Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θελει να Την γαμησω..Την κανει αυτο λιγοτερο Αφεντρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος underherfeet, στις 31 Ιανουαρίου 2012.

  1. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Κι όμως, μου την είχε πει live κάποια...έτη φωτός πίσω όταν ήμουν ακόμη τζόβενο...σε κάποιο μακρινό γαλαξία.
    Το ζήτημα ήταν, ότι είχα αλλάξει μόλις σπίτι και δεν είχα κομοδίνο. Συμβιβάστηκε μ' ένα ποτήρι νερό ( στ' άλλο έβαλε τη μασέλα της χαχα ).
    Τώρα που το καλοσκέφτομαι, μου πέταγε κάτι ακατάληπτα στυλ μπινελίκια και μου είχε γυρίσει το μάτι ανάποδα. Κάτω απ' το σπίτι την περίμενε στ' αυτοκίνητο κάποιος ντυμένος σοφέρ με κάτι περίεργα μπρασελέ σα χειροπέδες.
    Λες να ήταν ο σκλάβος της? Μάλλον είχε κάνει hump hump μαζί μου, για να μην πέσει στα μάτια του και χάσει τον τίτλο της. Βρε τι σου κάνουν τα flash, τώρα σκάλωσα χαχα... 
     
    Last edited: 11 Αυγούστου 2016
  2. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Γαμώτα τα Υπουργεία του μέσα...σόρρυ @Tenebra_Silente έχει δουλειά και γράφω με καθυστερήσεις.

    Κοίτα, έτσι όπως το λες, σωστό: Και τι μας νοιάζει εμάς στην τελική τι θέλει ή τι λέει ότι θέλει ή δεν θέλει ο ένας και ο άλλος.


    Για μένα πάντως, η ανάγκη για σεξ, να γαμηθεί μια γυναίκα και να γαμήσει ένας άντρας δηλαδή, είναι έμφυτη.

    Γεννιόμαστε με αυτή χωρίς να έχουμε ερωτηθεί εκ των προτέρων αν θα το επιλέγαμε ή όχι.

    Τώρα, αν μας αρέσει ή όχι αυτό, δεν το εξαφανίζει από μέσα μας πάντως.


    Είναι σαν να λες ότι "δεν γουστάρω να κοιμάμαι ή να τρώω τροφή ή να πηγαίνω για την ανάγκη μου στην τουαλέτα".

    Λες δεν λες, γουστάρεις δεν γουστάρεις, δεν αλλάζει τίποτα.

    Αν λοιπόν μία γυναίκα έλεγε ότι είναι "Αφέντρα" ή αστροναύτης, ή οτιδήποτε και μου έλεγε ότι της αρέσει να γαμιέται, δεν θα έπεφτε στα μάτια μου ούτε θα...την παρεξηγούσα...

     

    Ίσα-ίσα είναι αναμενόμενο και φυσιολογικό. Και αν μου άρεσε κιόλας και γουστάραμε, τη γαμούσα κιόλας με χαρά χωρίς να την επικρίνω ότι πχ. "δεν υπηρετεί μια φανέλα-ταμπέλα". Χέστηκα.
     
    Last edited: 11 Αυγούστου 2016
  3. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Κοίτα, δεν το έχεις πάρει τελείως λάθος για μένα. Το σεξ κολλάει παντού φυσικά και αυθόρμητα.

    Πρέπει να κάνεις προσπάθεια για να το ξεκολλήσεις μόνος σου μετά, αν έτσι αποφασίσεις. Και αν το ξεκολλήσεις πολλές φορές και σου γίνει συνήθειο, μπορεί να σου γεννηθεί ενίοτε και η εντύπωση ότι δεν είναι εκεί, ενώ είναι πάντα εκεί και έρχεται πάντα πρώτο σαν αντανακλαστικό.

    Τώρα βέβαια, με τι φυσιογνωμία και φαντασίωση έρχεται, σε αυτό κάθε άνθρωπος είναι και άλλη ιστορία.
     
  4. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Κόψε τις συγνώμες, καταλαβαίνω βρε. Συμφωνώ ως το μεδούλι με τη σκέψη σου.   
     
  5. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Εμ, εσύ είσαι σε άδεια που να σε πάρει... 

    Από αύριο όμως θα αράξω κι εγώ 24/7 να χαλαρώσω για κάμποσες μερούλες... 
     
  6. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Και γιατί να γουστάρουν;
     
  7. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

     
     
  8. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Έλα,ντε, τι ρωτάω, εδώ μέσα, ntoing!
     
  9. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Γενικά κι εκειά "όξω" μην τα ρωτάς αυτά, θα εκπλαγείς σουρλουλού  
     
  10. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Mε τι, θα εκπλαγώ, δλδ;
     
  11. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Μπααα... Απλά δεν θυμάσαι την κολοκυθιά που έπαιζες μικρή...
    Μια κολοκυθιά κάνει τόσα καολοκύθια...
    Και γιατί να κάνει τόσα..?
    Αμ πόσα να κάνει...?
    κλπ κλπ κλπ...
     
  12. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    [Κ]-κολοκύθια νερόβραστα, ίου!