Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Κάνει καλό σέξ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος subwhat, στις 17 Ιανουαρίου 2017.

  1. mad_hatter

    mad_hatter You can always take more than nothing

    ναι η εμφανιση του ισως?! οτι στο φλερτ πετανε σπιθες?! ελεος για σεξ μιλαμε οχι για παντρεια και μαντεψε ναι πανε γι αυτο.. πολλες μαλιστα..
     
  2. Ορίων

    Ορίων Omnia mors aequat

    Στην Αυστραλία έχουμε καλοκαίρι
    στον χειμώνα σου.. Δεν αλλάζει..
     
  3. mad_hatter

    mad_hatter You can always take more than nothing

    ανεφερες τα δικα μου καλοκαιρια ομως.. πες το μου οταν θα εχετε χειμωνα εκει να πιασει τοπο
     
  4. aenaosss

    aenaosss Regular Member

    Επιτέλους, !!! σε προηγούμενο ποστ εβαλες 4 μηδενικα και ένα 10 στο σεξ. τώρα κάπως διορθώθηκε. Κάπου αρχίσαμε να καταλαβαινόματε  . Άρα υπάρχει έλξη. "Δεν μ αρέσει αλλά......" πάει περίπατο λοιπόν. Ποιος μίλησε για γάμους κα ...κουμπάρους;  
     
  5. Ορίων

    Ορίων Omnia mors aequat

    Σε έκανα τηλεμεταφορά.. Είναι νέα μέθοδος, βιδεσεμικη..
     
  6. mad_hatter

    mad_hatter You can always take more than nothing

    ναι και εγραψα σε ποια θεματα πανε τα μηδενικα.. να βλεπουμε λιγακι ε?! γιατι προσωπικα αν δεν συννενοουμε στο καφε μαζι του.. ε θα τον θυμαμαι μονο για το σεξ αρα σαν αντρας δεν μ αρεσει δεν μου κανει κτλ.. τοσο τρομερο ειναι πια?!
     
  7. mad_hatter

    mad_hatter You can always take more than nothing

    γι αυτο εχω ναυτιες?! ειπα κι εγω ερωτευτηκα? λολ
     
  8. Ορίων

    Ορίων Omnia mors aequat

    Όχι άλλος έρωτας πληκτρολογίου..
     
  9. mad_hatter

    mad_hatter You can always take more than nothing

    μη σκας θα επαιρνα αντισταμινικα και δραμαμινη πιο λογικο θα μου εκανε η γαστρεντεριτιδα
     
  10. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Το σχόλιο "αυτή κάνει καλό σεχ" πα να πει πως γουστάρει και εκφράζει την πάρτη της για την πάρτη της ακόμα κι αν ο παρτενέρ αποτελεί απλά ένα ερέθισμα μιαν αφορμή...
    Αν ο παρτενέρ κρατάει τον ρυθμό με το πόδι, δεν σημαίνει πως είναι κι ο Ρέι Μπρούμπεκ...
    Το ότι το ακούει όμως τον κάνει καλό ακροατή...
    Ισχύει και αντιστρόφως για το "αυτός κάνει καλό σεχ" ...
     
  11. aenaosss

    aenaosss Regular Member

    άρα το σεξ προηγείται του καφέ  
     
  12. mad_hatter

    mad_hatter You can always take more than nothing

    ποιο καφε?! τελειωσαμε?! ξερει την εξωπορτα κι αν οχι θα του τη δειξω εγω