Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θέλω ν’ αφήσω τα βυζιά Μου να πέσουν στο πάτωμα....

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος SM_Art_Lady, στις 16 Αυγούστου 2006.

  1. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Μια πολύ καλή Μου φίλη Mistress εκεί που απολαμβάναμε το ποτάκι Μας στην βεραντα του υπέροχου σπιτιού Της,
    μου είπε την εξής ατάκα:

    «Εύα. θέλω να γυρίσω μια μέρα σπίτι Μου,
    να πετάξω τις γόβες και το καλσόν μου στην άλλη άκρη του δωματίου να μη τα βλέπω,
    να ξεβάψω από τα νύχια Μου το βερνίκι
    και να αφήσω τα βυζιά μου χύμα να φτάσουν έως το πάτωμα..
    Πίστεψε Με Εύα»


    Έβαλα τα γέλια…διότι δεν είχα καταλάβει το τι εννοούσε η φίλη Μου αλλά και το βαθύ νόημα όλων αυτών που έλεγε….
    Την κοίταξα καλύτερα…τα βυζιά της τα έβρισκα υπέροχα και στητά και σε καμία περίπτωση δεν θα έφταναν στο πάτωμα αν τα άφηνε έστω και χωρίς στηθόδεσμο.

    Μα τι λες τώρα?
    Φιλοφρονήσεις και κολακείες θέλεις?
    Τι έχουν τα βυζιά Σου? Τα βλέπω υπέροχα!
    Τι σε έπιασε ?

    Χαμογελάει πικρά και αινιγματικά.
    Δεν κατάλαβες Εύα…δεν κατάλαβες και χαμήλωσε τον τόνο της φωνής της πίνοντας μια γερη ρουφιξια απο το ποτο της.

    Αμέσως ξανασκέφτηκα αυτά που είπε…και συνειδητοποίησα ότι είχαν βαθύτερο νόημα οι λέξεις της.

    Με έκδηλη πια απορία την ρωτάω.
    Τι έπαθες Μπέτυ?
    Τι έχεις?

    Κουράστηκα Εύα…Μερικές φορές νιώθω την ανάγκη να απομονωθώ από όλους και να μη με βλέπουν τα μάτια κανενός.

    Μα εσύ έχεις τον Τάκη…σε λατρεύει, σε προσέχει και σου παρέχει τα πάντα της απάντησα.

    Η φίλη μου Μπετυ όντως τα είχε όλα…
    Είναι μια όμορφη γυναίκα ετών 38. Επιβλητική και αγέρωχη. Μια δυνατή προσωπικότητα. Έχει σχέση D/s με τον όμορφο υποτακτικό πιλότο τον Τάκη εδώ και επτά χρόνια. Ζούνε σε ένα όμορφο σπίτι στην Βούλα, την λατρεύει και δεν της χαλάει χατίρια. Είναι πάντα ντυμένη κομψά και ακριβά, περιποιημένη και είναι αυτό που λέω Εγώ μια classy Mistress. Έτσι την ήξερα πάντα …ακόμα όταν ήμασταν στην Αυστρία όπου και την γνώρισα τυχαία πριν 10 χρόνια.

    Θέλω να αφήσω τα δάκρυα Μου να τρέξουν χωρίς να σκέφτομαι ότι θα ρίξω το επίπεδο Μου…
    Θέλω να κυκλοφορήσω με τ΄αθλητικά Μου παπούτσια
    Θέλω να χάσω τον έλεγχο Μου και να μη σκέπτομαι ότι θα πέσω από το βάθρο που με έχει βάλει ο Τάκης.
    Τα έχω τόσο πολύ ανάγκη ολ΄αυτά!

    Τι είναι ολ΄ αυτά τα παράξενα που μου λες τώρα βρε Μπέτυ…τρελάθηκες?

    Αν δείξω αδυναμία Εύα έχασα το παιχνίδι…τα έχασα όλα…
    Ξέρεις και Συ πιστεύω ότι είναι δύσκολο όχι μόνο να είσαι ψηλά αλλά και να στέκεσαι κιόλας.
    Αν χαλαρώσεις λίγο ήρθες τούμπα.
    Κουράσθηκα να πρέπει να είμαι αποφασιστική, δυνατή, αλώβητη, σκληρή, χωρίς αδυναμίες και χωρίς ευαισθησίες και να κατευθύνω τα πάντα.

    Κουράσθηκα Εύα ….Κουράσθηκα να είμαι συνέχεια Μistress…Θέλω ν’ αφήσω να πέσουν τα βυζιά Μου και να φτάσουν έως το πάτωμα….
    Ξέρω ότι καταλαβαίνεις τι εννοώ….

    Άναυδη Εγώ!
    Κατάλαβα φυσικά και κατάλαβα γαμώτο!!!…
     
  2. Elysium

    Elysium Contributor

    Ενδιαφέρον παρουσιάζει τελικά αν το BDSM και ιδιαίτερα το status κάποιου έχουν διάρκεια...
    Μήπως είναι η φύση και η δυναμική του χώρου αυτού που δημιουργεί κάποτε κορεσμό; Ή μήπως είναι η φύση του ανθρώπου να αλλάζει το ρόλο του, ώστε να "έχει ποικιλία" και να ισορροπεί τη ζωή του;
    Είναι άραγε ο ρόλος των Masters/ Mistresses αυτός που κουράζει ή και των subs/slaves;
    Μήπως ήταν ακραία μεν, χαρακτηριστική δε, η υπόθεση με τον "Γιάννη" και τη "Τζένη";
    Προσωπικά, αν και δεν είμαι απόλυτα βέβαιος, αμφιβάλλω αν κάποιος έμεινε πιστός στο status και το BDSM ώς το τέλος.
    Μία σκέψη...
     
  3. Δεν είμαι της άποψης πως το D/s είναι ρόλοι (σαν ρούχο ενα πράμα που το φοράς και το βγαζεις) η εν λόγω Κυρία που αναφέρεις Eυα έχει μπερδέψει (κατα την γνώμη μου) κατα πολυ το D/s με ένα σύνολο συμπεριφορών και λεπτομερειών που απέχουνε μίλια από το D/s και που εγκλοβίζουνε πολλους πολλές λανθασμένα σε μια ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ

    [Θέλω να αφήσω τα δάκρυα Μου να τρέξουν χωρίς να σκέφτομαι ότι θα ρίξω το επίπεδο Μου…]

    ΙΔΟΥ!!! Ο φόβος πως θα ρίξει το επίπεδό της με ένα τόσο ανθρώπινο συναίσθημα

    [Θέλω να κυκλοφορήσω με τ΄αθλητικά Μου παπούτσια]

    Τι σε περίορίζει δηλαδή από το να βαλεις αθλητικά το στατους? Το οποίο σου επέβαλλαν ποιοι? ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΤΟ ΤΙ ΦΟΡΑΣ ΠΡΟΣΔΙΟΡΙΖΕΙ ΤΟ ΤΙ ΕΙΣΑΙ (ΜΗΠΩΣ ΜΙΛΑΜΕ ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑ D/s)

    [Θέλω να χάσω τον έλεγχο Μου και να μη σκέπτομαι ότι θα πέσω από το βάθρο που με έχει βάλει ο Τάκης.]

    Κατά τη γνώμη μου ένας μια Κυρίαρχος δεν χάνει το στάτους του με το να ΄"χάσει τον έλεγχό του" (πχ να παραφερθει μεθύσει κ.λ.π. αυτά είναι ανθρώπινα) ούτε μπορεί να είναι δέσμιος στο ΠΩΣ ΘΑ ΜΕ ΗΘΕΛΕ Η/Ο ΥΠΟΤΑΚΤΙΚΟΣ (αυτό νομίζω μόνο ανυσηχία του υποτακτικού θά πρεπε να είναι) αν ο Τάκης λοιπόν σε έχει ΘΕΟΠΟΙΗΣΕΙ (πολύ άσχημη συνήθεια) είναι δικό του πρόβλημα. OXI ΔΙΚΟ ΣΟΥ

    [Τα έχω τόσο πολύ ανάγκη ολ΄αυτά!]

    και ΜΠΟΡΕΙΣ να τα ζήσεις χωρίς το στάτους σου να κινδινεύει (αρκεί να σταματήσεις να φοβάσαι)

    Αλλά ξέρω τι φοβάται μήπως ο Τάκης δεν την θεωρήσει Αφέντρα επειδή δεν πληρεί αυτά που θα ήθελε ο ίδιος να πληρεί (Προδιαγραφές, Συμπεριφορές κλπ)

    ΓΙΑΤΙ Η ΟΛΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΔΕΝ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΣΕ D/S ΑΛΛΑ ΣΕ ΣΧΟΛΙΚΗ ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ οπου τα κοστούμια και το μακιγίαζ προδικάζουνε τι θα είναι ο καθένας

    Ακόμα χειρότερα τέτοιες καταστάσεις θυμίζουνε τα σήριαλ και τις ταινίες του Φώσκολου
    (πχ Ο Ανέστης Βλάχος είναι ο κακός και μόνο ο κακός και δεν θα μπορούσε ποτέ να είναι καλός!!! γιατί? ΜΑ δεν βλέπεις το ένα του μάτι είναι ψεύτικο ΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟΣ)
     
  4. Πρός θεού εεε μην με παρεξηγήσετε ορισμένοι που ανέφερα τον Φώσκολο και τον Ανέστη Βλάχο!!! ΕΙΜΑΙ FUN ΤΟΥ CULT κινηματογράφου για όσους δεν γνωρίζουν  
     
  5. carissa[L_T]

    carissa[L_T] Contributor

    Θα μπορούσε να ονομαστεί το thread Κυριαρχία VS παρφουμάρισμα.

    Χωρίς την γόβα και το wonder bra δεν παίζει domination?

    Η Κυρίαρχη δεν είναι άνθρωπος που αποζητά στιγμές χαλάρωσης που όχι μόνο τις δικαιούται ως Κυρίαρχη αλλά και ως άνθρωπος?
    Στο χέρι της δεν είναι να θέσει τους κανόνες έτσι ώστε και στις στιγμές χαλάρωσης να μην χαθούν οι ισορροπίες? Και ποιός είπε πως οι Κυρίαρχοι δεν έχουν τις στιγμές αδυναμίας τους?

    Ειδικά στο θέμα των γυναικών με τόσες ορμόνες σε roller coaster κατά την διάρκεια της ζωής μας, τα δάκρυα, τα σοσόνια και τα αθλητικά παπούτσια είναι μέρος του συνόλου μας και καλό είναι η Κυρία αλλά και ο υποτακτικός να το αποδεχθούν.

    Αν ο σκλάβος θέλει μια πλαστική barby με vinyl όλη την ώρα και όχι μια Κυρίαρχη γυναίκα που μπορεί να γελάσει και να χουζουρέψει ενίοτε ενώ εκείνος θα θυμάται την θέση του και θα απολαμβάνει και αυτές τις στιγμές, μάλλον θα πρέπει να μετονομαστεί σε kinky bottom. Ίσως όμως και να προκαλέσει έκπληξη η ευκολία και η άνεση της αποδοχή του στην πιο ευαίσθητη Της πλευρά.

    Αν και τις πιο ανθρώπινες στιγμές Εκείνη θα έπρεπε να τις είχε περάσει ως φυσικές και αυτονόητες χωρίς φόβο και πάθος.
     
  6. Πιθανόν τώρα βέβαια (λέω εγω)
    Το Κinky style Wonderbra να χαρακτηρίζει (για εκείνη) την γυναίκα Top και αν ποτέ το πετάξει να φοβάται μήπως χαρακτηριστεί Τοp(less)
    (γέλια)

    Αβυσσος η ψυχή του Φώσκολου (και των Τop γυναικών που αυτοχαρακτηρίζονται Μistress)
     
  7. Πάντως αυτός ο τίτλος (που όσες φορές τον κοιτάω συγχωρέστε με αλλά πέφτω από τα γέλια στο πάτωμα)
    θυμίζει τίτλο από τραγούδι του Πανούση (at best)

    "Βυζία στο πάτωμα, δέν φαίνονται για τόσο ΑΤΟΜΑ, όσο είναι....(συμπληρώστε κατά βούληση)
     
  8. Maley

    Maley Contributor

    Μπα, τίποτα απο ολα αυτα δεν ειναι..μια κριση πιστευω περασε η φίλη σου Ευα μου και θα περασει...συμβαινει σε όλους...ακομα και στα πιο καθημερινα πραγματα..
     
  9. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Εγώ πάλι δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν τα κάνει όλα αυτά η φίλη σου.
    Γιατί κολλάει σε πράγματα ανθρώπινα που όλοι κάποια στιγμή θέλουμε.
    Ποιος ΄της καταπιέζει και γιατί τα θέλω της ?
    Μπορεί να τα κάνει όταν είναι μόνη και να μην καταπιέζει τον εαυτό της.
    Εγώ πάλι έχω δικό μου θεό και κανείς δεν μπορεί να μου επιβάλει τίποτα, σιχαίνομαι τα δήθεν και τα τάχα και είμαι πάντοτε ο εαυτός μου, είτε αυτό αρέσει, είτε όχι  
     
  10. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Αυτή τη φορά θα συμφωνήσω μαζί σου...
     
  11. Amazona

    Amazona Nothing More, Nothing Less - Amazona is the best!

    Το να είσαι Κυρίαρχος, δεν σημαίνει να παύεις να έχεις ανθρώπινη υπόσταση. Μία γυναίκα είναι μία γυναίκα. Κυρίαρχος ή υποτακτική, Αφέντρα ή σκλάβα, το να νιώθεις καλά έχει σημασία. Αν λοιπόν εγώ μπορώ να Κυριαρχώ με κότσο, άβαφτη, σαγιονάρα και πιζάμες, τότε σαφώς μπορεί οποιαδήποτε άλλη να υποτάσεται με γόβα στιλέτο, λέδερ λούκ, και νύχι λεπίδα βαμένο κόκκινο.

    Συμπαθάτε με, αλλά τα ράσα δεν κάνουν τον παπά... απλά τον καθιστούν ευδιάκριτο μέσα στο πλήθος...
     
  12. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Αγαπητέ wifes-sub-maid

    Το έχω πει πάλι, ο άνθρωπος γεννιέται δεν γίνεται, μερικές φορές όμως οι συνθήκες της ζωής μας αλλάζουν, άλλοτε προς το καλύτερο και άλλοτε προς το χειρότερο.

    Υποχωρήσεις μία Κυρία δεν κάνει εύκολα εκτός και παίζει κάποιο ρόλο, όσο για το ποιός κρατάει τα ηνία σε μία τέτοια σχέση....αλί και αφήναμε τους σκλάβους!!!!