Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Κάνει καλό σέξ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος subwhat, στις 17 Ιανουαρίου 2017.

  1. _voltage_

    _voltage_ Ιδιόκτητη. Contributor

    Ναι κάτι πρέπει να έχω χάσει γενικά. Θα επανέλθω <3
     
  2. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Αυτό που είπα κούκλα μου στην πρώτη απάντηση μου, αλλά δεν το εξήγησα, δεν έχω πάντα την όρεξη, είναι το εξής.
    Αν κάποιος βλέπει έναν άνθρωπο (μην πω γυναίκα και χαθουμε), ως αντικείμενο, υποτιμητικα, χωρίς καμία αξία, απλά προς χρήση, το βρίσκω σεξιστικό.
    Αν δεν τηρούνται αυτά, όχι μπορεί να μην είναι
     
  3. aenaosss

    aenaosss Regular Member

    ΄Μόνο κάτι;   εδώ μας παρουσιάζεται το άσπρο μαύρο κι αυτό ,επιλεκτικά, τι άλλο να πω.
     
  4. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Επειδή δεν λέω ότι θες να ακούσεις, είναι άσπρο μαύρο;
    Εγώ αυτάκια δεν χαϊδεύω, αυτά αλλού
     
  5. _voltage_

    _voltage_ Ιδιόκτητη. Contributor

    Επειδή διαφωνώ κάθετα, οριζόντια και διαγώνια με αυτά που λες καλύτερα να μην με κάνεις κουοτ.

    Το ότι δεν καταλαβα κάτι στο τελευταίο ποστ δεν αλλάζει την διαφωνία μου με αυτά που λες.
     
  6. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Νομίζω απάντησα πλήρως. Δεν έχω γίνει ακόμη κατανοητή;

    Χμ δεν είναι προσβλητικό να αποκαλούμε τους άλλους υποκριτές.... Οκ
     
  7. aenaosss

    aenaosss Regular Member

     
    Επειδή δεν μιλάω αυθαίρετα:
    έχουμε και λέμε.
    Δεν υπάρχει ποστ , με κάποιες διαφοροποιήσεις στο θέμα στο οποίο να μηξν έχετε ΄δωσει μια απάντηση. Τίποτε δεν έχετε αφήσει να πέσει (και καλώς) κάτω. Στο πιο , υπποτιμητικό σχόλιο , στην προκειμένη αναφερόταν σε άντρα, ( θα μπορούσε να είναι και αντίστροφα , άντρας-

    γυναίκα) ποστ #60, δεν είδα ΚΑΜΜΙΑ ευαισθητοποίηση σας. Και δεν ήταν το μόνο. Ας πάμε παρακάτω , δεν έχει νόημα Κατάλαβα απλά την αντικειμενική ασας προσέγγιση και την επιλεκτική σας ευαισθησία . Ούτε κοουτ κάνω ούτε τίποτε.
     
     
    Last edited: 23 Ιανουαρίου 2017
  8. aenaosss

    aenaosss Regular Member

    Κατ αρχήν , επειδή συνεχίζεις να προσπαθείς να παρουσιάσεις το άσπρο μαύρο: Το ννα λέει κάποιος ότι υπάρχει υποκρισία, δεν αναφέρεται σε συγκεκριμένο άτομο αλλά σε μια γενικότερη κατάσταση που επικρατεί δεν είναι προσβλητικό , σε κανέναν προσωπικά. Αν εσύ το προσωποποιείς και νιώθεις θιγμένη είναι δκό σου θέμα,  )
     
  9. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    @aenaosss Νομίζω η συζήτηση μας εξαντλήθηκε. Δεν έχεις να προσθέσεις κάτι
     
  10. anima0

    anima0 Regular Member

    "υπάρχουν άνθρωποι" : για κάθε τέτοια γυναίκα υπάρχουν 20 άντρες
    Μια διαφορά των φύλων ακόμη
     
  11. mad_hatter

    mad_hatter You can always take more than nothing

    πολλες διαφορες υπαρχουν στα φυλα γεγονος αλλα συγνωμη ξερω πολλους αντρες που ριχνουν δεκα γυναικες ημερησιως... ας μη πεφτουμε σε κλισε κοινωνικες ατακες ως επιχειρημα
     
  12. anima0

    anima0 Regular Member

    τα στατιστικά δεν είναι κλισέ, είναι αυτό που είναι χωρίς αξιολόγηση.
    Νομίζω χωρίς να διαθέτω αριθμούς ότι τέτοια συμπεριφορά είναι πιο κοινή σε άντρα.