διάθεση χαράς που είχα καθώς βρισκόμουν γυμνός μέσα στην αγκαλιά της.

    -Μην στεναχωριέσαι

    -Όχι, δεν.. ότι θέλετε..

    -Μ' ακούω την καρδούλα σου, τα χέρια σου ιδρώνουν.

    Έκλεισα τα μάτια μου, καθώς χάιδευε το κεφάλι μου και το στόμα μου ακουμπούσε την γυμνή της ρώγα, μόλις είχαμε κάνει έρωτα.

    -Γλείψε με εκεί, μη φοβάσαι.

    Άφησα τα χείλη μου, την γλώσσα μου να πιπιλάνε την ρώγα της

    -Θα σε πάω εγώ το πρωί με το αυτοκίνητο στο σπίτι της, θέλω να είσαι υπάκουος και να κάνεις ότι σου ζητήσει, μπορεί να σε χρησιμοποιήσει με όποιον τρόπο επιθυμεί.

    Συνέχισα να φιλάω με περισσότερη μανία το στήθος της, άρχισα να ερεθίζομαι ολοένα και περισσότερο, ένιωσα το χέρι της να με πιάνει κάτω, γύρισε προς το μέρος μου και άρχισε να με φιλάει με πάθος, ανέβηκε πάνω μου, μπήκα μέσα της.
    Άρχισε να μου κάνει έρωτα, τα νύχια της έγδερναν τον θώρακα μου, έμεινε ακίνητη, με χαστούκισε ξανά και ξανά, έβλεπα το χέρι της να έρχεται πάνω μου. Έσκυψε πάνω μου, έκλεισε το στόμα μου και μου ψιθύρισε στο αυτί:

    -Μην με απογοητεύσεις..

    Βγήκε από μέσα μου..

    Μ'έκανε μπάνιο εκείνη την μέρα και με κλείδωσε, πέρασε την αλυσίδα με το κλειδί στο λαιμό μου.



    Την άλλη μέρα.

    Ξύπνησα πολύ νωρίτερα από το κανονικό. Είχα μία μικρή αγωνία για σήμερα, ήλπιζα ότι όλα αυτά θα ήταν ένα παιχνίδι.
    Ετοίμασα το πρωινό και όλα όπως τα προτιμά. Την ξύπνησα. Είχε ένα τεράστιο χαμόγελο, ακόμα και στο πρωινό μου καθημερινό spanking χαμογελούσε.

    -Βάλε την φόρμα σου κι ένα μπλουζάκι λευκό, δεν θα χρειαστείς τίποτα άλλο. Σε λίγο θα πάμε στην Μάρθα. Τα υπόλοιπα θα στα εξηγήσει εκείνη.

    Έσκυψα το κεφάλι μου, ένιωσα πάλι όλα να χάνονται, όμως ήξερα ότι σε αυτή την σχέση δεν υπήρχαν άλλες επιλογές.

    Έτοιμάστηκα και την περίμενα στο αυτοκίνητο.

    Σε όλη την διαδρομή ήταν αμίλητη, αλλά έλαμπε. Η Μάρθα έμενε λίγο πιο έξω από την πόλη που ζούμε. Το σπίτι της είναι πολύ κοντά στην θάλασσα. Φθάσαμε.

    -Άκουσε με, είναι πολύ σημαντικό αυτό για μένα, θα έρθω αύριο ίδια ώρα να σε πάρω, αν με απογοητεύσεις θα σε ελευθερώσω. Μπορείς να μιλήσεις.

    Ένιωθα ήδη αρκετά χαμένος

    -Δεν θα σας απογοητεύσω Κυρία.

    Μου χαμογέλασε, μου έδωσε ένα φιλί στο μάγουλο και με άφησε έξω από αυτό το σπίτι, φαίνονταν περισσότερο σαν εξοχική κατοικία.

    Χτύπησα το κουδούνι. Δεν σκεφτόμουν σχεδόν τίποτα. Αγωνιούσα φυσικά για το πώς θα είναι αυτή η Μάρθα.

    Μπήκα προς τα μέσα και καθώς περνούσα μέσα από τις τριανταφυλλιές και τις λεμονιές είδα τις γάμπες μιας γυναίκας.

    Σήκωσα το βλέμμα μου. Δίπλα της ένας σκύλος, μαύρος, μεγάλος καθόλου φιλικός δεν φαίνονταν, όμως ήταν ήσυχος δίπλα της.

    Εκείνη, η Μάρθα, μία γυναίκα γύρω στα 50, φορώντας ένα άσπρο κολλητό παντελόνι ιππασίας κι ένα πουκάμισο μαύρο με ανοιχτό ντεκολτέ. Πλούσιο στήθος, πολύ πλούσιο. Το σώμα της χυμώδες, γεμάτο καμπύλες. Όμως το βλέμμα της, τόσο αυστηρό, σχεδόν επικριτικό.

    Ήμουν 21 τότε, ένα απλό αγόρι, ψηλό, αρκετά αδύνατο. Φορούσα λευκή φόρμα, ζώνη αγνότητας κι ένα λευκό φανελάκι. Τρομαγμένος κι ερεθισμένος.

    Κρατούσε ένα μαστίγιο ιππασίας. Σίγουρα δεν το κρατούσε για τον σκύλο. Σάστισα. Δεν μπορούσα να μιλήσω. Το μόνο που σκεφτόμουν, μην με απογοητεύσεις, θα σ' ελευθερώσω..

    -Γδύσου..

    Ήταν το πρώτο που άκουσα από εκείνη. Η φωνή της βραχνή..

    Κοίταξα τριγύρω μου, μόνο δέντρα, άρχισα να βγάζω την μπλούζα μου, τα παπούτσια μου, το παντελόνι, τα δίπλωσα και τα κρατούσα στα χέρια μου. Ένιωθα μέχρι και τα μάτια του σκύλου πάνω μου.

    -Γύρνα

    Γύρισα την πλάτη μου προς το μέρος της

    -Έχεις πολύ ωραία σημάδια αγάπης, θα σε αγαπήσω κι εγώ πολύ σήμερα..

    Χαμογέλασα, αναφερόνταν στα σημάδια από την Κυρία μου, όμως χαμογέλασα γιατί αυτή είναι και ατάκα της Κυρίας μου. Χαλάρωσα, ήταν σαν να είναι κι Εκείνη εδώ.

    - Έλα κοντά μου

    Γύρισα και πήγα προς το μέρος της, όσο πλησίαζα, τόσο ο σκύλος αγρίευε, του έδειξε με το μαστίγιο, κουρνιάστηκε κάτω και δεν ξανασηκώθηκε. Η κυριαρχία της ήταν τόσο έντονη.

    Ένιωσα για πρώτη φορά το χέρι της καθώς πήρε την αλυσίδια από τον λαιμό μου, έμενα σιωπηλός καθώς με ξεκλείδωσε δεν με ακούμπησε όμως καθόλου.

    Πήρε το κλουβί μου και τα ρούχα μου και τ' άφησε πάνω στο τραπέζι.

    -Ακολούθησε με

    Εκείνη δύο βήματα μπροστά μου, ο σκύλος παρέμεινε στη θέση του. Πήγαμε στο πίσω μέρος της αυλής, είχε πολύ ζέστη σήμερα. Πήρε το λάστιχο με το νερό, με έβαλε να σταθώ στη μέση, δεν ήταν απλό λάστιχο, ήταν συνδεδεμένο με ποτιστικό. Το άνοιξε. Άρχισε να με πλένει. Είχε πλάκα στην αρχή, δεν άργησε ν' αρχισει να πονάει. Μου έδειξε που ήταν το σαπούνι, έβαλα παντού επάνω μου μέχρι που με ξέβγαλε.

    Μου έδειξε με το μαστίγιο μία αλυσίδα μ' ένα κολλάρο με σκράτς. Πήγα εκεί το έβαλα, ήταν τόσο χαμηλά που μόνο γονατιστός μπορούσα να το φοράω. Ήρθε κοντά μου, το έσφιξε πολύ. Έβαλε σκρατς κι έδεσε τα χέρια μου πίσω από την πλάτη μου. Έφερε μπροστά μου, ένα δοχείο με νερό.

    -Έχω κάποιες δουλειές, όταν γυρίσω θα έχεις στεγνώσει. Μπορείς να πιεις νερό αν θες.

    Θα με άφηνε εδώ, μόνο μου. Είχα κατατρομάξει. Σε λίγη ώρα άκουσα την αλουμινένια εξώπορτα να κλείνει.

    Δεν πέρασε πολύ ώρα, μέχρι που ακούστηκαν φωνές περαστικών. Ο σκύλος άρχισε να γαυγίζει. Τον είχα ξεχάσει αυτόν. Ήρθε κοντά μου, τα χρειάστηκα πραγματικά. Έβαλε τη γλώσσα του και ήπιε νερό από το δοχείο μου, τόσο κοντά.

    Πρέπει να πέρασε σχεδόν μισή ώρα. Τα γόνατα μου πονούσαν πολυ, το πάτωμα είχε πέτρα καρύστου, το νερό ίσα ίσα που είχε αρχίσει να στεγνώνει.


    - Έχει αρχίσει να σ' αρέσει πολύ η αυλή μου.

    Δεν κατάλαβα πότε ήρθε, ήταν από πίσω μου, ένιωσα την άκρη από το μαστίγιο ιππασίας στην πλάτη μου.
    Μ' έλυσε, με βοήθησε να σηκωθώ, να κυκλοφορήσει το αίμα πάλι στα πόδια μου.

    -Πάμε μέσα

    Απλά την ακολουθούσα.

    Μπήκαμε στο σπίτι, απλό, σαν ένα κανονικό σπίτι, είχε μέχρι και σεμεδάκια.

    Μου έδειξε το σπίτι, το δωμάτιο της, το δωμάτιο των επισκεπτων, την κουζίνα, το σαλόνι, το μπάνιο. Γυρίσαμε στο σαλόνι.

    -Είμαι η Μάρθα

    Γονάτισα και φίλησα το χέρι της, δεν ήξερα τι άλλο να κάνω, παρέμενα γονατιστός.

    -Είσαι καλά εκπαιδευμένος, δεν έχεις πει λέξη. Εκτός από το Μάλιστα Κυρία δεν σου επιτρέπεται τίποτα άλλο. Λέξη ασφαλείας είναι το όνομά της Κυρίας σου, κατανοητό;

    -Μάλιστα, Κυρία.

    Μου χαμογέλασε

    Με πήρε από το μαλλί πολύ βίαια και με πήγε στον καναπέ, άλλαξε πολύ απότομα η συμπεριφορά της, με έβαλε πάνω στον καναπέ, τα χέρια μου στον τοίχο. Δεν προειδοποίησε καθόλου. Πήρε το dressage whip και άρχισε να με μαστιγώνει με μανία στους γλουτούς και χαμηλά στα μπούτια. Έβαλα τα δυνατά μου, να κρατηθώ, συνέχιζε ολοένα και πιο δυνατά.

    Ξάφνου σταμάτησε, λίγο ακόμα και θα έχανα την ισορροπία μου.

    Ήρθε κοντά μου, μ' έπιασε από το μαλλί κι άρχισε να με φιλάει μέσα στο στόμα, τα νύχια της στο κορμί μου, στο στέρνο, έστριβε της ρώγες μου, είχα ερεθιστεί απίστευα πολύ, με πέταξε πάλι μπροστά. Πήρε μία δερμάτινη ζώνη, αυτή τη φορά άρχισε να με χτυπάει με μανία, όχι μόνο στους γλουτούς αλλά παντού, ένιωθα την πλάτη μου να καίγεται, όπως και το υπόλοιπο μου κορμί, μη σταματάς φώναζα από μέσα μου..

    Πέταξε την ζώνη με άρπαξε από το μαλλί και μ' έσυρε στην κρεβατοκάμαρα..

    Γελούσε, γελούσε γιατί δεν είχα αντιληφθεί το τεράστιο στραπ-ον που φορούσε μέσα από το παντελόνι της, μέχρι εκείνη την στιγμή που καρφώθηκε το βλέμμα μου.

    Έβγαλε το παντελόνι της και το πουκάμισο της, τα στήθη της, τόσο μεγάλα και σφιχτά, όμως το στραπ-ον ήταν τεράστιο.

    Μ' έβαλε στη μέση του κρεβατιού.

    -Δεν υπάρχει τίποτε περισσότερο που να θέλω τώρα εκτός από το να σε βιάσω

    -Μάλιστα Κυρία

    Το όνομα Της, δεν ήταν στις επιλογές μου σε καμία περίπτωση.

    Στήθηκα στα τέσσερα, έβαλε πάρα μα πάρα πολύ λιπαντικό μέσα μου, όσο αισθανόμουν τα δάκτυλα της τόσο πολύ περισσότερο ανυπομονούσα.

    Το ένιωσα πίσω μου, βόγγηξα καθώς άρχισε να μπαίνει, φώναξα δυνατά, έκλαψα, δάκρυσα καθώς έμπαινε ακόμα πιο μέσα μου, κι άλλο, κι άλλο μέχρι που το δέχτηκα όλο, άρχισε να πάλλεται, μπήκε και ξαναβγήκε, ήταν πιο εύκολο τώρα, ένιωσα τα χέρια της να με πιάνουν να με μαλλάζουν, τα στήθη της στην πλάτη μου καθώς είχε βγάλει όλα της τα ρούχα, με δάγκωνε στην πλάτη, την ένιωθα που ερχόνταν σε οργασμούς..

    Βγήκε από μέσα μου, εξαντλημένη, δεν χρειαζόνταν να μου ζητήσει τίποτα, ήξερα τι έπρεπε να κάνω, έβγαλα το στραπ ον της και άρχισα να την γλείφω, νιώθοντας τους συνεχόμενους οργασμούς της, ακριβώς όπως το θέλει η Κυρία μου, σαν να ήταν Εκεινη..
     
    Last edited: 17 Νοεμβρίου 2015
  2. LuvBdsm

    LuvBdsm New Member

    Τι ομορφη ιστορια!!! Μπραβο σου  
     
  3. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

    όπως πάντα... υπέροχος  
     
  4. ManMasterFirst

    ManMasterFirst Ποτέ μη λες ποτέ Μπορεί να εκπλαγείς...

    Σου άρεσε γιατί θα ήθελες να τη ζήσεις ως υποτακτική ή σου άρεσε η περιγραφή της σκλάβας σε ανδρικό σώμα?
     
  5. LuvBdsm

    LuvBdsm New Member

    Μου αρεσε εν γενει η διηγηση του! Τον ενιωσα!!
    Οσο για μενα..δεν ειμαι φαν του να μοιραζομαι!
     
  6. bumblebee

    bumblebee Contributor

    σεβαστο αλλα εχω μια απορια. Και αν σου εξηγουσε ο κ σου οτι ολο αυτο δεν περιλαμβανει καποιο συναισθηματικο μοιρασμα, αλλα γινεται για την συγκινηση μονο και μονο, να βρασει το αιμα, θα αλλαζες γνωμη η οχι ; Και οποιος αλλος θελει απαντα βεβαια, δεν ειναι προσωπικη ερωτηση
     
  7. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Ωραια η ιστορια σου φιλε μου αλλα οχι και 50 .... κανονισε για την επομενη ιστορια σου που περιμενουμε με αγωνια  
     
  8. LuvBdsm

    LuvBdsm New Member

    Φανταζομαι οτι ο Κ δε θα περιμενε τη γνωμη μου για να πραξει αναλογα....εδω οι ελπιδες εναποτιθενται στο τι αρεσει στο Κ, στο ποσο καλα με ξερει και με νοιαζεται ωστε να προβει ή οχι σε μια τετοια ενεργεια..
     
  9. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Monica Anna Maria Bellucci
    Γέννηση30 Σεπτεμβρίου 1964(51 ετών)

     
    MONICA BELLUCCI in GQ Magazine, Italia August 2015 Issue
     
  10. no_Taboo

    no_Taboo Αείκαυλος


    Λιώνω, ωσάν πασχαλινή λαμπάδα από το ανέσπερο φως (διότι περί αυτού πρόκειται εν προκειμένω).

    (Νταξ τώρα, συναμετάξυ μας, ο γουρούνης έχει τόσες πιθανότητες να πέσει πάνω στη Μόνικα, όσες και να κερδίσει το τζόκερ το βράδυ).
     
  11. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Φανταζομαι οτι ο Κ δε θα περιμενε τη γνωμη μου για να πραξει αναλογα....εδω οι ελπιδες εναποτιθενται στο τι αρεσει στο Κ, στο ποσο καλα με ξερει και με νοιαζεται ....στο ποσο δικαιωνοντσι οι προσδοκιες του για τις δυνατοτητες σου , και την ικανοτητα σου να βρισκεις τροπους να περνας καλα ακομα και σε καταστασεις ζορικες, ολα σε ενα μιξ μετρημενα για να βγει ενα τελικο πορισμα που συμφωνει με την εννοια του λογικου και διασκεδαστικου ρισκου, (η συμπληρωση δικια μου  )
     
    Last edited: 3 Δεκεμβρίου 2015
  12. LuvBdsm

    LuvBdsm New Member

    τσ τσ παραπλανειςς τα λογια μου....