Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θα θέλατε να δείτε την υποτακτική σύντροφό σας σε παρτούζα...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος lovespanking, στις 2 Μαϊου 2012.

  1. MARKISIOS69

    MARKISIOS69 Regular Member

  2. antgiou

    antgiou Regular Member

    εγω αυτό που βλεπω είναι ότι οι περισσοτεροι ειστε κομπλεξικοι.Και αμα σας την πηδήξουνε δηλαδή τι θα γινει?Θα χαλαΣημεαασει η σουπα?Σημερα στην πηδανε αυριο πηδας εσυ αλλουνού ετσσι πανε αυτά.Απο τη μια μου το παιζετε χαλαροι με το bdsmκαι από την άλλη κολωνεταε.Ελεος..
     
  3. Iagos

    Iagos Contributor

    Δεν θα ....ήθελα.....

    Γιατί την έχω δει πολλές φορές. ...

    Αγαπώ τις παρτούζες.....

    Δεν είναι υποθετικό άρα το ερώτημα για εμένα

    Θέλω.... και μου αρέσουν
     
  4. antgiou

    antgiou Regular Member

    Θα θέλαμε αλλά τι γίνεται στην περίπτωση που δεν έχεις υποτακτικη και θελεις να συμμετέχεις στην υποτακτικη κάποιου άλλου.Όλοι σε κάποιες φάσεις της ζωής μας ξεμενουμε.Τι γίνεται εκεί?Γιατί μας αρνείται πεισματικά ο αντρας του ζευγαριού?Λύσεις στον προβλημάτισμενη.Μπορεί...
     
  5. antgiou

    antgiou Regular Member

    λύσεις στον προβλημάτισμο παρακαλώ....
     
  6. Μυθοπλαστης

    Μυθοπλαστης τώρα που οι λέξεις παλεύουν να με βλάψουν.

    OXI !   ( διόρθωση , γιατι στο οχι, που ειπα, ακουσα απο το κομπλεξικός που είσαι , μέχρι οτι είμαι σε λάθος σαιτ ) Με τα παιχνίδια μου παίζω μόνο εγώ. Ιδιοκτησία μου είναι )
     
    Last edited: 2 Δεκεμβρίου 2016
  7. Morfonios

    Morfonios When i want your opinion then i' ll remove the gag

    Εγω τη συντροφο μου δεν θα την μοιραζομουν παντως. Ενα fuck toy γιατι οχι?
     
  8. antgiou

    antgiou Regular Member

    Τι εννοείς μορφοποίηση?Άρα η έχεις vanilla σχέση η πας για γάμο.
     
  9. Μυθοπλαστης

    Μυθοπλαστης τώρα που οι λέξεις παλεύουν να με βλάψουν.

    σωστός  
     
  10. antgiou

    antgiou Regular Member

    τέλος πάντων...Εγώ παιδιά αναζητω κάτι τέτοιο αυτή την περίοδο κσι το ψαχνω.Αν κάποιος δεν έχει κολλήματα και θέλει ας στείλει μυνημα. Το οτι οι περισσότεροι δεν το κάνετε είναι δικό σας θέμα κ είναι σεβαστο.Εγώ όταν είχα κοπέλα πριν χωρίσω το έκανα.Της άρεσε κσι μου άρεσε.Είναι αλλιώς να την παρτουζωνουν 2.
     
  11. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Αυτός ο διαχωρισμός συντρόφου με μια άλλη με ξεπερνά.  
     
  12. Morfonios

    Morfonios When i want your opinion then i' ll remove the gag

    κακως.