Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θα θέλατε να δείτε την υποτακτική σύντροφό σας σε παρτούζα...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος lovespanking, στις 2 Μαϊου 2012.

  1. Sado_M

    Sado_M Owner of pet kathavra

    Δεν μου αρέσει να πονάω, και πονάω όταν πονάει. Πονάει μόνο απο κάποιον άλλον, κι αυτό γιατί δεν ξέρει πως να την χειριστεί. Για να την χειριστεί καλό θα ήταν να περάσει καιρό μαζί της, όπως κι 'γω, για να μην πονάει και με κάνει να πονάω. Όσο περνάει ο χρόνος, τόσο πιο αξιόλογη γίνεται. Κατά άλλα τίποτα προσωπικό. Εγγύησι δεν μπορεί να δώσει κανείς ότι δεν θα την πονέσει, αφού θα με βλεπει μακρυά της όπως θα την κοιτώ με άλλον.
     
  2. Don Corleone

    Don Corleone The Master Of Disquise

    Δυσκολα θα εμπιστευομουν την υποτακτικη μου σε καποιον αλλον.Ποσο μαλλον σε 5 και αγνωστους!
     
  3. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Οτι ειναι δικό μου μου ανήκει και δεν μου αρέσει να το μοιραζομαι ..
    Το οτιδήποτε συμβεί στο σώμα του υ Μου , θελω να ειμαι Εγω η αιτία του πόνου του της προσμονης για την επόμενη κίνηση . Εκεί είναι η καυλα !
    Παρτουζα tree banal λεξη για μενα !!
     
  4. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    Αυτο παλι που πετας τα γουστα σου κι οποιος εχει αντιθετα γουστα,ειναι ο μη χαλαρος....τι να πω.....και κολλας και την εννοια bdsm.Τι σχεση εχουν οι παρτουζες με το bdsm και γιατι οποιος ειναι στον bdsm χωρο πρεπει να ειναι "κουλ" με την εννοια της παρτουζας;και γιατι βασικα οποιος δε θελει παρτουζες,δεν ειναι και κουλ;απο ποτε εγιναν ενδειξη "κουλ-ισμου" οι παρτουζες;Ειναι κομπλεξικοι οσοι δε γουσταρουν τις παρτουζες ή οποιος λεει ολους τους αλλους κομπλεξικους επειδη δε γουσταρουν αυτα που γουσταρει ο ιδιος;
     
  5. billyboy

    billyboy Guest

  6. Winter's Dew

    Winter's Dew Regular Member

    Ετούτη η απάντηση μου φαίνεται τόσο τρυφερή που πραγματικά δεν ξέρω... έρχεται σε πλήρη αντίθεση με την ωμότητα που μου βγάζει η φάση μιας παρτούζας και η ερώτηση του νήματος. Όλη αυτή η ωμότητα και η καβλα που εγώ νιώθω να (δια)πραγματεύεται ανάμεσα στις απαντήσεις, σκέψεις και απόψεις όλων όσων συμμετέχουν... Και ξαφνικά με χαστουκίζει αυτή η απάντηση, με την άπειρη γλύκα, προσγειώνοντάς με από την ηδονιστική εικόνα της παρτούζας.
     
  7. whisperer

    whisperer Regular Member

    τελικα ομως γλυκα η ηδονη? 
     
  8. Fouloface

    Fouloface New Member

    Τα συγκρατημένα πάθη κάνουν συνηθισμένους ανθρώπους....
     
  9. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Όποιος πραγματικά θέλει δεν μένει στις ευχές, πράττει.

    Και μετά έχει υλικό για τρεις ζωές if you get my point.

    That been said δεν είναι όλα για όλους και το γεγονός ότι κάποιος μπορεί να μην ανέχεται καν τη σκέψη να μοιραστεί την υ του δεν σημαίνει ότι είναι απαραίτητα οπισθοδρομικός. Τα γούστα διαφέρουν.
     
  10. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Θέλεις..?
    Έχει καλώς..!

    Δεν θέλεις..?
    Πάλι καλώς έχει...!

    Αρκεί να μη μας πρήζετε οι μεν και οι δε για το τι είναι καλό, πρέπον, πώς, γιατί, πού και τέτοια..?
    Για δυο λόγους:
    Πρώτον, διότι βαριέμαι τις διαφημίσεις και...
    Δεύτερον, είστε οφτόπικ (για να το θέσω κομψά)...
     
  11. Φενριρ....

    Φενριρ.... Regular Member

    Συγνώμη εάν κατάλαβα καλά για ν μην πάνε μ τον Κ τους πάνε μ οποιονδήποτε άλλον; Τότε ποιος ο λόγος της ύπαρξης αυτής της σχέσης Κ-υ;
     
  12. centcool

    centcool Guest

    καταρχήν δεν έχουμε υποτακτική. (ορμάτε κορίτσια).

    εν συνεχεία, όχι δεν θα ήθελα να την δω σε παρτούζα όσο έκφυλο πουτανάκι και να ήταν και να τα γούσταρε αυτά.

    να τα γουστάρει μόνο μαζί μου, τι το κάναμε εδώ, αμέρικαν μπαρ ?

    ούστ γιεγιέδες!