Θα θέλατε άραγε...?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Συναντήσεις Μελών' που ξεκίνησε από το μέλος MasteR_PieR, στις 2 Ιουνίου 2006.

1. MasteR_PieR

MasteR_PieR Member

να συζητήσουμε

1ον Τι είναι αυτό που σας φέρνει στις συναντήσεις της Θεσ/νικης,
    2ον για όσους συνεχίζουν να έρχονται, τι θα θελαν να προστεθεί ή να αλλάξει και
    3ον πιστεύετε ότι αυτή η προσπάθεια θα πάρει σάρκα και οστά και πόσο διατεθειμένοι είσαστε να προχωρήσει αυτή η ιδέα;

Θα θελα η συζήτηση να εξελιχθεί όπως αρμόζει στο BDSM και όχι να καταλήξει παιδική χαρά.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

2. Ηλίας

Ηλίας Guest

Την γνώμη μου την έχω εκφράσει αναλυτικά σε προηγούμενο thread http://www.greekbdsmcommunity.com/forums/showthread.php?t=6286 . Για αυτό θα μπω κατευθείαν στο θέμα . Ο Master Pier πρότεινε την δημιουργία ενός Bdsm καφέ-μπαρ . Διευκρίνισε σε όσους ήταν στην συνάντηση , ότι ένα τέτοιο εγχείρημα χρειάζεται στήριξη , τόσο κατά το στήσιμο , όσο και στη συνέχεια . Πολλοί ακούσατε το θέμα και κάποιοι ήσασταν πρόθυμοι . Θέλω να δω πόσοι , για να δούμε αν αξίζει τον κόπο για τον Master Pier να ξεκινήσει . Για όσους δεν παρευρίσκονταν , μπορούν να ζητήσουν ενημέρωση από κάποιον , από εμάς . Σας ευχαριστώ .
    Η συζήτηση ας ξεκινήσει…