Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΚΛΥΣΜΑ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος GGG, στις 19 Ιανουαρίου 2010.

  1. GGG

    GGG New Member

    με ενδιαφέρει αυτού το είδους η δραστηριότητα και θα ήθελα να γνωρίσω άτομα που τι έχουν κάνει η γένικα τέτοιυ είδους medical play είχα την ευκαιρία να το γνωρίσω μέσα από 2 σχέσεις μου.
     
  2. Lost Hours

    Lost Hours Premium Member

    εγω δε το έχω γνωρίσει ακόμα,αλλά είμαι σε πρώιμο στάδιο γιατί έχω φάει τρελλό κλάσιμο μέσα από σχέσεις μου. Μόλις προχωρήσω θα σε ενημερώσω  

    καλως ήρθες !
     
  3. nikkycd

    nikkycd New Member

    Απάντηση: ΚΛΥΣΜΑ

    εγω προσωπικα τα εχω κανει αμετρητες φορες οπως και μου το εχουν κανει αρκετες,απιστευτη αισθηση και το βασικοτερο καθαριοτητα,μου εχουν κανει κλυσμα με γαλα ,γαλα και μελι και φυσικα με νερο δοκιμαστε το ανεπυφυλαχτα.
     
  4. 4you

    4you Regular Member

    Απάντηση: ΚΛΥΣΜΑ

    Θα μπορουσε καποιος που εχει δοκιμασει να μας πει την εμπειρια του καθως και πως γινεται κατι τετοιο γιατι τουλαχιστον εγω μονο σαν λεξη το ξερω και λιγα πραγματα πολυ θεωριτικα που εχω διαβασει απ εδω και εκει. Οπως το συναισθημα που αφηνει, για ποιο λογο γινεται, φυσικα πως γινεται κλπ