ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Συναντήσεις Μελών' που ξεκίνησε από το μέλος Dome of Affection, στις 23 Μαϊου 2006.

1. Eπειδή ήρθε το καλοκαιράκι νομίζω οτι καιρός είναι να συναντηθούμε για κανένα ποτάκι και επειδή νιώθω "ενοχούλες" που δεν κατάφερα να έρθω στις 2 προηγούμενες συναντήσεις λεω σαν καλή sub να αναλάβω εγώ αυτη τη φορά την "υποχρέωση" της διοργανωσής του! :p ΜΗ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΚΟΥΡΑΣΤΩ ΠΟΛΥ... xa!! xa!!... εχω όμως στο μυαλό μου ενα όμορφο μπαράκι σε ενα νεοκλασικό με κήπο στο Π. Φαληρο.

ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΟΟΛΟΙ ΕΚΕΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΓΕΛΑΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ

Λεπτομερειες για το μπαρακι θα σας δωσω αμεσα (μόλις παω απο κει μια βολτα να συνεννοηθώ) κατα τ'αλλα :

ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙΤΕ ΛΟΙΠΟΝ !! ΒΑΛΤΕ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΣΑΣ ΔΙΑΘΕΣΗ ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΩΡΑΙΟ ΣΑΣ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΓΙΑ ΤΙΣ 2 ΙΟΥΝΙΟΥ ΗΜΕΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ...!!!

:) :) :) :)
    ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΜΠΕΙ ΔΡΟΣΕΡΑ ΚΑΙ ΚΕΦΑΤΑ ΤΟ ΦΕΤΙΝΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!!!!

ΤΙ ΛΕΤΕ?????

2. Maley

Maley Regular Member

Καλη σκεψη..

3. Astarty

Astarty Regular Member

Πολύ καλή ιδέα MPslave!
    Θα ζητήσω την προστασία του Χάινριχ φυσικά και του ζεύγους Dolmance για να έρθω.

Αστάρτη

4. anasia

anasia Regular Member

Απάντηση: ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ

:ROFLMAO:

5. Kits

Kits Regular Member

αμα μπορεσω θα ειμαι εκει διοτι ειναι να παω αθηνα τις μερες εκεινες για κατι δουλειες και ετσι θα το συνδιασω...
    Μέρος και ωρα..?????

6. Incomplete_

Incomplete_ Regular Member

Καλή η πρόταση..Αν μπορέσω θα ΄ρθω....;)

(Βέβαια ένας έρανος αγάπης,που να καλύπτει μεταφορά ,ένδυση,διατροφή και ξενοδοχείο άξιο
    της θέσης και υπόστασης μου θα διευκόλυνε πολύ .. ;) :p )

7. να φροτίσετε να μπορέσετε Α/αγαπητοί !! Ό/όλοι!! :)

οσο για σένα πτωχέ μου incomplete...ελα και κατι θα γινει ...τοσοι θα ειμαστε μαζεμένοι εκεί απο 5ευρωπουλα ο καθένας να συνεισφέρει.... θα βγάλεις και κέρδος...λολ

8. Incomplete_

Incomplete_ Regular Member

Απάντηση: Re: ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ

Τρελές φλασιές τρώει το σύστημα....

Τι λέγαμε ; Α!Τόσοι πολλοί θα μαζευτείτε;;;;;:p

Πάντως θα με ανακούφιψε αν ο τίτλος του thread ήταν " ΠΡΩΤΗ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ" ;)

9. black_pearl

black_pearl Regular Member

Εγώ δυστυχώς δεν θα μπορέσω να έρθω. Για δικούς μου λόγους.
    Θα το ήθελα πάρα πολύ να έρθω!!! Διότι θα είναι και κάποια αγαπημένα μου πρόσωπα εκεί και θα ήθελα πολύ να τα ξανά δω!!

Να περάσετε όλες και όλοι πολύ καλά!!!

Last edited: 23 Μαϊου 2006
  10. Konstantinos

Konstantinos Staff Member

που θα γίνει η συνάντηση ?

11. john_slave96

john_slave96 Regular Member

Εγώ πάντως θα έρθω! Σίγουρα. Περιμένω να μου πεις την ώρα και την ημέρα. Μπορεί να φέρω και μια φίλη Αφέντρα. Πολύ καλή ιδέα.

12. Κωνσταντίνε μου , οπως ειπα εχω στο μυαλό μου ενα όμορφο μπαράκι με κήπο στο Π. Φάληρο. Δωστε μου 1-2 μέρες περιθώριο να παω να συνεννοηθώ αν μπορουμε να κρατησουμε μερικά τραπέζια και θα σας δώσω πλήρη στοιχεια.
    Αλλιως θα βρουμε κατι αλλο.

sumersun...KΡΙΜΑ...!! για ξαναδές το!!