Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θέτοντας ερωτήματα στον εαυτό μου..

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Incomplete_, στις 25 Φεβρουαρίου 2007.

  1. Kostas.V.

    Kostas.V. ....Η αλήθεια βρίσκεται στους Sex Pistols....

    Λεμονάτα....
     
  2. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Σ'ευχαριστώ πολύ!
    Θα κάνω αρακά  
     
  3. το ειχα κανει κι εγω. υποψιαζομαι, οτι η βανιλλια που εκπαιδευεται απο τοκ Κ και μετεπειτα συζηγο, δενεται πολυ δυνατοτερα μαζι του, απο μια υ που εχει συνηθισει να δινεται σε διαφορους Κ της πιατσας/χωρου/σκηνης

    Πρεπει ομως να πω, οτι στο πλαισιο του γαμου υποτονει το D-s μεχρι και πληρους εξαφανισεως. Δεν ειναι λογια του αμβωνα, ειναι προσωπικη αποψη κ εμπειρια μου.
     
  4. ellianna

    ellianna Regular Member

    Τι είναι αυτό που διαφοροποιεί όμως τον γαμο απο μια συμβίωση με τον σύντροφό/Κ σου?τι είναι αυτό που κάνει το d/s να φθίνει?είναι ο γάμος αυτός καθαυτός ή μήπως τα συναισθήματα που βιώνεις σ αυτόν?Μήπως δεν είναι ο ίδιος ο θεσμός του γάμου που φθείρει αλλα η "ταμπελα" που εμεις βαζουμε σ αυτον?Όλα αυτά χωρίς να βάλουμε το ενδεχόμενο του να υπάρχουν και παιδιά..
    Μιλάω χωρίς να έχω προσωπική εμπειρία επί του θεματος αλλα απλά εκφράζω κάποιες απορίες μου..
     
  5. lexy

    lexy .ti.va.

    Αυτό εκφωνείται εκ του άμβωνος ή κυκλοφορεί στην πιάτσα;
     
  6. εγω ειχα 12 χρονια εμπειριας. Αλλιως ξεκιναει κι αλλιως καταληγει.

    μεγαλη φθορα ειναι η καθημερινοτητα, το οικονομικο, πεθερες, φιλες και λοιπα ζιζανια που φυτρωνουν εκει που δεν τα σπερνουν

    στα συν ειναι σταθεροτητα, αμοιβαια υποστηριξη, δεσιμο και κοινοι στοχοι οπως τα παιδια.

    ειναι σαν ενα ρευστο μειγμα δυο συνιστωσων, μιας θετικης και μιας αρνητικης, που αλλαζουν συνεχεια την αποχρωση του μειγματος
     
  7. κοριτσι, οπως θες δες το και σχηματισε την αποψη σου. Αν θες μου τ λες, αν οχι, οχι, ο ηλιος θα συνεχισει να ανατελλει και στις δυο περιπτωσεις.
     
  8. Afsana

    Afsana Batida de coco

    γιατι μου προκαλουν ξινιλες τα γλυκα ;;;
     
  9. Justmeandme

    Justmeandme Status astatus

    Νιώθουν έντονη την ανάγκη οι Κυρίαρχοι να ευχαριστήσουν τους υποτακτικούς τους;
    Με ποιους τρόπους;
     
  10. bumblebee

    bumblebee Contributor

    -> Νιώθουν έντονη την ανάγκη οι Κυρίαρχοι να ευχαριστήσουν τους υποτακτικούς τους;
    Ναι, μετά από έντονη, πολύ έντονη, μα πολύ έντονη λέμε, παρανοική πράξη ανιδιοτελούς προσφοράς ενός υ.
    Εντάξει υπερβάλλω λίγο , αλλά το νόημα το πιασες  

    -> Με ποιους τρόπους;
    Δεν θες να ξέρεις  
     
  11. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Πες, μας τρώει ο πισινός.  
     
  12. Justmeandme

    Justmeandme Status astatus

    Σταματάει η εκπαίδευση σε μια Κ/υ σχέση; Υφίστανται όντως η εκπαίδευση; Τι ορίζεται ως εκπαίδευση;
    Φτάνει η στιγμή της τελειότητας; Της πλήρους γνώσης-της εκπαίδευσης; Αν ναι, μετά τι; Συντηρείται; Με πιο τρόπο;