Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θελήματα

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος sfougokolarios, στις 2 Ιουλίου 2018.

  1. gentle_breeze

    gentle_breeze Regular Member

    Αν υπάρχει τέτοια αφέντρα θέλει κάτι σφαλιάρες ..και εύχομαι να μην της αρέσει
     
  2. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    δυο πραγματα δεν μου εκατσαν καλα!
    1)η φραση δεν με χαλουσε ιδιαιτερα που σημαινει εστω και λιγο σε χαλουσε
    2)δεν βλεπω πουθενα να μιλας για τα δικα σου συναισθηματα.και η αναφορα στις φωτο που θα δειξει στη γυναικα σου πιο πολυ μοιαζει με εκβιασμο
    κατα τα αλλα ο καθενας τη βρισκει οπως γουσταρει
     
  3. sfougokolarios

    sfougokolarios New Member

    Που να αρχίσω και που να τελειώσω! Σας ευχαριστώ όλους για την ανταπόκριση, και για τα θετικά και τα αρνητικά σχόλια.

    - Καταρχήν να πω ότι η ιστορία είναι αληθινή με μερικές πινελιές υπερβολής. Για παράδειγμα η φάση έγινε σε δημόσιο χώρο, αλλά δεν έπεσαν χαστούκια ούτε μας πήρε χαμπάρι όλος ο κόσμος. Ωστόσο ήταν οι φίλες της εκεί οι οποίες δεν με γνώριζαν (φυσικά κατάλαβαν και το διασκέδασαν), αλλά γενικά η φάση ήταν διακριτική, σχετικά. Το ίδιο και αυτά τα περί δεύτερου τρίτου τέταρτου κουδουνίσματος... Οι διάλογοι είναι πάνω κάτω ακριβείς. έτσι μου μιλάει όταν είμαστε μόνοι μας. Επίσης, δεν υπήρξε θέμα απειλής να στειλει τις φωτό κ.λπ. Δεν υπάρχουν τέτοιες φωτό, άλλωστε. Δεν είμαι τόσο ανόητος.
    Ειδικότερα:
    - @gentle_breeze τα συναισθήματά μου μπορεί να τα καταλάβει ο καθένας. Προσωπικά είμαι λάτρης της ψυχολογικής ταπείνωσης και όχι της βίας. Η γελοιοποίηση και ο εξευτελισμός είναι το δικό μου trendy. Οπότε καταλαβαίνεις ότι όλο αυτό που έγινε με απογείωσε. Το ίδιο συμβαίνει και κάθε φορά που με καλεί για θελήματα σπίτι της.
    - @Dux να μην λέμε ψέματα. Αν δεν είναι όμορφη κανείς δεν μπορεί να λειτουργήσει. Η εμφάνιση είναι σημαντική, αλλά ακόμα περισσότερο η προσωπικότητα. Η ηλικία παίζει ρόλο, επίσης, αλλά όχι τον κύριο. Στην συγκεκριμένη περίπτωση το κλειδί είναι ότι είναι υφισταμένη μου. Η δύναμη του φετίχ πηγάζει από την εμφάνιση συν την προσωπικότητα. Το νεαρόν της ηλικίας είναι plus ακριβώς επειδή τυπικά τν μεγαλύτερο και ανώτερο, πρέπει να τον σέβεσαι, αλλά αυτό το στερεότυπο εδώ καταρρίπτεται.
    - @tithon δεν κατάλαβα τι εννοείς
    - @Dark_Explorer η υποταγή -In my opinion- είναι συνειδητή μόνο σε περιπτώσεις τέτοιες. Στα ποδάρια μιας βιομηχανοποιημένης σε εμφάνιση κεράς με κακομαθημένο υφάκι είναι fake news...
    - @blonde mermaid Δεν νομίζω πως μπορεί να λειτουργήσει το ίδιο ηλικιακό μοντέλο αντίστροφα. Μία "υπο" σε αυτή την ηλικία (50 plus) είναι εξαιρετικά συνειδητοποιημένη για να παραδίδεται στις ορέξεις ενός πιτσιρικά που λειτουργεί με το κάτω κεφάλι.
    - @Stilvi Έχω την ίδια αγωνία. Ευτυχώς το αντικείμενο της δουλειάς είναι τέτοιο που μου αφήνει περιθώρια.
    - @madlene Όπως την βρίσκει κανείς. Προσωπικά, όπως εξήγησα και πιο πάνω, όσο πιο προσβλητικά μου φέρονται τόσο καλύτερα αισθάνομαι.
    - @thief σε παρακαλώ ρίχτο!
    - @ilias1 γιατί πολύ απλά έτσι μου αρέσει να είναι και -ευτυχώς- έτσι είναι και αυτή απο μόνη της. Γι αυτό ταιριάξαμε. Μου αρέσει να είναι αγενής, κακότροπη, προσβλητική. Οικονομική εκμεταλλεύτρια δεν είναι πάντως. Θα το έκανα ακόμα κι αν βγαίναμε κανονικά και ανεξάρτητα απο αυτή τη σχέση. έχω οικονομική ανεξαρτησία και ποτέ δεν ενιωσα ότι με εκμεταλλεύεται, αν και θα μπορούσε.
    - @BaD_HabitS για το 2, το εξηγησα. για το 1 έχεις δίκιο είναι μία διαλεκτική αστοχία του συγγραφέα.

    και πάλι σας ευχαριστώ όλους για τα σχόλια.
     
    Last edited: 3 Ιουλίου 2018
  4. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    @sfougokolarios
    Ως bisexual που βλέπω ότι δηλώνεις, επιθυμείς το ίδιο και με τους άνδρες; Δηλαδή έναν νεαρό με ντελικάτη κορμοστασιά ο οποίος θα έχει την ίδια συμπεριφορά;
     
  5. sfougokolarios

    sfougokolarios New Member

    Gia όνομα! Οχι βέβαια. ΤΟ bisexual πάει στο αντίστροφο.
     
  6. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Ενσταση Κ πρόεδρε !
    @sfougokolarios : δεν είπα ποτε ότι η υπο θα είναι εκεινη που θα είναι μεγαλύτερη ηλικιακά .
    Είπα ότι έχουμε συνηθίσει να βλέπουμε μεγαλύτερους Κ με πιτσιρικες υπό σε αντίθεση με εσάς που ειστε υπό και η Κ σας είναι μικρότερη !
     
  7. usable_weeny

    usable_weeny owned

    Γιατί "για όνομα!";;;; Λες και σας πρόσβαλλαν; Και με τη σειρά σας είναι σαν να προσβάλλετε όλους τους άντρες που μπορεί να τους αρέσει το αντίθετο.
     
  8. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Δεν έγινες κατανοητός.
    Τι εννοείς αντίστροφο;
     
  9. sfougokolarios

    sfougokolarios New Member

    Εντάξει παιδιά ας μην το ψειρίζουμε. Δεν μπορώ να μετράω τις κουβέντες μου, σε ελεύθερο φόρουμ είμαστε, μπορεί να πούμε και κάτι παραπάνω.
     
  10. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Ως δικηγόρος ξέρεις καλύτερα από εμένα και πολλούς άλλους ότι τα γραπτά μενουν.

    Από την απάντηση σου ότι δεν μπορείς να ψειριζεις τα λόγια σου προκύπτει ότι δεν είσαι δικηγόρος ή νομικός όπως είπες πιο πριν.

    Επίσης σαφώς και δεν κατάλαβε κανείς τι εννοείς με το "το αντίστροφο ".

    Με βάζεις σε παράξενα τρυπακια...

    Α, κάτι σημαντικο. Έχεις όντως μωρό και αντί να βοηθήσεις τη σύζυγό πας τσιγάρα στην υφιστάμενη σου;
     
  11. sfougokolarios

    sfougokolarios New Member


    Αγαπητέ μου το να γράφω νομικά κείμενα είναι τελείως διαφορετικό απο το να μιλάω σε ένα φόρουμ για όσα αισθάνομαι και νιώθω. Πραγματικά δεν καταλαβαίνω γιατί κάποιοι κολλάτε σε μια φράση. Επίσης ναι, έχω μωρό και κάποιες φορές αφήνω τη σύζυγο μαζί του για να πάω τσιγάρα στη υφισταμένη μου, ή ό,τι άλλο θέλει.
     
  12. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Εμένα τελικά δε θα μου απαντήσεις;
    Ειλικρινά δεν κατάλαβα