Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θέλω να σε μοιραστώ..

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος _DaRkNiGhT_, στις 16 Νοεμβρίου 2015.

  1. ετσι το βλεπεις εσυ αποψη σου.......
     
  2. γμτ εγραψα 45 αραδες πραγματα που τα εφαγε........... συμπαθαμε @t.n.b.t. αλλα εχουμε χασμα μεγα στις αποψεις μας ουτε εγω θα σου αλλαξω τις δικες σου (δεν το θελω κι ολας) ουτε εσυ τις δικες μου......αγενεις δεν θεωρω οτι ειμαι εκτος απο πολυ πολυ εξτρεειμ καταστασεις που εχουν να κανου με θεμελιωδη πιστευω μου που κακοποιουνται βαναυσα... την καλημερα μου και παλι και καλη κυριακη  
     
  3. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    @neos Protaris

    Που την είδες την κακοποίηση;  
     
  4. t.n.b.t.

    t.n.b.t. Αν δε φαντάζεσαι φωτιές με κάρβουνα μην παίζεις...

    Ο συγκεκριμένος συμφορουμίτης γράφει ιστορίες δικής του έμπνευσης εδώ και πολύ καιρό στο φόρουμ, όταν κάτι προέρχεται από άλλη πηγή μπαίνει το link από κάτω είτε εξαρχής είτε με παραίνεση της διαχείρισης. Ότι έχουμε χάσμα στις απόψεις μας έχει φανεί πολλές φορές, σε καμία περίπτωση δε θα ασχολούμουν να αλλάξω τις απόψεις κανενός, δε με αφορά. Για το θέμα της αγένειας εκφράστηκα παραπάνω και είναι άποψη που εξακολουθώ να διατηρώ από τα δείγματα που έχω προσωπική σαφώς. Καλή Κυριακή.  
     
  5. σε καποια νηματα.....που τα σχολια καποιον συνφορουμιτων ειχαν υπερβει τα εσκαμενα........(και το σημειωνω δεν ειχαν να κανουν με μενα προσωπικα αλλα με ιδεες αποψεις και πιστευω μου)  
     
  6. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Κλείσε τα μάτια, μην τα διαβάζεις.  
     
  7. εδω και λιγο καιρο αυτο κανω διαβαζω επιλεκτικα...... 
    ΥΓ ναζιαρικια η φατσα σου στο νεο αβαταρ μην την αλλαξεις... 
     
  8. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  9. λοιπον για να το ξεκαθαρισουμε το θεμα....." παπαρια" ειπα οτι ηταν αυτα που εγραφαν τα αρλεκιν.....για την ιστοριουλα του συνφορουμιτη ειπα οτι απλα μου θυμισε καποιες τετοιες ιστοριες......αν τον προσεβαλα ας μου το πει ο ιδιος.....οσο για την αποψη σου σεβαστη....
    ΥΓ δεν σου λεω και παλι καλη κυριακη γιατι η πολυ ευγενεια θα εξελιχθει σε ειδιλιο......  ..(σε πειραζω)
     
  10. ναι βρε .. εμενα προσωπικα μου αρεσε........(σου δινω μια καλη αιτια να την αλλαξεις χχαχαχαχα    )
     
  11. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Ε ναι, ντροπή να παραδεχτείς ότι διαβάζεις άρλεκιν, κοτζάμ άνδρας. Αυτά είναι για τις κοπελίτσες  
     
  12. παλι με αδικεις και στεινεις στο αποσπασμα..... ειπα και παραδεχτεικα οτι διαβαζα την περιληψη.....απλα προτιμουσα να διαβαζω τον ταρατατα και το σωφερακι .....