Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θα θέλατε να δείτε την υποτακτική σύντροφό σας σε παρτούζα...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος lovespanking, στις 2 Μαϊου 2012.

  1. lovespanking

    lovespanking New Member

    Ας πούμε με 5 άγνωστους σε καλοκαιρινές διακοπές. Περιμένω απόψεις και εμπειρίες.
     
  2. SadisticUsage

    SadisticUsage Regular Member

    Απάντηση: Θα θέλατε να δείτε την υποτακτική σύντροφό σας σε παρτούζα...

    Προσωπικά δεν θα εμπιστευόμουν την υποτακτική μου σε κανέναν άγνωστο. Οι πιθανές επιπλοκές είναι πάρα πολλές για να τις αγνοήσει κάποιος.
     
  3. xy

    xy Regular Member

    Απάντηση: Θα θέλατε να δείτε την υποτακτική σύντροφό σας σε παρτούζα...

    Το γάμησες και εσύ, με 5 ;

    Όπως και να έχει είτε με πέντε είτε με έναν η επιλογή πρέπει να γίνει πολύ προσεκτικά. Εγώ θα έκανα κάτι τέτοιο μόνο με ένα άλλο ζευγάρι.

    Να έπαιρνα εγώ τη δικιά του αυτός τη δικιά μου, και να πηδιόμαστε μέχρι πρωίας σαν τα σκυλιά. Αλλά και πάλι, με προσοχή η επιλόγη και σίγουρα η αλλάγη αυτή να είναι συμφέρουσα. Μην φάω το ξενέρωμα της αρκούδας στα πρώτα 10 λεπτά...

    Επομένως φιλαράκι, όχι, τη κοπέλα μου είτε σε υποτακτική μορφή είτε σε βανίλλα, δεν τη δίνω σε κανεναν πούστη χωρίς ισάξιο αντάλλαγμα.
     
  4. gaby

    gaby Guest

    Απάντηση: Θα θέλατε να δείτε την υποτακτική σύντροφό σας σε παρτούζα...

    Δεν μπορείς να βάλεις πέντε αγνώστους στη σειρά για να γαμήσουν. Να είναι γνωστοί (σου) και να μην το ξέρει η κοπέλα σου, υπάρχει δυνατότητα;
     
  5. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: Θα θέλατε να δείτε την υποτακτική σύντροφό σας σε παρτούζα...

    Εγώ πάλι πιστεύω ότι δεν υπάρχει υποτακτική που θα άντεχε να κάτσει να γαμηθεί με 5 αγνώστους για να κάνει το χατήρι του K της.
    Περιμένω απόψεις και εμπειρίες.
     
  6. woohoo

    woohoo Regular Member

    Απάντηση: Θα θέλατε να δείτε την υποτακτική σύντροφό σας σε παρτούζα...

    Εγώ δεν μπορώ να αντιληφθώ πως υπάρχει υποτακτική που θα πήγαινε ακόμη και με έναν άγνωστο για χατήρι του αφέντη της.
     
  7. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Απάντηση: Θα θέλατε να δείτε την υποτακτική σύντροφό σας σε παρτούζα...

    Πόσες υποτακτικές έχεις γνωρίσει δηλαδή εσύ σε αυτή την ηλικία που σου έχουν πει και τι θα έκαναν?
     
  8. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: Θα θέλατε να δείτε την υποτακτική σύντροφό σας σε παρτούζα...


    Αν την σχέση τους την συνδέει το σεξ και μόνον, ....άντε να το καταπιώ ...ότι μπορεί να του έκανε το χατήρι ...

    Αν όμως την σχέση τους την συνδέει και το ερωτικό συναίσθημα, και παραταύτα δεχόταν να πάει με έναν άγνωστο, προκειμένου να βιώσουν την εμπειρία και οι δυό τους ...(Κ/υ) ... κινδυνεύουν ...να τραυματίσουν το μέλλον της σχέσης τους ανεπενόρθωτα.
     
  9. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Θα θέλατε να δείτε την υποτακτική σύντροφό σας σε παρτούζα...

    Εγω πάλι πιστεύω ότι δεν υπάρχει Αφέντης που θα έκανε το χατήρι... της υ να την βάλει να την πηδήξουν, χρησιμοποιήσουν πέντε αντρες, (γιατί χατήρι και απόλαυση της υ είναι και οχι του Κ το να πάει η υ με πέντε άντρες, απόλαυση του Κ θα ήταν να πάει αυτός με πέντε υ θηλυκά.  ).
     
  10. woohoo

    woohoo Regular Member

    Απάντηση: Θα θέλατε να δείτε την υποτακτική σύντροφό σας σε παρτούζα...

    Φαίνεσαι άμεσα έτοιμος να σχολιάσεις.

    Δεν ξέρω αν υπάρχουν η όχι.

    Λέω ότι δεν μπορώ να αντιληφθώ πως μια κοπέλα θα αποδεχόταν έναν κανονικό βιασμό της. Διότι αν η ίδια δεν θέλει και το κάνει μονο και μονο για να εκτελέσει μια εντολή, είναι κανονικός βιασμός.
     
  11. woohoo

    woohoo Regular Member

    Απάντηση: Θα θέλατε να δείτε την υποτακτική σύντροφό σας σε παρτούζα...

    Πως τα καταφέρνεις με 5?  
     
  12. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: Θα θέλατε να δείτε την υποτακτική σύντροφό σας σε παρτούζα...

    Έτσι όπως το θέτεις, ....ναι.

    Λάβε όμως υπόψη σου ότι θα μπορούσαν να γίνουν τα πάντα (δηλ. να πάει και με έναν και με πέντε)
    σε ένα κλασσικό bdsm session με πρότερη την συναίνεσή της.
     
    Last edited: 3 Μαϊου 2012