Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ιδανικό γαμήσι

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος Dapom, στις 27 Απριλίου 2016.

  1. Dapom

    Dapom Contributor

    Αφού βρήκαμε τον ιδανικό άντρα και αφού βρήκαμε και την ιδανική σκλάβα και υποτακτική…και αφού από εδώ το πάμε από εκεί το φέρνουμε….ας κόψουμε τα βανιλίστικα και πείτε στα ίσα ιδανικά ποιον ή ποια ή ποιο θα θέλατε να γαμήσετε ή να σας γαμήσει.

    Διευκρινήσεις

    - Προς μαστεράδες μαστεράδισες…αν δείτε το όνομα της/του υποτακτικού /σκλάβου σας μην τα πάρετε στην κράνα είναι κρίμα…δήλωση ενδιαφέροντος κάνουν οι συμμετέχοντες δεν τον/την πήδηξαν κιόλας. Αν το καταφέρουν…αρχίστε να σκέφτεστε τι δεν έχετε κάνει καλά ή αν σας αρέσει το cuckload

    - Προς μαστεράδες μαστεράδισες…αν δείτε το όνομα σας δεν σημαίνει ότι έγινε και σκλάβος σας ο/η δηλών…ξαναβάλτε τα «οπλα» σας στη θήκη και κεράστε καφέ ή ποτό…πρέπει να πέσεις στα 4 για να γίνεις αφέντης.

    - Προς υποτακτικούς/ες , σκλάβους/ες…αν δείτε το όνομα σας πρέπει να σκεφτείτε σοβαρά αν έχετε την άδεια να απαντήσετε. Βέβαια από την άλλη…αν δεν πάρετε άδεια μπορεί ο/η ενδιαφερόμενος να προκύψει πολύ καλύτερος από τον/την νύν ή να ξυπνήσετε το τέρας μέσα στον/στην αφέντη σας και να δεχτείτε τιμωρία που θα σας εκτινάξει πέρα από τις κόκκινες γραμμές σας και τα safewordκαι να κάνετε highscore.

    - Προς υποτακτικούς/ες , σκλάβους/ες…αν δείτε το όνομα του αφέντη σας μην αρχίσετε τις ζήλειες και τα βανιλίστικα τσαλιμάκια…αυτός/η αποφασίζει μην το ξεχνάτε.

    - Προς brat…αν δείτε το όνομα σας…αρχίστε να χοροπηδάτε επιτόπου για μισή ώρα με τα χέρια σε ανάταση και όταν ηρεμίσετε στείλε προσωπικό μήνυμα στον ενδιαφερόμενο…με μπόλικες φατσούλες και την φωτογραφία σας με μαγιό από τις διακοπές στη Πάρο όταν ήσασταν 16

    - Προς switch…αν δείτε το όνομα σας…ανάλογα σε τι φάση σας βρίσκει εκείνη τη στιγμή δείτε τα παραπάνω

    - Προς top…αν δείτε το όνομά σας…έχετε το topχέρι…προχωρήστε

    - Προς bottom…αν δείτε το όνομά σας…χαμογελάστε…στο bottombottomτης γραφής ένα καλό γαμήσι μπορεί να κρύβεται εκεί που δεν το περιμένεις.

    - Προς perv…αν δείτε το όνομά σας…η ευκαιρία να βγάλετε ολη την ανωμαλία σας είναι τώρα...κινηθείτε γρήγορα…το Μεγάλο Σάββατο είναι σε λίγες μέρες. Την Κυριακή ξεχάστε την…οσο ανωμαλοι κι αν είστε κανένας δεν προτιμάει ένα γαμήσι από το πασχαλινό τραπέζι…μετά από αυτό ισως…αν μπορείτε να κουνηθείτε….αλλά τι λέω ανώμαλοι είστε…γιατί να κουνηθείτε.

    - Δεν φέρω καμία ευθύνη για την εξέλιξη τόσο του νήματος όσο και των streetfightπου θα επακολουθήσουν με την ανάρτηση των nicknames

    - Και μην ξεχνάτε έχουμε μεγάλη εβδομάδα…οπότε στο νήμα σίγουρα θα έχουμε «θανάτους»… «σταυρώσεις» … «αναστάσεις» … «φαγοπότι» για αυτό κατανυκτικά αφήστε τη λίστα σας και περιμένετε υπομονετικά να γίνει το θαύμα.
     
  2. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Έχω εντυπωσιαστή από την ομορφιά της Μπριτζιτ μπαρντο και της Θρυαλλίς α Και κάποιας ψυχολόγου. Δυστυχώς τις άλλες. Δεν τις έχω δει..
     
  3. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Θελω να με στραποναρει η @Brigitte με τη @sokolata να καθεται απεναντι και να δινει κατευθυντηριες οδηγιες.
     
  4. Brigitte

    Brigitte Contributor

    Θα μ' ερωτευτείς μετά, προειδοποιω  
     
  5. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Γι'αυτη τη στιγμη ζω κι ας γινω μετα σταχτη και Burberry...
     
  6. brenda

    brenda FU very much

    Εντάξει παιδιά, δεν μπορώ να το κρύψω, αναστατώνομαι, έχω κι εγώ σκέψεις για έναν Αφέντη δω μέσα, που με κάνει και σέρνομαι στα πατώματα, υποσχεθείτε μου ότι θα μείνει μεταξύ μας, όσο αμαρτία και να ναι, έχω σκέψεις για αυτό το καθαρόαιμο σερνικό που περπατάει και τρέμει η γης, για τον Αφέντη-ιδέα, για τον Αφέντη Έμπνευση, για τον ανεπανάληπτο, γνήσιο, αυθεντικό, έναν και μοναδικό @afenthsbikys ... 
    (Τι να κάνω? Το πάθος μου με υπερβαίνει)
     
  7. moxito

    moxito Travel for the dream!!!

    Δεν βλεπω καλα...Αμαν  
    30 χρονων θελω οφθαλμιατρο  
     
  8. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    γκουχου γκουχου..33..γκουχου γκουχου
     
  9. moxito

    moxito Travel for the dream!!!

    Τι να πω... 
    Οτι εισαι καρφι.. 
    χαχαχα 
     
  10. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Όλοι ψηφίζουμε αφέντη Βίκυς
     
  11. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Σε τουτο δω το νημα να πεις με ποια θελεις να πηδηχτεις
    και οχι να αναφερεις ολες μου τις χαρες...   
     
  12. moxito

    moxito Travel for the dream!!!

    @Brigitte εκανες like στα 33... 
    ΣΙγονταρεις την @dina28,εεε 
    Καλααα