Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θα θέλατε να δείτε την υποτακτική σύντροφό σας σε παρτούζα...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος lovespanking, στις 2 Μαϊου 2012.

  1. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Αυτό τώρα εμένα γιατί με έκανε να γελάσω μέχρι δακρύων;  
     
  2. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    hahahaha , γιου μεικ μαι ντει.
     
  3. tithon

    tithon Contributor

    εγώ που είμαι δυό τρείς από μόνος μου, μετράω ως παρτούζα;
     
  4. Higita

    Higita Brain_alcoholic

    δεν μετράς!!
    θέλει 5...
    κάτσε να έρθω κι εγω( 3,5 ) να μεγαλώσει το σχήμα..
    κανένας που να μετράει για 1μιση;;
    έλα παιδιά τώρα που γυρίζει!!
     
  5. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Μόνο αν γνωριζεστε μεταξύ σας θα βγει Καλή παρτουζιτσα όμως.
     
  6. rea..

    rea.. Contributor

    χαχαχαχα.. "split"?
     
  7. εγω παλι τα γουσταρω ολα,παρτουζες,piss parties,ανταλλαγες συντροφων,gangbangs,λεσβιακα.μια ζωη την εχουμε!!!
     
    Last edited: 2 Νοεμβρίου 2017
  8. MasterAndreas

    MasterAndreas Master of Scorpio

    Θα μου άρεσε να την δω με κοπέλες, έστω και να μην είχα ο ίδιος ενεργά σεξουαλική εμπλοκή. Παραδέχομαι πως ένας ρόλος ενορχηστρωτή του session τους, θα με ευχαριστούσε πολύ. Ο έλεγχος σε ένα τσούρμο καυλωμένων κοριτσιών, ήταν πάντα μια ενδόμυχη φαντασίωση μου. Σχετικά με άντρες, υπήρξαν στιγμές στο παρελθόν, που χρησιμοποίησα γνωστό και έμπιστο σε μένα πρόσωπο, σαν "εργαλείο" για να απογειώσω τις αισθήσεις της. Είχα τον απόλυτο έλεγχο των ενεργειών του προς εκείνη, έτσι ώστε να αισθάνεται προστατευμένη και να αφεθεί στην τρελή ηδονή που της πρόσφερα. Δεν θα την άφηνα μόνη με κανέναν άντρα, όχι από ανασφάλεια, αλλά από έλλειψη εμπιστοσύνης στην δική του συμπεριφορά. Στο χωριό μου λένε: Η γυναίκα και το άλογο δεν δανείζονται. Κανένας λοιπόν δεν οδηγεί το JEEP μου και δεν καβαλάει το κορίτσι μου, χωρίς την αυστηρή μου επίβλεψη. Το μοίρασμα αυτό, δεν το αποδέχομαι για την προσωπική μου ικανοποίηση μόνο, αλλά πρωταρχικά για την δική της ηδονή και ολοκλήρωση. Σε όλες μου τις σχέσεις, έχω την αίσθηση πως οι Υ μου ήθελαν να δοκιμάσουν τα πάντα, επωφελούμενες την ομπρέλα προστασίας και σιγουριάς που τους εξασφάλιζε η παρουσία μου.
     
  9. Gaijin

    Gaijin Μην μου τον κύκλο τάραττε.

  10. lexy

    lexy .ti.va.


    Ορκίζεσαι;  
     
  11. Gaijin

    Gaijin Μην μου τον κύκλο τάραττε.

    Βρε βάζω το χέρι μου στην φωτιά σου λεω