Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θα θέλατε να δείτε την υποτακτική σύντροφό σας σε παρτούζα...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος lovespanking, στις 2 Μαϊου 2012.

  1. antgiou

    antgiou Regular Member

    Εγώ άλλο βλέπω Μαντλιν..Πολύ λάδι και από τηγανητά τίποτα...Όλο λόγια είναι εδώ μέσα αλλά φοβούνται και τον ίσκιο τους.Φοβούνται μήπως τους τις πηδηξουν λες και είναι μυξοπαρθενες.Θέλουν να πηδανε άλλες αλλά τη δικια τους κανενας.Και κατά βάθος τους αρέσει το κινκυ.Κολοκύθια τουμπανα...Δε βγάζεις άκρη...
     
  2. Morfonios

    Morfonios When i want your opinion then i' ll remove the gag

    οσο και αν πηδηξεις την λογικη απο καθε τρυπα δεν σε βλεπω να γαμας υποτακτικη αλλου...
     
  3. antgiou

    antgiou Regular Member

    Εσύ μορφονιε τώρα νομίζεις ότι είσαι αφέντης κ η δικια σου υποτακτικη?Πλάνασαι πλάνη οικτρά.Vanilla σχέση εχεις όπως όλος ο κοινός κοσμος
     
  4. Μυθοπλαστης

    Μυθοπλαστης τώρα που οι λέξεις παλεύουν να με βλάψουν.

    Την περίπτωση δλδ, λεω εγω τώρα με το στενό μυαλό μου, να μην γουστάρει κάποιος να του την γαμάνε δεξιά και αριστερά, δεν παίζει φάση ? οχι φυσικά!!!! Κινκυ δλδ ειναι οι αλαξωκωλιες ? γιατι οπως και να το πεις, οσο πουδρα και να βαλεις στην γρια, νεα δεν θα ειναι ...
     
  5. Brigitte

    Brigitte Contributor

    Αρα bdsm ισον παρτουζα? ρε τί μαθαινω πρωινιατικα.. 
     
  6. Morfonios

    Morfonios When i want your opinion then i' ll remove the gag

    Εσυ που ζητιανευεις γυναικες εισαι αφεντης?
     
  7. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Ε, ναι.
     
  8. aenaosss

    aenaosss Regular Member

    Σιγά ρε σεις μη μοιραστω το ..έτερόν μου ήμισυ" . μετά δεν θα είναι ήμισυ, θα είναι τέταρτο, όγδοο και πάει λέγοντας  
     
  9. Μυθοπλαστης

    Μυθοπλαστης τώρα που οι λέξεις παλεύουν να με βλάψουν.

    σιγα και εσυ μην στην φανε... μετα αγκαλίτσα να σ λεει ποσο καλα την ξ@@@@@@@νε ..... ειμαι λιγο κακουλης..
     
  10. aenaosss

    aenaosss Regular Member

    και θα λέω το έτερόν μου......κάτσε να βρώ το κομματάκι 
     
  11. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Ζουλεύετε μωρε παιδιά απλό είναι και μην πείτε όχι.  
     
  12. Morfonios

    Morfonios When i want your opinion then i' ll remove the gag

    Νε τι?