Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Καθημερινές εσωτερικές συνομιλίες πάνω στη Γυναικεία Κυριαρχία...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος angel42, στις 11 Οκτωβρίου 2016.

  1. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Θα έχει και κάτι με "νεολουδίτες"..?
     
  2. Guruni

    Guruni aohuhzp lpzhp

      Κυριος Γουρουνης περικαλω..
     
  3. angel42

    angel42 Regular Member

    ΚΥΡΙΑΚΗ 30 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2016

    Πότε έφτασε το τέλος του μήνα, ούτε που το κατάλαβα... Πότε ήμουν δίπλα στο κύμα, να αγναντεύω με όλη την ευεργετική ζεστασιά του ήλιου τα πέλαγα και πότε βρέθηκα να κάθομαι δίπλα στη σόμπα φασκιωμένη με ένα σωρό ρούχα... Όχι... Ο χειμώνας δεν είναι αγαπημένος μου, όχι σε συνθήκες Αθήνας, σε μία πολυκατοικία που έχει ξεχάσει την κεντρική θέρμανση εδώ και 6 χρόνια, σε ένα διαμέρισμα που για να κυκλοφορείς γυμνός με άνεση το aircondition πρέπει να γρυλίζει όλη μέρα... Αγαπώ το χειμώνα στα ταξίδια... Σε χωριά που μυρίζει το ξύλο από τις καμινάδες, στη θαλπωρή του τζακιού, στη μετατροπή του σπιτιού σε σάουνα καίγοντας στοίβες από ξύλα, με το διαρκή χορό της φωτιάς, τους ήχους από τα ξύλα που τσουρουφλίζονται, ένα καλό ποτό, ή ένα καλό κρασί, αφηγήσεις, σκιές, γύμνια και σέσσιονς... Μελαγχολία με πιάνει καθώς κατεβάζω από το πατάρι τα χειμωνικάτικα και βλέπω ένα ένα τα ανάλαφρα ρούχα να τακτοποιούνται και να εγκλωβίζονται σε βαλίτσες, τσάντες, να κλείνουν τα φερμουάρ... Κοιτάζω τον καλόγερο στον οποίο κρέμονται τα αγαπημένα Μου μεταξωτά, σατέν, νεγκλιζέ που τόσο αγαπώ να αγκαλιάζουν το κορμί Μου διάφορες στιγμές της ημέρας και της νύχτας... Για κάποιους μήνες, θα υπάρχουν εκεί στο χώρο της Κρεββατοκάμαράς Μου, ως σκηνογραφικά στοιχεία κυρίως, καλώντας Με να τα ενδυθώ κάποιες στιγμές για να μη μαραζώσουν, λόγω απώλειας της καθημερινής σχέσης μαζί τους... Δεν ήταν πάντα έτσι η ζωή σε αυτό το διαμμέρισμα... Υπήρχε κάποτε η δυνατότητα να ζεις εντός του γυμνός και ανάλαφρος και το χειμώνα... Ήρθε όμως η "Κρίση", το ένα μνημόνιο μετά το άλλο... Σιγά σιγά, ένας ένας οι γείτονες ζορίζονταν να έχουν κεντρική θέρμανση... 'Αρχισαν να μειώνονται οι ώρες μέχρι που κάποια στιγμή καταργήθηκε η χρήση των καλοριφέρ εντελώς... Ο κάθε ένας μόνος του πια... Όπως μπορεί να ζεσταθεί... Και όλο και πιο συχνές οι επισκέψεις του Δεητζή να κόβει εντελώς το ρεύμα στα σπίτια... Με αυτά τα χαρτάκια της ντροπής κολλημένα στα σφραγισμένα ρολόγια... Ως άνθρωπος επιρρεάζομαι από αυτό που συμβαίνει στο διπλανό Μου... Ποτέ δεν μπόρεσα να αρκεστώ στο ότι εντάξει, εγώ το θέμα μου το έλυσα, εγώ περνάω καλά, δεν πα να κουρευτεί ο γείτονας... Μένω σε "καλή" γειτονιά κι όμως κι εδώ εμφανίστηκαν μια μέρα άνθρωποι που αναζητούν διάφορα στα σκουπίδια και σιγά σιγά αυτή η μοναδικότητα άρχισε να γίνεται στοιχείο της καθημερινότητας... Μπορεί να έχει ξεκινήσει η μέρα Μου χαρούμενα... Ενδυναμωμένη από τις κραιπάλες της προηγούμενης βραδιάς να βγαίνω στο δρόμο με ύφος εκατό καρδιναλίων, να σιγοτραγουδώ στα δέντρα "τι όμορφη ζωή", να κλείνω όλο νόημα το μάτι στα πουλιά που στήνουν από νωρίς το τραγούδι τους, να συνομιλώ με τις γάτες... Και ξαφνικά νάτος εκεί ο άνθρωπος μέσα στα σκουπίδια, να ψάχνει, να ψάχνει, να ψάχνει... Πάει η χαρά Μου... Οργή και ανημπόρια... Ανημπόρια με μόνη τη δύναμη της βούλησης να επιστρέψει η κεντρική θέρμανση και το ρεύμα στα σπίτια των διπλανών, να ζεσταθούν επί τέλους από τα μέσα και οι τοίχοι του δικού Μου σπιτιού που μετά από τόση εγκατάλειψη ξερνάνε υγρασία, ανημπόρια με μόνη τη δύναμη της βούλησης, βγαίνοντας έξω στο δρόμο με χαρά, με ύφος εκατό καρδιναλίων, να συναντήσω κι άλλους χαρούμενους ανθρώπους, που αντί για τα σκουπίδια, να ψάχνουν να συνωμοτήσουν με τα πουλιά, τα δέντρα, τις γάτες, κι άλλα χαρούμενα βλέμματα που η καλημέρα να είναι πραγματοποιήσιμη... Το ότι περιμένει ο "ψ" δεμένος από το σωλήνα κάτω από το καφάσι της κουζίνας, με τα χέρια τεντωμένα ψηλά, στις μύτες των ποδιών του, με τα μάτια δεμένα, με το στόμα βουλωμένο με ένα δονητή, με τον κώλο βουλωμένο με το επόμενο μέγεθος τάπας, με τα αρχίδια του τεντωμένα από το δέσιμο του σπάγγου στο πόμολο της απέναντι πόρτας, με τις ρόγες του τσιτωμένες από τις δαγκάνες στα μανταλάκια, έτοιμος να πέσει στο πάτωμα, να αγκαλιάσει τις γάμπες Μου, να χώσει τη μούρη του όλο ευγνωμοσύνη στο μουνί Μου, μόλις τον ελευθερώσω από τα δεσμά αυτά, ψελλίζοντας ακατανόητα γουργουρίσματα, θα ήταν εξαιρετικός λόγος ευτυχίας την ώρα της βόλτας Μου στη γειτονιά... Αρκεί το ένα φοβισμένο βλέμμα ενός περαστικού στο δρόμο, το ένα κορμί που κουβαλάει όλο το βάρος του κόσμου στην πλάτη του, να κλέψει τη γλύκα μέσα από το στόμα Μου που με τόσο κόπο και φροντίδα φτιάξαμε με τον ψ, να αφήσει πίκρα, δάκρυα λύσσας και οργής... Δε Μου αρέσει ο χειμώνας... Όχι αυτός ο χειμώνας που η φτώχεια αποκτάει όλο και μεγαλύτερα προβλήματα και η απελπισία στα πρόσωπα των ανθρώπων μεγαλώνει... Α.
     
    Last edited: 30 Οκτωβρίου 2016
  4. Dux

    Dux Regular Member

    Κυρία μου,δεν μπορώ παρά να δηλώσω δημόσια τον θαυμασμό μου για τις τοποθετήσεις σου.Το νήμα είναι ένα από τα καλύτερα του φόρουμ-αν όχι το κορυφαίο.Διαβάζουμε με προσοχή την πολύ όμορφη,εύγλωττη γραφή σου και ευχαριστούμε που μας ανοίγεσαι(τι είναι άλλωστε ένα ημερολόγιο παρά κατάθεση ψυχής; )
    Υγ: Ίσως τα παραπάνω να οφείλονται απλά στην ταύτιση σχετικά με την τακτοποίηση του χάους,αναφορικά με το πλύσιμο των πιάτων.  
     
  5. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Ελπίζω να του ΄ριξες στην πλάτη καμιά ζακετούλα, μια κουβερτούλα, κάτι , διαφορετικά τον βλέπω απο "ψ" να γίνεται "αψψψίιιιιι"... 
     
  6. angel42

    angel42 Regular Member

    Χαχαχαχαχαχαχα... Να είσαι καλά, ξεκαρδίστηκα κι είναι η μέρα σήμερα αρκετά κρύα... Αλλά επειδή είσαι και ευαίσθητος άνθρωπος για να μην ανησυχείς, η απάντηση είναι όταν χρειάζεται καλτσούλες στα ποδαράκια μια που το μάρμαρο δεν παίζεται, ολόσωμο λύκρα με τις κατάλληλες τρύπες στα οπίσθια, στα όργανα, και στα στήθη, αν κάτσει καμμιά τρελή βαρυχειμωνιά στα όπισθεν ανοιχτός και ο φούρνος μιας που ψήνεται και το φαί, στα έμπροσθεν καμμιά σομπίτσα σε απόσταση τέτοια ώστε ο ψι να μη γίνει ψι-τός... Χαχαχαχαχα.. Τώρα μη Μου αρχίσεις τα περί home alone και επικινδυνότητα να πιάσει φωτιά το σπίτι και άλλα τέτοια γιατί σε έχω ικανό... Α.
     
  7. angel42

    angel42 Regular Member

    Σας ευχαριστώ Δούκα για το σθένος Σας να εκφράσετε δημόσια τον θετικό Σας λόγο. Τιμή Μου να δέχομαι επισκέψεις τέτοιων Ευγενών και να τους χαιρετίζω με υπόκλιση στο ταπεινό σπιτικό Μου... Ευχαρίστως να κάνω παραχώρηση νιπτήρα σε έναν φιλοξενούμενο με κοινά βίτσια... Δεν Είμαι ανιδιοτελής. Υποψιάζομαι ότι μπορεί να κερδίσω και κάτι από την τεχνική Σας...   Α.
     
  8. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Μπααα, για άλλο ανησυχώ τώρα, μηπως καεί το φαί απο πάνω και μείνει άψητο απο κάτω... 
     
  9. angel42

    angel42 Regular Member

    Χαχαχαχαχααααα.... Μάντεψε ποιός θα φάει το άψητο αφού τσουρουφλιστεί το κωλομέρι του πρώτα... Χαχαχαχαα... Α.
     
  10. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Πωωω πωωω.. σε είχα για για σαδίστρια άλλά όχι κι έτσι! ( και δεν αναφέρομαι στο τσουρουφλιστέο κωλομέρι φυσικά...) 
     
  11. angel42

    angel42 Regular Member

    ΔΕΥΤΕΡΑ 7 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2016

    Κατά καιρούς διαβάζω την αλληλογραφία Μου με ανθρώπους που βρέθηκα τελικά είτε για λίγο, είτε για πολύ... Μου αρέσει να επισκέφτομαι αυτές τις επικοινωνίες αφού πια έχει περάσει αρκετός χρόνος από τότε που έγιναν... Ζω δύο είδους βιώματα... Το τότε και το τώρα. Θυμάμαι ακριβώς τις εντυπώσεις, τα συναισθήματα, τις στιγμές μέσα από τις οποίες προέκυψαν και τις ξαναζώ από τη μία σαν ένα ζωντανό flashback, και από την άλλη τα ξαναβλέπω μέσα από το σημερινό πρίσμα και την απόσταση που Έχω διανύσει κι Εγώ από τότε...

    Σκεφτόμενη και πάνω στα τελευταία θέματα της ημέρα στο φόρουμ, περί δανεισμού, περί ηθικής, περί ανωμαλίας κ.λ.π. ανατρέχω στην αλληλογραφία με τον αγαπημένο Μου d., από τις χώρες του βορρά, που δυστυχώς ο χρόνος και η απόσταση δεν στάθηκαν ικανές συνθήκες για ένα M/s και η απόφασή Μου ήταν να μη Μ/μπούμε σε μία long distance περιπέτεια...

    Παραθέτω λοιπόν εδώ κάποια αποσπάσματα χωρίς λεπτομέρειες όσων δεν κρίνω απαρραίτητες για την εδώ αφήγησή που σχετίζεται και με τα καυτά θέματα των τελευταίων φορουμικών ημερών...

    «..Είναι πολύ δύσκολο να γράψω για τον εαυτό μου χωρίς να μιλήσω για το BDSM – καθώς η σπουδαία ζωή και καριέρα που έχω δεν με καθιστούν πραγματικά ευτυχισμένο. Νιώθω μία τρύπα μέσα μου κι επίσης νιώθω σα σκύλος πεινασμένος καθώς δε ζω την πραγματική μου φύση και σκέφτομαι κάθε ώρα και στιγμή το μέλλον μου ως σκλάβος, κάτι που είναι φρικτό, διότι όσο καλά και αν πηγαίνουν τα υπόλοιπα πράγματα στη ζωή μου, δεν μπορώ ποτέ να νιώθω πλήρης και χαρούμενος... Επίσης οι άνθρωποι λένε ότι είμαι όμορφος και πολλές γυναίκες προσπαθούν να είναι μαζί μου, το οποίο το κάνει όλο αυτό χειρότερο, καθώς με προσεγγίζουν με βανίλλα τρόπο και αυτό δεν είναι αυτό που θέλω...

    ...Θα μιλήσω για τις προηγούμενες εμπειρίες μου, όχι για να Σας επιρρεάσω αλλά για να έχετε την πληρέστερη δυνατή εικόνα και να αποφασίσετε αν θέλετε να Με συναντήσετε ή όχι. Σαφώς και δε σημαίνει ότι αναζητώ παρόμοιου τύπου υπηρεσία, σημαίνει μόνο ότι νομίζω ότι πρέπει να ξέρετε τί έκανα στο παρελθόν και πως αυτό με έκανε να νιώθω ώστε να αποφασίσετε...

    ...Ο μόνος λόγος που θέλω να ζήσω ως σκλάβος είναι ώστε να μπορέσω να ζω σύμφωνα με την αληθινή μου φύση χωρίς όρια... Κάποια από τα πράγματα που θα Σας γράψω είναι ιδιαίτερα δύσκολα να τα πω...

    ...Τα τελευταία τρία χρόνια της ζωής μου ως σκλάβος υπηρετούσα ένα Κυριαρχικό ζευγάρι τη Μistress Χ. και τον Master Ζ. Ανήκα μόνο στην Κυρία αλλά έπρεπε επίσης να υπηρετώ και τον Κύριο.

    Η τυπική σκλαβίσια ημέρα ήταν:

    Ξύπνημα κάθε πρωί στις 6.00 – το κλουβί μου ήταν κάτω από το κρεββάτι της Κυρίας έτσι ώστε να μην είναι ορατό στα δύο παιδιά 5 και 7 ετών....

    ...Στη συνέχεια ετοίμαζα καφέ που τον σερβίριζα στην Κυρία και τον Κύριο στο κρεββάτι Tους. Καθώς πίναν τον καφέ τους έπρεπε να τους ικανοποιήσω και τους δύο στοματικά ώστε να ξεκινήσει όμορφα η ημέρα Tους...

    Η επόμενη υπηρεσία που είχα ήταν να είμαι η τουαλέτα Tους (μόνο ούρηση καθώς το scat είναι ένα από τα σπάνια όρια μου) και να Tους καθαρίσω μετά την πρωινή τουαλέττα Tους.

    ‘Υστερα είχαν να προετοιμάσω πρωινό, να το σερβίρω και να ξυπνήσω τα παιδιά Τους...

    Αφού πήγαινα τα παιδιά στο σχολείο, ήταν ώρα για οικιακές εργασίες, καθάρισμα, σιδέρωμα, κλπ.

    Κάθε μέρα στη 1.00 το μεσημέρι ήταν ο χρόνος για το βασανισμό μου. Η Μistress X, ήταν επαγγελματίας Mistress και κάθε μέρα μεταξύ 1.00-2.00 ήταν ή ώρα για την εξάσκησή Tης...

    Από τις 16.00 έως τις 22.00 ήμουν μαζί Της στο dungeon Της... Έπρεπε να το καθαρίzω κάθε μέρα αλλά επίσης να φοράω ψηλά τακούνια και γυναικεία ρούχα όσο Ε/είμασταν εκεί...


    Αν οι πελάτες επιθυμούσαν άλλο ένα σκλάβο παρόν κατά τη διάρκεια του session χρησιμοποιούμουν, με επιπλέον χρέωση, φυσικά.

    ...Είχε ένα κρεββάτι στο στούντιο με μία τρύπα στη μέση. Ξάπλωνα κάτω από το κρεββάτι κατά τη διάρκεια κάθε session. Λίγο πριν τη λήξη του session, ζητιούνταν από τον πελάτη να ξαπλώσει μπρούμητα έτσι ώστε το πέος του να περνάει από την τρύπα και να φτάνει στο στόμα μου. Καθώς ο κώλος του χαϊδεύονταν από την Κυρία μου ο πελάτης ρωτιόνταν αν ήθελε να λάβει στοματική υπηρεσία με εξτρά χρέωση. Ποτέ δεν αρνήθηκε πελάτης να τελειώσει έτσι.

    Μετά από ένα χρονικό διάστημα έγινα τόσο καλός στο να κάνω πίπες που πολλοί από τους πελάτες επέστρεφαν για αυτήν την εξτρά υπηρεσία και στην ουσία ποτέ δε γνώριζαν ότι ένας άντρας τους ικανοποιούσε στοματικά...

    ... Κέρδισα κάποτε και ένα διαγωνισμό όταν 10 Masters είχαν τα μάτια τους δεμένα με μαντήλια και 13 θηλυκές σκλάβες κι εγώ Τους έκαναν πίπες... Οι 7 στους 10 Masters ψήφισαν εμένα χωρίς να γνωρίζουν ότι ήταν άντρας αυτός του οποίου η πίπα τους φάνηκε η καλύτερη...

    ... Δε θεωρώ τον εαυτό μου αμφιφυλόφιλο. Υπηρετώ άντρες μόνο για την ικανοποίηση της Κυρίας μου. Πιστεύω όμως ότι ένας αληθινός σκλάβος, τσούλα και πουτάνα, όπως είμαι εγώ δεν έχει φύλο. Το φύλο το ορίζει η Κυρία του...

    Η Κυρία κι εγώ επιστρέφαμε σπίτι γύρω στα μεσάνυχτα.

    Ήταν η στιγμή να ετοιμάσω το μπάνιο Της και να Της κάνω μασάζ (παρακολούθησα τρεις κύκλους για μασάζ μετά την εντολή Της να το κάνω)...

    ...Αν έκανε έρωτα με τον Master, καμμιά φορά ήμουν από κάτω Τους ώστε να υπηρετώ στοματικά κατά τη διάρκεια. Ο Master καμμιά φορά έβγαινε από το Αιδίο της Κυρίας έτσι ώστε να Τον σκληρύνω με το στόμα μου για την καλύτερη ικανοποίηση Της. Μερικές φορές έχυνε στο στόμα μου απευθείας και άλλες φορές μέσα στην Κυρία μου και μετά έπρεπε να την καθαρίσω με τη γλώσσα μου...

    ... Μου επιτρεπόταν να χύνω μία φορά την εβδομάδα κάτω από το πόδι της Κυρίας μου αν ήμουν καλός εκείνη την εβδομάδα ή κάτω από τα παπούτσια και τις μπότες Της (ιδιαίτερα επίπονος τρόπος milking) αν έκανα κάποιο λάθος εκείνη την εβδομάδα...

    ... Μερικές φορές η Κυρία μου έκανε σεξ και με τους εραστές Της (καθώς και Εκείνη και ο Master ήταν πολυερωτικοί). Τότε συνήθως έπρεπε να είμαι γονατισμένος δίπλα στο κρεββάτι, με ένα gag ball στο στόμα μου και με ένα δίσκο στερεωμένο από το λαιμό και τις ρόγες μου πάνω στον οποίο βρίσκονταν συνήθως δύο ποτήρια με σαμπάνια. Αν τολμούσα να κινηθώ ελάχιστα μετά η Κυρία μου με χτύπαγε πολύ σκληρά...

    ...Συνήθιζαν να καλούν συχνά τους φίλους Τους για δείπνο στο σπίτι. Συνήθως μετά το δείπνο έπρεπε να κάθομαι κάτω από το τραπέζι και να τους ικανοποιώ στοματικά, γυναίκες και άντρες. Το παιχνίδι ήταν ότι όλοι θα έπρεπε να διατηρούν ένα ψύχραιμο πρόσωπο όσο τους έγλυφα και κάποιοι να μαντεύουν ποιός δεχόταν υπηρεσία εκείνη τη στιγμή. Ο νικητής του παιχνιδιού μπορούσε να με χρησιμοποιήσει όλο το ΣαββατοΚύριακο. Πρέπει να προσθέσω ότι όλοι αυτοί οι άνθρωποι ελέγχονταν συχνά ιατρικά και ποτέ δεν γίνονταν κάτι χωρίς προφυλακτικό αν δεν είχαν πρόσφατες εξετάσεις...

    ... Ο χειρότερος εξευτελισμός μου ήταν εκείνα τα πάρτυ. Βασανιζόμουν, δερνόμουν, εξευτελιζόμουν μπροστά στους καλεσμένους.

    ... Το πρώτο βήμα για εμένα ήταν και το πιο σκληρό. Δεν είναι εύκολο να κοιτάξεις τον εαυτό σου στον καθρέφτη και να πεις στον εαυτό σου «ναι, είμαι ένας σκλάβος από φυσικού μου, είμαι μία πουτάνα τσούλα και για να είμαι χαρούμενος πρέπει να ανήκω κάπου, να με βασανίζουν, να με χρησιμοποιούν και να με κακοποιούν»...

    ...Σας τα γράφω όλα αυτά για να έχετε πλήρη εικόνα. Για να την ολοκληρώσω θα πρέπει και να πω και πως ένιωθα σε κάποιες από τις καταστάσεις που περιγράφω...

    ...Όταν βασανιζόμουν από την Κυρία μου, ένιωθα ότι ήταν για να με κάνει καλύτερο σκλάβο, καθώς ο σκλάβος μέσα από τον πόνο μαθαίνει να φοβάται τον Ιδιοκτήτη του και να αποδέχεται ότι το status του είναι χαμηλότερο και από τη σκόνη των τακουνιών της Κυρίας του. Μέσα από τον πόνο, ο σκλάβος ξεχνάει ότι ήταν ένα ανθρώπινο ον πριν και αποδέχεται ότι ο έλεγχος του σώματος, των συναισθημάτων, του πόνου και της χαράς του ανήκουν στην Κυρία του. Κατά τη διάρκεια του βασανισμού, ο σκλάβος μαθαίνει να ξεχνάει τις ανάγκες του και αντιλαμβάνεται ότι δεν είναι κάτι παραπάνω από ένα παιχνίδι για τη σαδιστική ικανοποίηση της Κυρίας του. Μέσα από τον πόνο ο σκλάβος μαθαίνει να αγαπάει το βασανισμό του γιατί έτσι γνωρίζει και νιώθει ότι το κορμί του ανήκει στην Κυρία του και ότι η Κυρία του είναι χαρούμενη όταν βασανίζεται ο σκλάβος που σημαίνει ότι έτσι βγάζει νόημα και η ύπαρξη του σκλάβου...

    ...Όταν χρησιμοποιόμουν ως τουαλέτα της Mistress και του Master ένιωθα προνομιούχος και χαρούμενος γιατί μπορούσα να Tους υπηρετώ με ένα τρόπο που Εκείνοι θεωρούσαν κατάλληλο κι επίσης ένιωθα ότι αγαπιόμουν και ότι ήμουν αποδεκτός καθώς τέτοιες πράξεις χρειάζονται για το σκλαβίσιο πνεύμα μου που πάντα διψάει να χρησιμοποιείται προς όφελος των Ιδιοκτητών του...

    ...Όταν βρισκόμουν κάτω από την Mistress και τον Master καθώς έκαναν σεξ και έγλυφα τους όρχεις του Master ή την κλειτορίδα της Κυρίας μου κατά τη διάρκεια, ένιωθα πραγματική τσούλα που ο μόνος λόγος ύπαρξής της ήταν να αυξάνει την ικανοποίηση της Κυρίας και του συντρόφου Της. Ο ήχος από τους όρχεις του Master πάνω από το κεφάλι μου, καθώς εισχωρούσε στο αιδίο της Κυρίας μου, ήταν η πιο όμορφη μουσική που θα μπορούσα ποτέ να ακούσω, καθώς εκείνη τη στιγμή μου υπενθύμιζε ότι βρισκόμουν στη θέση για την οποία είχα γεννηθεί καθώς γνώριζα ότι η μόνη μου ηδονή ήταν να αυξάνω την ηδονή των Ιδιοκτητών μου, να είμαι ένα απλό εργαλείο για την ηδονή Τους...

    ...Όταν είχα το πέος του Master βαθιά μέσα στο στόμα μου ήξερα ότι το στόμα μου δεν ήταν τίποτε άλλο από μία τρύπα που χρειαζόταν να γαμιέται και ένιωθα ευγνωμοσύνη για αυτή τη χαρά...

    ... Όταν έπρεπε να καθαρίσω και τους δύο Τους μετά το σεξ κι έπρεπε να φάω το σπέρμα του Master από το αιδοίο της Κυρίας μου, ήξερα ότι εκείνη η στιγμή ήταν ή πιο όμορφη καθώς ζούσα αυτό για το οποίο έχω γεννηθεί, αυτό που που η φύση μου ποθεί να ζει κι ένιωθα ακόμη μεγαλύτερη αγάπη για την Κυρία μου και για τον Master που μου έδιναν αυτό το συναίσθημα, μιας που δεν είναι πολλοί οι άνθρωποι που μπορούν να ισχυριστούν ότι ζουν τις στιγμές για τις οποίες έχουν γεννηθεί...

    ... Όταν ρουφούσα τα πέη των πελατών στο στούνιο της Κυρίας μου, ακόμα και αν δεν είμαι αμφισεξουαλικός, ένιωθα ερεθισμένος καθώς γνώριζα ότι οι πελάτες λατρεύουν να τους ρουφάει μία καυλωμένη τσούλα και ήθελα να είμαι μία χρήσιμη τσούλα για την Κυρία μου και να της κερδίσω περισσότερα χρήμματα και ήθελα να τα καταφέρω σπουδαία ώστε αυτοί οι άνθρωποι να θέλουν να επιστρέψουν ξανά.... Ποτέ δεν τους ρούφαγα με τον ίδιο τρόπο που ρούφαγα τον Μaster για την ικανοποίηση της Κυρίας μου, γιατί όταν ρουφούσα τον Master το έκανα με αγάπη γνωρίζοντας ότι το πέος Του θα έκανε χαρούμενη την Κυρία μου ενώ το να ρουφάω τους πελάτες ήταν μόνο για τα χρήμματα...

    ... Όταν με χρησιμοποιούσαν είτε τα φιλικά ζευγάρια είτε οι φίλες της Κυρίας μου, γνώριζα ότι ήμουν ένα δανεικό εργαλείο, κάτι σαν ένας δονητής που η Κυρία μου έδινε στις φίλες της για περιορισμένη χρήση και που μετά επιστρέφονταν πίσω. Ένιωθα περήφανος που η Κυρία μου με θεωρούσε αρκετά καλό ώστε να με δώσει για χρήση στις φίλες Της κι ένιωθα πολύ χαρούμενος όταν οι άνθρωποι έμεναν ικανοποιημένοι από τις υπηρεσίες μου...

    ... Όταν με χρησιμοποιούσαν ζευγάρια ή κάποιες φίλες Της, οι όροι της Κυρίας μου ήταν να μου έχουν τα μάτια πάντα κλειστά έτσι ώστε να μη βλέπω τίποτε και ότι δε θα μου επέτρεπαν να έχω οργασμό. Με αυτόν τον τρόπο στ’ αλήθεια ένιωθα ένας κινούμενος δονητής με μόνο χρέος να κάνω τους ανθρωπους επιλογής της Κυρίας μου χαρούμενους...

    Ήμουν ένα τέλειο εργαλείο και ταυτόχρονα είχα μία υπέροχη ανθρώπινη σχέση και επικοινωνία με τους Ιδιοκτήτες μου..."

    Α.
     
    Last edited: 7 Νοεμβρίου 2016
  12. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Καλά θα ήταν να αναγνώσω καμιά εμπειρία όπου η Κερά κάνει σεξ με τον Εφέντη μέσω strapon και ύστερα ο σκλάβος γλείφει το dildo του strapon με τα πρωκτικά υγρά του Εφέντη.
    Ή να χρησιμοποιήσει ο Εφέντης με την Κερά το πουλάκι του σκάβου αμφότεροι ωσάν δονητή για τις οπές τους.

    Περιμένω κάτι διαφορετικό από τα εξωτερικά