Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ιδανικη σκλαβα

Συζήτηση στο φόρουμ 'Master / slave' που ξεκίνησε από το μέλος Thorns, στις 26 Απριλίου 2016.

  1. Ενα θεμα κατα τη γνωμη μου υποκειμενικο. Ποια ειναι για εσας η ιδανικη σκλαβα,τι ειναι αυτο που θα σας ευχαριστουσε ποιο πολυ να κανει και να της κανετε,ποιον/ους τροπο/ους ταπεινωσης και υποταγης θα επιλεγατε? Και αντιστοιχα και η ερωτηση απευθηνετε και στις ιδιες, τι ειναι αυτο που σας αρεσει να σας κανουν και να κανετε και ποιον/ους τροπο/ους ταπεινωσης και υποταγης θα σας αρεσε ποιο πολυ?
     
  2. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Άσε με να μαντεψω!

    Γουστάρεις να τη φιμωνεις με βρώμικα βρακια και κάλτσες.
     
  3. Dracon

    Dracon Jack of All Trades & Master of Most...

    Φτου γαμώ...  
     
  4. Dapom

    Dapom Contributor

    Ιδανική σκλάβα...ιδανικοί αντρες...ενα νήμα που να λεει "ιδανικα θελω να σε γαμησω ποτε θα βγει;"
     
  5. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf


    υπαρχει ενα "ιδανικο γαμησι" αλλα δεν το βρισκω ....  
     
  6. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    https://pic0.***.com/1286/1286191/00053095-c569-3bec-a5df-ed0f683a6cad_958.jpg?token=1461764871_c36140e577f4ecba5c8bf1056101079d1e59980b78ae5d2f6d0663bb4c46ce37
     
  7. afenthsbikys

    afenthsbikys αφεντης ντινας απο σημερα

    η ιδανικη σκλαβα θα γινει μεσα απ την εκπεδευση.σε εμας ολα ξεκινησαν οταν ακομα τα ειχαμε πριν παντρευτουμε.κοιταζαμε ενα φυλλαδιο απο σεξ σοπ κ την ρωτησα αν θα δοκιμαζε κατι πιο σκληρο μερικες ξυλιες απο μαστιγιο .δεχθηκε κ οταν την πρωτη φορα μαστιγωθηκε εχυσε τρεις φορες.τρελλαθηκε αν κ την επομενη μερα ποναγε,μετα περασαμε στις χειροπεδες στα χαστουκια στη βιτσα στις τσιμπιες με καρφιτσα και στα τοσα αλλα.πριν απο ενα μηνα αποφασισα να την παω για τατοο σε οποιο σημειο ηθελα εγω χωρις να ρωτησω αν συμφωνει αν της αρεσει.ετσι για να την σημαδεψω.
     
  8. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Ιδανική σκλάβα μεσαίου ύψους με πολύ μοντερνα εσώρουχα να χαμογελάει συνέχεια λάτρεις των χαστουκιων του κωλου, του κολάν,των στενών φορεμάτων της πεοχειλίας, του πεογάλατος, του κρασιού, της βόλτας, κ οικονομικά ευκαταστατη.

    Συνέχεια στην πιπα θα την είχα αχ μωρέ πως τα λένε αυτά που σε γλυφουν και τις πιέζεις να τις πνιξεις με τσιμπουκωματα..
     
  9. Dracon

    Dracon Jack of All Trades & Master of Most...

      ​
     
  10. MASTER--YODA

    MASTER--YODA Vincit qui se vincit

    θα βάλω και εγώ ενα μικρό λιθαράκι στο νήμα μιας και μου έδωσε την έμπνευση να γράψω κάτι τις .
    Η ιδανική σκλάβα με την σκέψη που την έχεις παρουσιάσει δεν έρχεται ουρανοκατεύατη , ειναι κάτι που το καλλιεργείς με το άτομο που θα σου δώσει την δυνατότητα να το ελέγχεις ( για αρχή ) και να το κερδίσεις μελλοντικά . κάθε άνθρωπός ειναι διαφορετικός και σίγουρα ενα τσουβάλιασμα δεν θα ήταν σωστό απο δικιάς μου μεριάς .
    για εμένα προσωπικά θα πρέπει να αφιερώσεις χρόνο στα θέλω σου και στα όρια - θέλω του υποτακτικού σου,
    Ενας Κ εκτός απο το να κρατάει ενα μαστίγιο δεν πρέπει να ξεχνάει οτι κρατάει στα χέρια του μια ψυχή και ενα σώμα . ( το aftercare ειναι κάτι πολύ ουσιώδες που θα πρέπει να το έχει καλα ενταγμένο στο πρόγραμμα του παιχνιδιού που θα κάνεις )
    Το να χτυπάς την υποτακτική σου δεν σου δίνει αυτομάτως το δικαίωμα να σε σέβεται ( αυτο κερδίζεται και απαιτεί πολύ χρόνο και επένδυση απο δικιάς σου μεριάς να κάνεις εναν άνθρωπο να σε εμπιστευτεί και να σου δώθει ολοκληρωτικά )
    οι τιμωρίες ειναι διαφορετικές και τον κάθε υποτακτικό πχ μπορει να ειναι μια στέρηση επικοινωνίας ή οργασμού . δεν ειναι ανάγκη να βαράς συνέχεια ( θα πονέσει και το χέρι σου )
    να μην ξεχνας . οτι ο-η υποτακτικός/τικη σε διαλέγει και αφήνει τον εαυτο του πάνω στα χέρια σου . έχει πολύ μεγάλη ευθύνη να τον καθοδηγήσεις σωστα με σύνεση και να τον δείξεις τα θέλω σου
    Σεβόμενος λοιπον τα όρια του - της και με χρόνο που θα του αφιερώσεις θα γίνει ο-η ιδανικός-/κη σκλάβα .. σύμφωνα πάντα με τα δικα σου δεδομένα ως πρός το ιδανικό
     
  11. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

  12. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    και βέβαια μία ελληνίδα