Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Καθοδήγηση αρχάριου Κ απο έμπειρο Κ;;;!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος Viron, στις 10 Ιουνίου 2017.

  1. Gloriana Majestica

    Gloriana Majestica Notorious

    Μια βδομάδα mindfuck σερί, εμένα προσωπικά μου φαίνεται too much. Εάν γινόταν κάτι τέτοιο στο Γκουαντάναμο, θα είχαν λυσσάξει τώρα τα WikiLeaks.

    Eπίσης, αυτό το «μη με κοιτάζεις στα μάτια», προσωπικά θα το έπαιρνα για προσταγή του υ προς εμένα. Αδιανόητο. Όπου θέλω θα κοιτάζω, δεν κατάλαβα ! Ενοχλώ κανέναν ; Μindfucker είμαι στο φινάλε, ας μην ξεχνιόμαστε.

    Μια τρίτη συμβουλή είναι, όταν ξεκινάς το όποιο τέλος πάντων mindfuck να μην το δηλώνεις πανηγυρικά σε στυλ «λοιπόν, τώρα πρόκειται να σου κάνω ένα mindfuck». Βάλε ένα στοιχείο έκπληξης και αιφνιδιασμού στο όλο concept. Εννοείται ότι ερωτήσεις του τύπου «τι mindfuck σου κάνω μάνα μου ;» κατά τη διάρκεια της πράξης είναι απολύτως απαγορευμένες.
     
  2. Viron

    Viron New Member

    Ευχαριστω πολυ για την βοήθεια! Να είσαστε ολοι καλα!
     
  3. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Εγω παντως ακομα περιμενω να μαθω ποια ειναι η τεχνικη αυτου του mindfuck. Θα μας διαφωτισει καποιος;
     
  4. espimain

    espimain Contributor


     
     
  5. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    @espimain σ ευχαριστω  

    Δηλαδή με αυτο τον ορο, εννοείται η χειραγωγηση που μπορει να γινει στο μυαλό του σ. απο το Κ για να ξεπερασει καποια εμποδια μεσα της;
     
  6. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Νεο Κ -> Τι λέει η ..... ;
    Παλαιο Κ -> Καλό. Εμπα

    Νεο Κ -> Τι λέει η ..... ;
    Παλαιο Κ -> Φλόμπα. Φευγα

    Νεο Κ -> Τι λέει η ..... ;
    Παλαιο Κ -> Πάρε τσίγκινο. Θα σου τον φορέσει στο τέλος.

    Νεο Κ -> Τι λέει η ..... ;
    Παλαιο Κ -> Μακριάαααααααααααααααααα

    Υπάρχει απόρρητος Τειρεσίας υ. Είστε όλες φακελωμένες.

    Καταγγέλλω και καταδικάζω την σχετική λίστα που κυκλοφοράει στο φόρουμ, ως ανακριβή, επαχθή, επωνείδιστη και μη βιώσιμη  
     
  7. dark_princess

    dark_princess Regular Member

    @bumblebee το ιδιο ισχυει και για Σας του Κ να ξερεις...
     
  8. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Α τις γαιδαρες ! Κανουν τετοια ε ;

    Λοιπον μιας και εισαι ενταξει και μας το πες θα σου πω εμπιστευτικα για τις λιστες των υ που λαμβανει με μυνημα καθε νεο Κ που κανει εγγραφη.

    Η μια λιστα ειναι δημιουργημα της @margarita_nikolayevna, η αλλη της @dina ενω εχω ακουσει και για μια τριτη αλλα εγω δεν την εχω δει ποτε.

    Το νου σου !

    Πολλες οι οχιες , λιγες οι τρυπες  
     
  9. Seras Victoria

    Seras Victoria Danger! Danger! High Voltage! Contributor

    Δεν χρειάζονται λίστες. Χωριουδάκι είμαστε εδώ μέσα, όλα μαθαίνονται  
     
  10. dark_princess

    dark_princess Regular Member

    @bumblebee υπαρχει τετοια λιστα;;; θελω να τη δω!!!

    Αν ειναι της @dina με έχει black list...
     
  11. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Υπαρχουν ! Φυσικα εγω τις κατηγγειλα απο την πρωτη στιγμη ως ανακριβεις και αναληθεις  αλλα αυτες επιμενουν για την ορθοτητα τους....

    Ποιος ξερει 
     
  12. dark_princess

    dark_princess Regular Member