Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θελει να Την γαμησω..Την κανει αυτο λιγοτερο Αφεντρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος underherfeet, στις 31 Ιανουαρίου 2012.

  1. thaleia

    thaleia Contributor

    Το θέμα τίθεται οταν ο αρρεν (πατήρ ή σύζυγος) εχει επίθετο στην ονομαστική
     
  2. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    η Αφεντρα λεμε  

    ΥΓ. θα μας το αναλυσεις ?  
     
  3. angel42

    angel42 Regular Member

    Πάντα αγαπούσα τη διείσδυση. Πάντα αγαπούσα τα γαμήσια. Δεν σταμάτησα ποτέ να επιδίδομαι σε αυτά. Με ξεκαύλωναν πάντα εκείνοι οι εραστές που νόμιζαν ότι αν Με γαμούσαν κάτι Μου έπαιρναν. Που μέσα από αυτό γυρεύαν να νιώσουν κάποιοι. Για το ξεκαύλωμα αυτό που Μου προσέφεραν μια μέρα γεννήθηκε η ξευτιλίστρα κι εκείνη ανακάλυψε νέες καύλες και πίστες ηδονής. Να είναι καλά και τα ξεκαυλωτήρια, κάτι βοήθησαν κι αυτά για να ανοιχτούν κι άλλα πεδία και ηδονές ποιοτικότερες... Ως προς τα υπό, γνώρισα υπό που δεν είχαν θέμα με το πως θα πάρω την ηδονή Μου από εκείνα. Γνώρισα και υπό που στο άκουσμα της διείσδυσης εκτός αν ήταν στον κώλο τους, αλλάζαν 43 χρώμματα. Αυτό όταν το πρωτοσυνάντησα Μου έκανε μεγάλη εντύπωση... Θέλησα να το καταλάβω. Δε θα μείνω στο πως κάθε ένας συμβολίζει σε κοινωνικό και σε ατομικό τρόπο τα πράγματα που τον καυλώνουν/ξεκαυλώνουν. Θα πω μόνο, πως όταν έχεις περάσει ως αρσενικός υπό ένα μεγάλο μέρος της ζωής σου καταπιεζόμενος να κάνεις το γαμίκουλα, δεν είναι η διείσδυση αυτό που σου λείπει. Σου λείπουν και χρειάζεσαι άλλα βιώματα. Αυτά είναι τα επιτακτικά. Ως Αφέντρα θέλω να Είμαι ελεύθερη και Είμαι ελεύθερη στην έκφρασή και στις καύλες Μου. Είναι αδιαπραγμάτευτο το ότι αν θέλω να χρησιμοποιήσω εκείνο που Μου ανήκει θα το κάνω όπως θέλω κι επιθυμώ κι εκείνο θα Μου κάτσει όπως το θέλω κι επιθυμώ. Αλλά δεν καίγομαι κιόλας να είναι κάθε τρεις και λίγο η διείσδυση η επαφή Μ/μας. Είναι το πιο εύκολο πράγμα που μπορείς να έχεις ανά πάσα στιγμή επιθυμείς να γαμηθείς. Για Εμένα τουλάχιστον πάντα ήταν. Το μαγικό για Εμένα είναι πόση μεγάλη καύλα μπορείς να εισπράξεις από ένα σωρό σημεία του κορμιού σου και πόσους οργασμούς χωρίς τη διείσδυση. Πόσα πεδία ανοίγονται όταν δεν είσαι επικεντρωμένος σε αυτήν. 'Εχω ένα κορμί οργασμικό ολόκληρο κι ένα μυαλό που το συνδράμει. Χύνω από παντού. Δε σταματάει να Με εντυπωσιάζει το ατελείωτο πεδίο ηδονών που μπορεί να Μου προσφέρει ένας υποτακτικός. Γιατί να το εγκλωβίσω στη διείσδυση που μπορεί να την έχω ανά πάσα ώρα και στιγμή την επιθυμήσω;

    'Ετσι το βλέπω Εγώ. Καλή σας ημέρα και καλά γαμήσια, με διείδυση ή/και χωρίς...

    Α.
     
  4. ΤΟ ΣΕΞ ειναι! βασικη αναγκη ενοs ανθρωπινου οργανισμου! εναs ερωτικοs χωροs χωριs σεξ ειναι σιγουρα εναs αρρωστοs xωροs δεν την κανει λιγοτερο αφεντρα αλλα! περισσοτερο! ΓΥΝΑΙΚΑ- ΘΗΛΥΚΟ! ΜΕ το σεξ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΕΙ!!! ο εναs τον αλλον ολοκληρωνειs την εγκεφαλικη ηδονη με την σωματικη απολαυση ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΕΙΣ! αυτο που ποθειs στον ΕΡΩΤΑ δεν υπαρχει πιο ΔΥΝΑΤΟ! αφροδισιακο απο τον ΠΟΘΟ!...... 
     
  5. Εχω μια απορια, το να ΜΗΝ σε γαμαει ο Κυριος σου, σε κανει περισσοτερο υποτακτικη...;
     
  6. n0mad

    n0mad Dirty Forty

    Και οι Αφέντρες έχουν ψυχή, ειδικά τον Αύγουστο. Σαν μπαίνει, όχι σαν βγαίνει.
     
  7. dreams

    dreams Regular Member

    Μια κυριαρχική γυναίκα γαμάει και δεν γαμιέται από τον υποτακτικό της ακόμα και αν υπάρχει διείσδυση. Γιατί στην περίπτωση αυτή, το μουνί της διεισδύει στον πούτσο του υποτακτικού της.
     
  8. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Καλά, μην αλλάξουμε τις λέξεις. Αν θέλουμε να το κάνουμε ενεργητικό τότε το μουνί ρουφά τον πούτσο του και τον απομυζεί.
     
  9. dreams

    dreams Regular Member

    Προφανώς αυτό άφησα να εννοηθεί
     
  10. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Ορθά λέγεις.
     
  11. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    το ιδιο ισχυει και με τον κωλο ? δλδ ο κωλος της διεισδυει στον πουτσο του υπο της ?
     
  12. dreams

    dreams Regular Member

    Ναι γιατί όχι? Εφόσον εκείνη έχει την πρωτοβουλία ,χρησιμοποιεί τον πουτσο του όπως θέλει. Διαφέρει όταν θέλει να έχει εκείνος την πρωτοβουλία