Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ισοδυναμία

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Arioch, στις 23 Μαρτίου 2018.

  1. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Μιλούσα καιρό μαζί της στο irc. Είχαμε ξεκινήσει πολύ χαλαρά για κάποιο άσχετο θέμα και στις αρχές που και που ανταλλάσσαμε καμιά καλησπέρα, όταν το θυμόμασταν δηλαδή. Ήμουν ακόμα μικρός και ταύτιζα τον Σαδισμό με την κυριαρχία και εκείνη ως κυριαρχική είχε καταταχτεί στις εκτός γούστου.

    Ένα βράδυ, ούτε θυμάμαι την αφορμή, πιάσαμε βαθιά κουβέντα η οποία μας πήγε μέχρι το πρωί. Αν και επιφανειακά είμαι πρόσχαρος και ανοιχτόκαρδος στην πραγματικότητα μου είναι πολύ δύσκολο να νιώσω κάτι για οποιονδήποτε άνθρωπο. Εκείνο το πρωί ωστόσο με είχε βρει καταγοητευμένο. Η Α. είχε πολύ πλούσιο λεξιλόγιο, εξαιρετικό τρόπο γραφής, λες και έβαζε τις λέξεις να χορεύουν για λογαριασμό της, και κοφτερή διεισδυτική ματιά.

    Αποτέλεσμα ήταν να περιμένω πως και πως να έρθει το επόμενο βράδυ να συνεχίσουμε την κουβέντα. Την περιτριγύριζε πολύς κόσμος και ένα από πράγματα που απεχθάνομαι είναι να γίνομαι φορτικός ειδικά όταν η άλλη δεν προλάβαινε να κλείνει τα πριβέ που της άνοιγαν και παρόλο που δεν τα πάω καλά με την υπομονή, ατσάλωσα τον εαυτό μου να μη βγάλει ανυπομονησία.

    Δεν είχα ιδέα πως ήταν εμφανισιακά, δεν είχα ιδέα πως ήταν η φωνή της αλλά κάθε βράδυ περίμενα να έρθει η ώρα για να μιλήσουμε. Εξακολουθούσα να μη νιώθω τίποτα για εκείνη παρά τη γοητεία που μου ασκούσε ωστόσο ένιωθα απελευθερωμένος γιατί ακριβώς δεν είχα και δεν περίμενα να κερδίσω τίποτα παρά μόνο διαρκή έντονα διανοητικά sessions που τα απολάμβανα με την ψυχή μου και έδειχνε να τα απολαμβάνει και εκείνη.

    Ήταν, μέχρι τότε, ο πρώτος άνθρωπος μετά την "Γαλάτεια" που του ανοίχτηκα τόσο πολύ γιατί ήξερα ότι δεν θα δείξει ούτε συμπόνια, ούτε θα προσπαθούσε για κάποιο τρόπο να με απαλλάξει από τις ενοχές μου για να με βάλει σε κάποιο κατά φαντασίαν της σωστό δρόμο. Απλά ήταν εκεί, με άκουγε, μου τα έχωνε -και ήταν επικοί οι καυγάδες/σφαξίματα με γάντι- που ρίχναμε όταν διαφωνούσαμε. Πραγματικός διανοητικός οργασμός.

    Μου είχε πει τα δικά της, που ήταν τότε και πως έφτασε εκεί. Ήταν Κυριαρχική αλλά δεν ήταν σαδίστρια, απλά είχε από μικρή την εσωτερική ανάγκη να έχει πάντα αυτή το πάνω χέρι. Τότε ήταν 37 χρονών, εγώ 30 και φρεσκοπαντρεμένος σε ένα γάμο που ούτε κατάλαβα γιατί μπήκα ούτε κατάλαβα το πως βγήκα. Είχα δηλώσει ορθά/κοφτά στην πρώην γυναίκα μου ότι είναι ελεύθερη να πηδηχτεί με όποιον γουστάρει όσο γουστάρει και το μόνο που ήθελα είναι να το ξέρω. Αν και είμαι άτομο που όταν είναι σε σχέση δεν ψάχνεται, είμαι επίσης και άτομο που δεν θα πει όχι αν του κάτσει κάποια καλή περίπτωση, πράγμα το οποίο επίσης είχα ξεκαθαρίσει.

    Είχαμε μιλήσει στο τηλέφωνο με την Α. αλλά η φωνή της με είχε ελαφρώς απογοητεύσει. Όχι ότι ήταν άσχημη, ίσα-ίσα, αλλά ήταν λεπτή, είχε κοριτσίστικη χροιά και γενικά φαινόταν παράταιρη με την εικόνα που είχα πλάσει. Όταν την είδα ένιωσα το ίδιο τσίμπημα. Ήταν 7 χρόνια μεγαλύτερη και φαινόταν συνομήλικη. Πολύ πολύ γλυκό πρόσωπο, γεματούλα και ψηλή ταίριαζε με τη φωνή της και ήταν παντελώς αταίριαστη με την εικόνα της Αμαζόνας που είχα χτίσει στο μυαλό μου.

    Βέβαια σε δύο ώρες καφέ το διανοητικό "ξύλο" που είχα φάει, ήταν η μέρα της και όχι η δικιά μου, για κάποιο λόγο δεν μπορούσα να στροφάρω εκείνο το απόγευμα, με είχαν ισιώσει και τελικά ήταν αυτό που χρειαζόμουν για να χαλαρώσω.

    Είχαμε βγει απλά για καφέ. Δεν ξέρω πως βρεθήκαμε ξαφνικά με τις γλώσσες μπλεγμένες μεταξύ τους σε ένα φιλί που μας άφησε ξέπνοους και τους δυο μας.

    Σταμάτησα το φιλί και τραβήχτηκα μακρυά της. Σφαζόμασταν με τα μάτια για δέκα ολόκληρα λεπτά.

    Χαμογέλασε. Χαμογέλασα.

    Είχε νικήσει. Είμαι sportsman, ξέρω να παραδέχομαι την ήττα μου.

    -"Ιδού η Ρόδος, ιδού και το πήδημα" της είπα μειδειώντας αινιγματικά.

    -"Φεύγουμε;" με ρώτησε.

    Πήγαμε στην Πεντέλη, σε ένα απόμερο σημείο με εξαιρετική θέα. Χωρίς να πούμε κουβέντα πήγαμε στο πίσω κάθισμα. Ορμήσαμε ο ένας στον άλλον. Δεν ξέρω κι εγώ πόση ώρα χαμουρευόμασταν αλλά δεν αρκούσε σε κανέναν από τους δυο μας αυτό.

    -"Ξέρω ένα καλό ξενοδοχείο" της είπα "αλλά δεν ήθελα να στο προτείνω."

    -"Γιατί;"

    -"Μου φαίνεται φτηνό. Αξίζεις πολλά περισσότερα από αυτά που μπορώ αυτή τη στιγμή να σου προσφέρω"

    -"Μην είσαι χαζός" μου είπε. "Αν δε μου έκανε δε θα ήμασταν εδώ μαζί"

    -"Φεύγουμε;" τη ρώτησα.

    -"Πάμε" μου είπε.

    Πήγαμε στα 3Χ κοντά στο πατρικό μου και μακρυά από εκεί που έμενα με τη γυναίκα μου. Διαλέξαμε το πρώτο διαθέσιμο δωμάτιο και πήγαμε σχεδόν κουντρουβαλώντας πάνω.

    Μπήκαμε στο δωμάτιο και γδύσαμε με λύσσα ο ένας τον άλλον.

    -"Θέλεις να κάνουμε ένα ντους πρώτα" τη ρώτησα.

    Για πρώτη φορά στη ζωή μου ήθελα να γλείψω γυναίκα από την κορυφή ως τα νύχια αλλά ο εαυτός μου μπορεί να υποχωρήσει ως ένα βαθμό. Έχω κι εγώ τις ιδιοτροπίες μου.

    Μπήκαμε στο ντους, δεν της έβρεξα τα μαλλιά αλλά την περιποιήθηκα παντού. Από τα πόδια μέχρι το λαιμό, από τα στήθη μέχρι τους γλουτούς. Ήμουν από πίσω της και την έτριβα και τη χάιδευα και τη χούφτωνα και της φιλούσα το σβέρκο και το λαιμό και ο πούτσος μου τριβόταν πάνω της και είχε γίνει πύραυλος αλλά δεν ήθελα να μπω μέσα της.

    Όχι έτσι.

    Δεν το ζήτησα και εκείνη δεν το ανταπέδωσε. Δεν με ενδιέφερε.

    -"Κάτσε σε παρακαλώ στην πολυθρόνα" της είπα.

    Με κοίταξε.

    -"Ό,τι μας βγει" της είπα. "Είσαι αυτό που είσαι και είμαι αυτό που είμαι. Με θέλεις σε θέλω... υπάρχει ισοδυναμία. Όχι λόγια σε παρακαλώ."

    Ένευσε καταλαβαίνοντας.

    Κάθισε στην πολυθρόνα και γονάτισα μπροστά της. Το γονάτισμα έγινε μόνο για τεχνικούς λόγους ωστόσο αυτό ήταν μια κίνηση που απλά δεν είχα ξανακάνει. Πήρα τα δάχτυλα του ποδιού της στο στόμα μου και τα έγλειψα ένα ένα. Παρόλο που η ίδια ήταν γεματούλα τα δάχτυλα των ποδιών της ήταν λεπτά και μακρυά, η χαρά του ποδολάγνου. Εδώ κόντεψαν να κάνουν εμένα που *ΔΕΝ* είμαι. Τα πιπιλούσα και δεν μπορούσα να τα βγάλω από το στόμα μου, με είχε πιάσει λύσσα.

    Δεν άφησα σημείο ούτε του δεξιού της ούτε του αριστερού της ποδιού που δεν το χάιδεψα με τη γλώσσα μου. Μετά ανέβηκα σιγά-σιγά προς τα πάνω και εκεί η πολυθρόνα δε βόλευε γι αυτό που ήθελα.

    Την έπιασα απαλά από το χέρι και την πήγα στο κρεββάτι. Άρχισα να τη φιλάω και να την δαγκώνω, πολύ απαλά, στο σαγώνι, στο λαιμό, στα στήθη της, στην κοιλιά της και πιο χαμηλά. Πιο χαμηλά.

    Ήταν υπέροχη. Η μυρωδιά με ξετρέλανε, δεν μπορώ να την περιγράψω. Ήταν ...γυναικεία. Στη γεύση ήταν αλμυρή. Η κλειτορίδα της διακριτική και τα χείλη της σαν πέταλα τριαντάφυλλου. Την έπαιξα απαλά με το στόμα μου και τη γλώσσα μου ενώ εκείνη βογγούσε με το χέρι της στο κεφάλι μου. Η γλώσσα μου άλλοτε έμπαινε μέσα της, άλλοτε έγλειφε την κλειτορίδα της. Προσπαθούσα με το στόμα μου να τη ρουφήξω μέσα της, προσπαθούσα να ανασάνω μέσα από τον κόλπο της, και δημιουργούσε κενό που την πονούσε λίγο αλλά την έκανε να βογγάει ηδονικά.

    Έβαλα το δάχτυλό μου μέσα στον κόλπο της και μετά το πήγα σιγά-σιγά από κάτω της. Ήμουν σίγουρος ότι θα με σταματήσει αλλά δεν το έκανε, με άφησε να τρίψω και να το βάλω πίσω της. Λίγο πολύ λίγο αλλά ήταν μέσα της.

    Η Α. τρανταζόταν όλο και με μεγαλύτερη συχνότητα, όλο και πιο δυνατά μέχρι που τελείωσε και μου τράβηξε το κεφάλι μην αντέχοντας άλλο το παιχνίδι της γλώσσας με την κλειτορίδα της.

    Μου ζήτησε να ξαπλώσω και άρχισε να με φιλάει και εκείνη. Τον πήρε για λίγο στο στόμα της μέχρι που έγινε κάγκελο και τότε της έδωσα το προφυλακτικό και μου το φόρεσε με εξαιρετική τέχνη. Μετά με καβάλησε και άρχισε να τρίβεται μπροστά πίσω. Την κράταγα από τη μέση και τη χάιδευα, πότε την έπιανα από τους γλουτούς προσπαθώντας να την επιταχύνω, πότε τα παράταγα όλα και ασχολούμουν με τα στήθη της.

    Της το είχα πει ότι στη στάση lady on top δεν τελειώνω σχεδόν με τίποτα. Ήταν η αγαπημένη της στάση και δεν ήθελα να χαλάσει η μαγεία της βραδιάς και φυσικά ήθελα να εκμεταλλευτεί το γεγονός ότι σε αυτή τη στάση μπορούσα να μείνω διαθέσιμος γι αυτή χωρίς να τελειώσω μέχρι να βαρεθεί.

    Επιτάχυνε το ρυθμό της και πλέον την κρατούσα ώστε να μη βγει τελείως έξω και πέφτοντας να έχουμε κανένα ατύχημα, πονάω και μόνο στη σκέψη! Η Α. μου έπιασε τα χέρια και μου τα έφερε στα στήθη της και μου έδειξε ότι ήθελε να τη χουφτώσω πιο δυνατά, πράγμα το οποίο φυσικά έκανα με περισσή ευχαρίστηση. Ήταν απίστευτα ηδονικό το όλο σκηνικό και το γεγονός ότι έφτανα στον οργασμό που απλά δεν μπορούσα να έχω με είχε κάνει να έχω χάσει τα μυαλά μου.

    Η Α. τέλειωσε και ξανατέλειωσε και ξανατέλειωσε. Σηκώθηκε και έκατσε καθιστή στο κρεββάτι και μου είπε να κάτσω όρθιος μπροστά της. Έβγαλε το προφυλακτικό και με πήρε στο στόμα της. Αιφνιδιάστηκα να πω την αλήθεια, δεν το περίμενα έτσι αλλά δεν με χάλασε.

    Και τότε σάλιωσε ένα δάχτυλο και πήγε να μου το βάλει πίσω.

    Δεν το αρνούμαι για ιδελογικούς λόγους, στην καύλα δεν έχει τέτοιους και έχω δοκιμάσει ανδρικό μόριο και στο στόμα μου και πίσω. Απλά δεν μ' αρέσει να το λαμβάνω εγώ και έτσι δεν το κάνω.

    -"Αν με αφήσεις να το κάνω, θα καταπιώ" μου είπε.

    Κόντεψα να χύσω και μόνο ακούγοντάς το.

    Μου έβαλε δάχτυλο ενώ με τσιμπούκωνε. Ένιωθα υπέροχα απαίσια, από τη μια η Α. έκανε καταπληκτικό τσιμπούκι από την άλλη με γαμούσε με το δάχτυλό της και, πως να το κάνουμε, δε μου άρεσε.

    Κράτησα την αναπνοή μου όσο χρειάστηκε και την έχυσα στο στόμα με το δάχτυλό της στον κώλο μου.

    Η Α. ήταν Κυρία.

    Μου κάρφωσε επιδεικτικά όλο το δάχτυλο της στον κώλο, με κοίταξε παιχνιδιάρικα στα μάτια... και κατάπιε.
     
    Last edited: 24 Μαρτίου 2018
  2. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Η εκφραστικότητα σου είναι μαγική, νομίζω πως από 'δω μέσα είσαι ο καλύτερος μου ''φίλος'' κι αν στη ...''φανταστική''... ιστορία άλλαζαν κάποια στοιχεία και η κυρία γινόταν S/M θα μπορούσε να μοιάζει με κάτι πολύ προσωπικό μου πολλά χρόνια πίσω.
     
  3. no_Taboo

    no_Taboo Αείκαυλος

    Α πα πα πααααααααααα.
    Αυτό είναι βανίλα σεκς.

    Απορώ πώς την βρίσκετε έτσι, ρε παιδιά.
    Απορώ δηλαδή.
    Απορώ δηλαδή να πούμε.
     
  4. White_Dream

    White_Dream Flying to the moon

    Όμορφο!!  
     
  5. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Ευχαριστώ.
     
  6. brenda

    brenda FU very much

    Δεν ξέρω αν η ιστορία είναι προϊόν μυθοπλασίας ή βιωματική.
    Μού φαίνεται όμως νεαρέ,   πως αναπαράγει ένα πρότυπο γυναίκας Κ με πολύ λάθος οπτική στο κυριαρχιλίκι της, σχώρνα με, αλλά αμφισβητώ το ότι θέλει στα πλαίσια της φερόμενης ως "ισοδυναμίας" να παίξει ντε και καλά το "χαρτί" τής διείσδυσης.
    Στερεότυπα alert!  
     
  7. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Γιατί παρακαλώ ?

    Ο καθένας έχει τα γούστα του.
     
  8. brenda

    brenda FU very much

    Όλ κέικ!