Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θα θέλατε να δείτε την υποτακτική σύντροφό σας σε παρτούζα...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος lovespanking, στις 2 Μαϊου 2012.

  1. espimain

    espimain Contributor

    1. Πώς διασφαλίζεις ότι δεν είσαι εσύ το fuck toy σχέσης;
    2. Έχεις και fuck toy, παράλληλα με την σύντροφο σου;
    3. Πώς εννοείς την λέξη "σύντροφος";
     
  2. espimain

    espimain Contributor

    Αν ήρθες εδώ για να πηδήξεις, μάλλον σε λάθος τόπο βρέθηκες.
     
  3. MARKISIOS69

    MARKISIOS69 Regular Member

  4. Μυθοπλαστης

    Μυθοπλαστης τώρα που οι λέξεις παλεύουν να με βλάψουν.

    ΝΑΙ ! απόλυτα... ζηλευω και ειμαι κωλοπαρτακιας του κερατα ( που λεει και μια βδσμιαρικη ψυχη )
     
  5. MARKISIOS69

    MARKISIOS69 Regular Member

  6. Morfonios

    Morfonios When i want your opinion then i' ll remove the gag

    1. Την περναω απο quality control. Εαν ο εποπτικος ελεγχος αποδειχτει ελατωμματικος τοτε βελτιωνω για το μελλον τον μηχανισμο αναγνωρισης red flags.
    2/3. Αποκλειστικος συνοδοιπορος της ζωης μου.
     
  7. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Υποθετικά δεν κάμπτεται η ψυχοσύνθεση κάποιου στο bdsm αλλά τ' αντίστροφο. Για να μην πω το "κουφό", ότι το bdsm για κάποιους είναι κομμάτι του ποιοι είναι, δεν είναι η ολότητα τους. Βέβαια, όπως αρκετοί σ' εξίσου αρκετά πράγματα στην ζωή, "ερμηνεύουμε" ότι γουστάρουμε, όπως το γουστάρουμε - τουτέστιν, μας βολεύει -. Αν κι εφόσον έχει να κάνει μονάχα με μας - δηλαδή, αφορά αποκλειστικά και μόνο την αφεντομουτσουνάρα μας ή ότι θα περνούσε απ' τα χεράκια μας -, έχει καλώς. Αν εμπλέκονται κι άλλοι στη "συνταγή" - δηλαδή, κάποιος/α να μας δανείσει/ενοικιάσει ή ανταλλάξει μαζί μας την/τον έτερο του/της - εκεί τα πράγματα ψιλοχλωμιάζουν. Για να κλείνω την μπουρδολογία, αν κάποιος γουστάρει να παρτουζώνεται ή ν' αφήνει την δικιά του να παρτουζώνεται ή να της δίνει ακόμη κι εντολή να παρτουζώνεται, αυτό μάλλον έχει να κάνει με τα ευρύτερα γούστα του και όχι με το αν είναι βουδουσουμιάρης ή όχι - τα περί κομπλεξισμού/κολλημάτων/προφιτερόλ/μιλφέΐγ τ' αντιπαρέρχομαι -.

    Εγώ πάντως την τωρινή μου σύντροφο - που τυγχάνει και υ μου -, δεν θ' άφηνα να της αγγίξουν ούτε μια τρίχα.
    Είμαι κτητικός/ζηλιάρης/σκαλωμένος? Παίζει, αλλά δεν με νοιάζει καν να μου δώσω χαρακτηρισμό.
    Βέβαια, αν θελήσει και καταφέρει να με κάνει τάρανδο δεμένο στο έλκυθρο του Άϊ Billy - και δίχως να πάρω μυρωδιά το παραμικρό -, είναι άλλου ραβίνου talmud. Την τελευταία φορά που την αντίκρισα - δηλαδή σήμερα το πρωί που ξυπνήσαμε -, δεν της είχα τοποθετήσει ακόμη υποδορίως gps.  

    Είπαμε να κάνουμε και καμιά καλή πράξη επειδή κοντεύουν και τα Χριστούγεννα, αλλά μην το ξεκωλιάζουμε κιόλας.
    Κι αν κάποιος μένει με τον πέοντα στο χέρι, shit happens, όπως σε όλους. Μπορεί να μείνει και χωρίς γουνί για λίγο καιρό δίχως να πεθάνει. Εκτός κι αν βρει κάποιον, που να γούσταρε τους δανεισμούς/ενοικιάσεις/ανταλλαγές/προσφορές της υ του, τότε κολοκυθόπιτα τους. Ενιγουέϊ, σαν καλή ψωνάρα που είμαι, συνεχίζω να συντάσσομαι με όσα είχα γράψει στο παρόν νήμα, μήνες πίσω ( είχαν την πλάκα τους, ας είναι καλά και το "σκετσάκι" με τον @peleas. By the way, @peleas γύρνα "σπίτιιιι", μου λείπεις βρε συ εδώ πέρα, ειλικρινά    ). Αλλά τώρα βαριέμαι, να πηγαίνω να τα ψάχνω.   
     
    Last edited: 3 Δεκεμβρίου 2016
  8. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Η υποτακτική μου ενδιαφέρεται να στραπονάρει πωπουδάκι άνδρα, είσαι;  
     
  9. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Πόσο ωραίο είναι τελικά να διαβάζεις τις απόψεις σου μετά από αρκετό καιρό και να δεις αν και πώς έχεις αναθεωρήσει... Πλέον μπορώ να πω με σιγουριά πως δεν ζηλεύω  
     
  10. Δε θα ήθελα γενικά η γυναίκα που είμαστε μαζί να κάνει οτιδήποτε με κάποιον άλλον.Δώρο
    της κάνει με μια τέτοια πρακτική και ουσιαστικά βάζει σε κίνδυνο τη σχέση τους.Εκτός αν
    έχει τόσο μεγάλη αυτοπεποίθηση ώστε αισθάνεται να υπερέχει όλων των άλλων πιθανών
    συντρόφων της στο σεξ
     
  11. skydiver_69

    skydiver_69 New Member

    Στη σχέση που υπάρχει εμπιστοσύνη ψυχής και καρδιάς δεν απειλείται από τίποτα. Απλά είναι το κερασάκι στην τούρτα για το ζευγάρι. Στην ουσία το ζευγάρι τους χρησιμοποιεί και όχι οι άλλοι. Είναι ηθοποιοί της φάσης και μόνο για την καύλα του ζευγαριού. Τίποτε άλλο!
     
  12. aenaosss

    aenaosss Regular Member

    Πάντως πείτε ότι είμαι ....οπισθοδρομικός, τη γυναίκα που έχω δίπλα μου, δεν τη μοιράζομαι. Εγωιστικό; Μπορεί. Οριζοντίως και καθέτως απόλυτος