Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Κάνει καλό σέξ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος subwhat, στις 17 Ιανουαρίου 2017.

  1. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Προσφάτως είχα μια γκομενοσυζήτηση με εναν φίλο εκτός χώρου. Λέγοντας μου για μια πρόσφατη ερωτική του περίπτυξη, κατέληξε στο "δεν μου αρέσει ως γυναίκα, αλλά κάνει πολύ καλό σέξ".Φράση την οποία την έχω ξαναακούσει.

    Εκεί λοιπόν μου δημιουργήθηκε η απορία, τι θα πεί "κάνει καλό σεξ"; Απο που κρίνεται κάτι τέτοιο;

    Πως διαχωρίζεται απο το "δεν μου αρέσει ως γυναίκα";
     
  2. gazza

    gazza Regular Member

    χμμμμ υπαρχουν αρκετες πτυχες πανω στο κανει καλο σεξ
    του προσφερει οργασμο δυνατο....του ικανοποιει τα κρυφα του βιτσια....τον κανει να νιωθει τελειο εραστη και πολλααααα πολλαααααα αλλα διαφορετικης προσεγγισης στον καθενα 
     
  3. Brainman

    Brainman Deep in a fe mind

    την ιδια απορια εχω κ γω..οταν ακουω απο γυναικες ειδικα το: 'δεν ταιριαζουμε καθολου, παρα μονο στο σεξ'. Με δεδομενο οτι η σεξουακικη αλληλεπιδραση απτεται επικοινωνιας εγκεφαλικης τε και ψυχικης, μπορω να το ερμηνευσω μονον ως μια ασυνειδητη κ αντανακλαστικη αναζητηση επικοινωνιας σε σεξουαλικη διαλεκτικοτητα, αλλα παραβλεπουν οτι ηδη δημιουργειται μια προυποθεση με την ελξη. και μετα τι? πεφτει η αυλαια?
     
  4. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Ωραία αυτά, αλλά!
    Πως γίνεται να σου προσφέρει δυνατό οργασμό μια γυναίκα που δεν σου αρέσει;
     
  5. mad_hatter

    mad_hatter You can always take more than nothing

    Κοινωνικη επικοινωνια 0 ιδια γουστα 0 αποψεις 0 σεξ 10'
     
  6. mad_hatter

    mad_hatter You can always take more than nothing

    Υπαρχουν ανθρωποι που τα διαχωριζουν.. εγκεφαλικη χημεια στο ερωτικο κομματι ναι εγκεφαλικη χημεια για να εχουμε κοινη κοινωνικη ζωη οχι απαραιτητα.. επισης οταν λενε σαν γυναικα δεν εννοουν την εμφανιση οσο οτι συνεπαγεται αυτα που ανεφερα με 0
     
  7. gero

    gero Regular Member

    Αναφερεται στην σεξουαλικοτητα της 100%.Το καλο σεξ σημαινει σκληρη και γρηγορη στυση,μεση διαρκεια και πολλες διαδοχικες φορες ολοκληρωσης.
    Το ιδιο σκεπτικο εχω και γω ακριβως.

    Μια εντυπωσιακη εμφανιση δεν σημαινει οτι απαραιτητα θα υπαρξει και καλο σεξ.
    Οι εγκεφαλικοι τυποι ετσι λειτουργουν.
     
  8. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Δεν μίλησα για εμφάνιση. Το να σου αρέσει μια γυναίκα δεν έχει να κάνει μόνον με την εμφάνιση.

    Δλδ οι εγκεφαλικοι τυποι κοιτάνε μόνο αν κάνει καλό σεξ;  
     
  9. gero

    gero Regular Member

    Εγω ανεφερα την εμφανιση για να γινω πιο κατανοητος στο σκεπτικο μου.
    Δεν θα μιλησω για αλλους,αναφερομαι για τον εαυτο μου ως εγκεφαλικο τυπο.
    Εγω προσωπικα δεν κοιταω να κανει μονο καλο σεξ.Χρειαζομαι και εμφανιση για τα γουστα μου.
    Απλα οπως προανεφερα η ωραια εμφανιση (για τα γουστα μου) δεν υποδηλωνει και καλο σεξ & καταλληλη χημεια.
    Εχει τυχει δλδ να μην ειναι των γουστων μου,οχι και να μην βλεπεται ομως,και να περασω υπεροχα σεξουαλικα με αυτην.
     
  10. Winter's Dew

    Winter's Dew Regular Member

    Η προσωπική μου εμπειρία με οδηγεί στην ερμηνεία αυτής της φράσης "δε μου αρέσει ως γυναίκα, κάνει όμως καλό σεξ" σε αυτό που η @mad_hatter έγραψε: "Κοινωνικη επικοινωνια 0, ιδια γουστα, 0 αποψεις 0, σεξ 10' ".
    Βέβαια δε θα τη διατύπωνα ως "δε μου αρέσει ως άντρας..."
    Γιατί σαφέστατα και μου αρέσει κάποιος με τον οποίον καταλήγω να συνευρεθώ. Απλώς με τα λύπης μου διαπιστώνω οτι δεν έχουμε κανένα άλλο κοινό σημείο αναφοράς πέραν του καταπληκτικού σεξ.
     
  11. mad_hatter

    mad_hatter You can always take more than nothing

    Ειμαι καθαρμα το χω πει και μαλιστα στον ιδιο.. το αποτελεσμα να το πω ηταν αποτυχημενες αποπειρες να δοκιμασουμε τη κοινωνικη μας χημεια.. γελασαμε καναμε ενα καταπληκτικο σεξ και συμφωνησαμε οτι ειναι κριμα να διαλυουμε τα μαγαζια με τις διαφωνιες μας (στη τελευταια αποπειρα φυγαμε κρασολουσμενοι)
     
  12. _voltage_

    _voltage_ Ιδιόκτητη. Contributor

    Ω διαολε και εσύ.

    Σημαίνει γαμιομαστε καταπληκτικά, με πετάει στα βράχια και αλλάζω ραφτη, είπα το Δεσπότη Παναγιώτη αλλά μετά πάει ο καθένας στη δουλειά του.