Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

"Κάθε γυναίκα, ακόμη και η πιο δυναμική,στην πραγματικότητα θέλει να κατακτηθεί από έναν άντρα"

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Jack Wolfskin, στις 10 Δεκεμβρίου 2014.

  1. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    με αφορμη το κειμενο με τιτλο "Γιατί η σφαλιάρα στα οπίσθια είναι διεγερτική ;" που αναρτησα εδω,

    ζητειται η αποψη σας για το παρακατω (το οποιο πιστευω οτι το διαβασαν, αλλα το προσπερασαν)

    "Ο ποπός είναι το μόνο σημείο του γυναικείου σώματος που είναι ανθεκτικό στον πόνο. Κάθε γυναίκα, ακόμη και η πιο δυναμική,στην πραγματικότητα θέλει να κατακτηθεί από έναν άντρα. Με το πυγοράπισμα της δείχνετε ξεκάθαρα ποιος έχει την εξουσία στο σεξ. Την κάνετε να νιώθει αδύναμη στα χέρια σας, ότι έχετε τον έλεγχο πάνω της. Το πυγοράπισμα είναι μία κίνηση που κάνουν ενστικτωδώς οι περισσότεροι άντρες, χωρίς κανείς να τους έχει πει αν αυτό αρέσει στις γυναίκες ή όχι.
     
    Last edited: 10 Δεκεμβρίου 2014
  2. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Εδώ σίγουρα θα με πάρουν με τ'αυγά αλλά υπογραμμίζω ότι μιλάω με βάση τις δικές μου εμπειρίες...γυναίκα...όχι απλά θηλυκό και την γνώμη μου την έχω αναλύσει ενδελεχώς σε άλλα νήματα...

    Πάντως εκείνες τις ελάχιστες αληθινές γυναίκες που γνώρισα...Είχαν "καρύδια"...και "αντρούτσες" δεν ήταν και δεν είχαν κανένα πρόβλημα ( τουναντίον το γούσταραν στο έπακρο ) όταν με τοποθετούσαν τουλάχιστον λίγο πάνω από κείνες...Επειδή εκείνη την τιμητική θέση την κέρδιζα...Και επειδή να ίδρωνα για να το καταφέρω, σε κείνες άξιζε...

    Εγώ ίσως ηλιθίως πιστεύω ότι και η πιο δυναμική γυναίκα, τον άντρα με πυγμή τον θέλει....και όταν λέω πυγμή δεν εννοώ τον "γαμάω και δέρνω"...Ωραία και τα δυο...Αλλά ο ανδρισμός τουλάχιστον για μένα, δεν βρίσκεται μόνο εκεί...Ούτε η όποια ευαισθησία η αδυναμία κάνει κάποιον λιγότερο άνδρα...

    Συγνώμη αν βγήκα εκτός θέματος...
     
    Last edited: 10 Δεκεμβρίου 2014
  3. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    εχεις σκεφτει ποτε, οτι το 99% των ανθρωπων, ασχετα αν γραφουν σε ενα φορουμ με θεματολογια το βου-δου-σου-μου (whatever σημαινει για τον καθενα ή την καθεμια)
    μπορει στην πραγματικοτητα να ειναι "αλλο τι ειναι και αλλο τι θα θελαν να ειναι" ?
     
  4. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Yep, for sure Δημήτρης Άλφα.-
     
  5. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Δεν το έχω σκεφτεί...είμαι σίγουρος...Αλλά αν θέλουν να είναι κάτι και πλασάρουν κάτι άλλο...Το αποτέλεσμα είναι να μην έχουν αυτό που θέλουν και να σπάνε τα μούτρα τους...Βέβαια περί ορέξεως κολοκυθόπιτα...
     
  6. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Η μαγκιά δεν είναι να την εξουσιάσεις στο σεξ, αλλά να της εξουσιάσεις το μυαλό. Το πρώτο διαρκεί Χ λεπτά/ώρες, το δεύτερο είναι σε μόνιμη βάση. Οι σφαλιάρες στον πισινό είναι το κερασάκι στην τούρτα, αλλά για να φτιάξεις το παντεσπάνι, θέλει δουλειά.
     
  7. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Όταν είμαι απών, δέχομαι ακόμα και να με μαστιγώνουν.
    Αριστοτέλης
     
  8. Queen_of_Wands

    Queen_of_Wands Regular Member

    τείνω να συμφωνήσω μάλλον..μα είναι ξεκάθαρες αυτές οι ελάχιστες στιγμές στο σεξ...ενώ επίσης, κ εκτός σεξ..
     
  9. danos

    danos Regular Member

    μεταξύ άγνωστων οι πιο πολλοί ειναι ειλικρινείς ,αυτο αφορά το 5 τοις 100 , οι άλλοι ειναι απλώς λιγουρια ,και αυτο φαίνεται , υπο την προϋπόθεση οτι οι αποδέκτες δεν ειναι ηλίθιοι
    εαν δεν εγινα κατανοητός συγνώμη δεν φταίω εγω , φταίει το τσίπουρο
     
  10. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    πανω που θα σε ρωτουσα τη πινεις  
     
  11. danos

    danos Regular Member

    ναι απο βόλο ειμαι , και καθαρός μικρασιατης
     
  12. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    απο βολο???γιαυτο το τσιπουρας χεχεχεχε.εχω κανει κατι κεφαλια εκει!!!