Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ιατρικό φετίχ: κλύσμα-υπόθετο-ένεση

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος conner, στις 9 Ιουνίου 2015.

  1. conner

    conner Contributor

    Ένα ολοκληρωμένο ιατρικό session θα πρέπει να περιλαμβάνει εκτός από εξέταση και κλύσμα, υπόθετο, ένεση...
     
  2. Γράψε και μιά μαγνητική...
     
  3. conner

    conner Contributor

    Επειδή είμαι λάτρης του θέματος και έχω ασχοληθεί αρκετά με γυναίκες "ασθενείς", να σας ενημερώσω ότι χρησιμοποιείται υπόθετο γλυκερίνης, το οποίο είναι ακίνδυνο, κλύσμα με σκέτο νερό και ένεση - η ένεση δεν είναι κάτι απαραίτητο πάντα - με φυσιολογικό ορό. Πιστεύω ότι οι γυναίκες θα το λατρέψουν αν γίνει σωστά...
     
  4. conner

    conner Contributor

    Καμμία νοσοκόμα στο forum να μας πει και μια άλλη γνώμη?
     
  5. conner

    conner Contributor

  6. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Κάτι άλλο. Αυτός που κανει την ένεση, ποιος μου λέει εμενα οτι ξέρει πως πρεπει να γινεται;
     
  7. conner

    conner Contributor

    Για να κάνεις ένεση δεν χρειάζεται και κανένα πτυχίο από το MIT.
    Σε BDSM χρησιμοποιούμε σύριγγες ινσουλίνης, πολύ κοντές και ψιλές βελόνες.
    Χρησιμοποιείται φυσιολογικός ορός...
     
  8. conner

    conner Contributor

     

    Σύριγγα ινσουλίνης... πολύ κοντη βελόνα. Καμία σχεση με τις άλλες μεγάλες βελόνες...
     
  9. conner

    conner Contributor



    Αυτη η σύριγγα δεν είναι ινσουλίνης
     
  10. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Τέλος πάντων.
    Το θέμα είναι πως γινεται υποδοροια.
    Να προσέχετε που καθεστε για τέτοια πραγματα.
     
  11. conner

    conner Contributor

    Στο medical play, μπορείς να παραλείψεις τις ενέσεις αν σου προκαλούν άγχος... υπάρχουν τόσα άλλα
    Άλλωστε το όλο θέμα είναι να περάσουμε καλά
    Πάντως γενικά με το medical play νομίζω ότι υπάρχουν αγχη και προκαταλήψεις που αν ξεπεραστούν, θα οδηγηθούν οι συμμετέχοντες σε υψηλά επίπεδα ικανοποίησης...
     
  12. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Indeed!