Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Κάνω ότι κάνεις

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος bumblebee, στις 3 Σεπτεμβρίου 2015.

  1. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Υ -> Αγαπώ.... ότι αγαπάς και κάνω ότι κάνεις.
    Κ -> Είσαι σίγουρη;
    Υ -> Ναι.
    Κ -> Ε είσαι ανώμαλη. Γιαυτό σε γουστάρω  
    Υ-> Βαριέμαι.. βαριέμαι ... βαριέμαι... Μάταιος ο κόσμος. Παράλογα όλα. Μισώ τον πλανήτη , υγρά αερίου παντού, να εξατμιστούν όλοι  
    Κ -> Είσαι η μούσα μου. Έμπνευση. Εχεις κόψει αλυσίδα  
    Υ -> Ε;
    Κ -> Αγαπώ το αμάξι μου. Πάμε να το πλύνεις. Πέφτει ο ήλιος. Καλή ώρα.
    Υ -> Τώρα ;
    Κ -> Ναι τώρα. Έχεις καμιά καλύτερη ιδέα;
    Υ -> Ναι. Να καθήσουμε λίγο εδώ παρέα μαζί. Το πας στο βενζινάδικο. Στα δίνω εγώ τα 10 ευρώ. Μην είσαι γύφτος.
    Κ -> Τέλεια. Πάρε τα σύνεργα και πάμε να το πλύνεις       Πάω κάτω να το βάλω στην ανηφόρα. Φέρτα και κατέβα.
    Υ- > Βαριέμαι τώρα.
    Κ -> Καλά. Κάτσε εδω να τρομπάρεις. Ολο και κανα πιπίνι θα περάσει. Πάω μόνος μου    
    Υ -> Καριόληηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη. Ερχομαι  


    2 λεπτά μετά.
    Κ - > Πρέπει να είναι στην ανηφόρα να φύγουν γρήγορα τα νερά. Δεν θέλουμε πρόβλημα με τους γείτονες. Θα γεμίσουμε γρατσουνιές       Και μετά θα κάνουμε και εμείς       Μαλακία δεν είναι ; Μαλακία είναι στο λέω εγω   Αφού ξέρεις εσυ απο μαλακίες. Τι έφερες;
    Υ - > Κουβά, Σφουγγάρια, Βετέξ, Απορρυπαντικό.
    Κ -> Μπράβο. Τον κουβά τον γέμισες ;
    Υ -> Οχι.
    Κ -> Ανέβα πάνω να τον γεμίσεις μέχρι την μέση       Χλιαρό νερό
    Υ -> Ωχου.

    2 λεπτά μετά
    Κ -> Μεχρι την μέση είναι οκ. Ανέβα πάνω να αφήσεις το απορρυπαντικό, το βετέξ και τα σφουγγάρια. Κάτω στην ντουλάπα έχω μια βούρτσα. Φερτην. Φέρε και το σαμπουάν σου   Στην παπουτσοθήκη κάτω έχει κάτι πανάκια. Φερτα και αυτα.
    Υ -> Τρομπάρεις;
    Κ -> Έτσι αγαπάω εγω το αμάξι μου. Του αρέσουν οι εκπλήξεις. Ετσι μου κανει και αυτό, μια παίρνει μια δεν παίρνει. Τα βρίσκουμε όμως. Καπνούρης έφυγες.

    2 λεπτά μετά
    Κ-> Πρώτα θα φτιάξεις σχέδιο. Χωρίς σχέδιο δεν πάς πουθενά. Ύστερα πρέπει να βάλεις χρόνο. Δεν θα φάμε όλο το απόγευμα. Λοιπόν για δες καλά καλά και πέσμου πόση ώρα.
    Υ -> 20 λεπτά.
    Κ -> Εγω τόσο σε γαμάω πόρνη ; Μια ωρίτσα θές    Για πάμε. Τρανσφόρμερ μεταμορφώσου. Γίνει σούμπαααααααααααααααααααααααααααααα.
    Υ-> Είσαι γελοίος και άθλιος. Σαν 10 φορές μούφα Κ είσαι.
    Κ-> Ελα για πάμε συγκεντρώσου και αφήσου   Τώρα χορεύεις τρανς. Ρίξε το σαμπουάν στο νερό. Κάνε μια σαπουνάδα. Σαν αυτες στα μακαρόνια. Ξέρεις εσυ   Πάμε.

    Πρώτα πρώτα τις κοτσιλιές       Οι κοτσιλιές ειναι ο εχθρός σου μιας και τόσο αγαπάς το αμάξι μου. Αν τις αφήσεις θα φάνε το βερνίκι, το χρώμα μέχρι και την λαμαρίνα και μετά τσουπ... θα σου γαμήσω το τρίκι τρίκι στα αλήθεια. Με την βούρτσα και απαλά απαλά... σαν τις ψόφιες πίπες που μου παιρνεις καμιά φορά   Μην γελάς   Ύστερα τα λάστιχα. Θα καθαρίσεις τις ζάντες με την βούρτσα και τους θόλους. Εκει μαζεύει πολύ σαβούρα. Αν δεν φύγει αυτή δεν κάναμε τίποτα. Θα μας εκδικηθεί το αμάξι και δεν θα ξαναπάρει μπρος   Κουβά δεύτερο έφερες ;

    Υ-> Οχι. Δεν μου είπατε τίποτα.
    Κ-> Εμ όλο στην πούτσα έχεις το μυαλό σου. Και σαν δεύτερο χόμπι θες να ψεκάσεις τον κόσμο χημικά. Αει τελείωνε ψεκασμένη και φέρε 3/4 κουβά νερό  

    2 λεπτά μετά.
    Κ-> Βούτα την βούρτσα στη σαπουνάδα. Μάγισσα δεν λές ότι εισαι ; Κάνε 1 μαγικό να γυαλίσουν... και απο πάνω στους θόλους είπαμε. Πρόσεχε καλά την βούρτσα δε θα την ξεπλένεις στην σαπουνάδα. Στο καθαρό νερό θα την ξεπλένεις. Αλλιώς η σαπουνάδα θα γεμίσει λάσπη. Και μετά θα καθαρίσεις τα αρχίδια μου. Αντι να καθαρίζεις θα λερώνεις       Μαλακισμένννννννννννννννννννννννννννννη.

    10 λεπτά μετά.
    Κ-> Και τώρα το καλύτερο. Πας πάνω φέρνεις την λεκάνη γεμάτη μέχρι τη μέση νερό και ξεπλένεις. 4 οι ρόδες. 4 χ 2 Κουβάδες. Μην κάνεις μούτρα. Και εγώ μετά την τρίτη πούτσα αγγαρεία κάνω       Πάμε  

    15 λεπτά μετά.
    Κ-> Τέλεια. Πάμε τώρα το υπόλοιπο. Απο πάνω μέχρι κάτω. Αν ξεκινήσεις απο κάτω, όταν θα πας πάνω θα στάζει και μετά τσουπ..... θα τα ξανακάνεις τα κάτω. Θες να εισαι μια ζωή κορόιδο; Ρίξε λίγο νερό πρώτα απο πάνω. Τα πανάκια που σου ειπα να φέρεις είναι ειδικά. Στο σαπουνόνερο πέτα τα και πάμε απο πάνω πρός τα κατω ουρανό - παράθυρα- καπό- φτερά. Η σαπουνάδα να μην μένει πάνω από 1 λεπτό στο αμάξι. Κάθε φορά, θα πας πάνω και θα γεμίζεις την λεκάνη με νερό. Και θα κάνεις πλίτς           Ξέρεις εσυ από πλίτς   Και θα σκουπίζεις.


    25 λεπτά μετά.
    Κ-> Μπράβο μπράβο μπράβο. Πάω λίγο πάνω να κάτσω. Συνέχισε εσυ με το μέσα. Πατάκια ταμπλό κάντα όπως θες. Οταν τελειώσεις έλα πάνω.
    Υ-> Το μέσα μόνη μου ; Πως να τα κάνω ;
    Κ-> Οπως θες. Οπως και να τα κάνεις εγώ μουνί θα πω ότι τα κανες. Να έχω ακόμα ενα λόγο.
    Υ -> Ε ;

    Κ-> Με καύλωσες.
    Γιαυτό πάω πάνω. Να κάνω ενα σχέδιο, για το πώς......... θα σε γαμήσω                 :
     
  2. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Πουλαω Πλυστικο αυτοκινητου ....
     
  3. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Όχι άλλα γιατί το θες το πειστικό?
     
  4. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Πλυστικο λέγετε
    .... Αυτό με το οποίο πλένεις
     
  5. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Δεν με περνεις καλύτερα τηλέφωνο να μιλήσουμε να μην γαμαμε και το νήμα χεχε
     
  6. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna Δ Contributor

    Φυσικά τώρα θέλουμε ιστορία για το σχέδιο και πώς εξετελέσθη!!!        
     
  7. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Ζητω τα μπρατονια!!!!!!!!
     
  8. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Ναστε καλά π....

    Διακοπή για διαφημίσεις.
    Συντρόφισσες   Νιώθετε λίγο παραμελημένες ; Ζητάτε λίγο ασφαλή τρόμο και κάτι άλλο για αλλαγή ; Δεν θέλετε να ρισκάρετε την ανωνυμία σας ; Το μουνί σας βαράει μονίμως παλαμάκια ; Εμείς σας καταλαβαίνουμε και έχουμε την λύση. Στο φόρουμ σχηματίστηκε το αχτύπητο δίδυμο @Elune - @bumblebee , δυο άτριχα προικισμένα αγόρια, με μεγάλη εξειδίκευση στο μπαροτουαλετάτο, παρκάτο, αυτοκινητάτο.., μπαροσουιγκεράτο* για αμοιβαίο μάτι και δημόσιο εξευτελισμό και άλλα προγραμμάτα που θα σας ενθουσιάσουν   Λέμε : Γρήγορα ΝΑΙ - Πρόχειρα ΟΧΙ. Πληροφορίες - κάστιν στο τσάτ του @Elune . Σοβαρές προτάσεις μόνο, μεγάλα εχέμυθα και έμπιστα παιδιά είμαστε.
    * Στο πρόγραμμα αυτό επιβαρύνεστε με τα έξοδα των ποτών. Στην τιμή περιλαμβάνεται ΦΠΑ
    Τέλος διαφήμισης

    αιδιά ευχαριστώ πολύ για τα καλά λόγια. Η συνέχεια της ιστορίας.... θα γραφτεί κάποια στιγμή στο μέλλον       αν και θα ήταν πολύ υπέροχο να την συνεχίσει κάποιος άλλος έτσι να το κάνουμε ποικιλία        
     
  9. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Τι προσοντα χρειαζονται;
     
  10. Elune

    Elune Priceless

    @Ice on fire σας ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον σας.

    Πληροφορίες εντός, με το βιογραφικό σας.

    Αν επιλεχθείτε θα επικοινωνήσουμε μαζί σας.
     
  11. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Να επισυναψω και φωτο;  
     
  12. Elune

    Elune Priceless

    Δεν έχει το βιογραφικό σας;