Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θέλω να σε μοιραστώ..

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος _DaRkNiGhT_, στις 16 Νοεμβρίου 2015.

  1. βασικα δεν θεωρω τιποτα μου φανηκε απλα μια συνηθισμενη βουδουζουμιαρικια ιστορια... τιποτα περισσοτερο τιποτα λιγοτερο..... μου θυμισε ιστορια αρλεκιν ....... και πεσαν να με φανε.....και οχι τιποτε αλλο εχω και σκληρο κρεας.....  
     
  2. τελικα δικαιοθηκα η θα μεινω με την γλαροσουπα...???  
     
  3. t.n.b.t.

    t.n.b.t. Αν δε φαντάζεσαι φωτιές με κάρβουνα μην παίζεις...

    Μιας και μονος σου δηλωσες οτι αγενης θα ησουν αν η συγκεκριμενη ιστορια αποτελει εμπειρια πραγματικη, μαλλον εγω δικαιωθηκα και μονος σου εκτεθηκες.  
     
  4. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    εμένα η άποψη μου είναι, γενικά, ότι η έλλειψη εμπειριών οδηγεί πολλές φορές σε αυθαίρετα συμπεράσματα και σε κρίσεις καταστάσεων τις οποίες δεν τις γνωρίζει κάποιος αλλά προσπαθεί να τις κρίνει από την δική του οπτική χωρίς αυτή να είναι ικανή. Το βλέπω αυτό και σε θέματα όπως το t.p.e. και όταν η συζήτηση στρέφεται γύρω από το s/m.
     
  5. τα δαχτυλα μου δεν τα μυρισα να ξερω οτι ο @_DaRkNiGhT_ εγραψε προσωπικη του εμπειρια.......(αλλη φορα βρε να μας το λες.....) σε καθε περιπτωση δεν θεωρω οτι τον εθιξα αλλα αν συνεβει αυτο φιλε μου (το φιλε μου το λεω ενεκα που σε συμπαθω ) σου ζητω συγνωμη....
    οσο για την δικαιωση σου @t.n.b.t. κρατα την βρε εγω παω να τσακισω τιποτα κοψιδια .....εκτος και αν θες να σε κανω το τραπεζι σε ενδειξη φιλιας......(ελπιζω να μην τρως πολυ ε..   )
     
  6. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    @neos Protaris ήταν αρκετό μόνο να δεις που είναι γραμμένη η ιστορία.
     
  7. συμπαθαμε αλλα δεν καταλαβα τι εννοεις,........???????
     
  8. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

  9. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art



    Ω, ναί ναί ναί!!!

    Καλές λεμοναδίτσες!!
     
  10. angel42

    angel42 Regular Member

    Από τις πιο απολαυστικές ιστορίες femdom που Έχω διαβάσει... Είθε να ακολουθήσουν και άλλες... Α.
     
  11. Guruni

    Guruni aohuhzp lpzhp