Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Και ομως τα εσωσα!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Mirella_trans_Domme, στις 5 Οκτωβρίου 2007.

  1. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Θα στο θεσω διαφορετικα.
    Ετυχε να πλενω κατι στον νεροχυτη της κουζινας και ξαφνου μια αραχνουλα επεσε μεσα.
    Την επιασα απαλα και την αφησα στο χωμα της γλαστρας που ηταν στο περβαζι του παραθυρου.
    Τις μυγες που ανεφερες φροντιζω να τις διωχνω, ασε που οι γατουληδες μου τις κυνηγουν.
    Κουνουπια δεν εχω, οποτε........
    Και ακριδα εχει κατσει στην βεραντα μου, και την επιασα απαλα και την αφησα να φυγει, ΔΕΝ μου αρεσει να αφαιρω ζωες και ξερω τι θελεις να πεις. Πως καθε ζωντανο πλασμα οποιο και να ειναι νοιωθει ασφαλως την αγωνια ενος επερχομενου θανατου και εχει το ιδιο δικαιωμα με εμας να ζησει. Και αυτο ειναι το σωστο.
    Σε πληροφορω οτι ακομη και την ωρα που μεταφυτευω ενα φυτο του μιλω, νοιωθω πως με καταλαβαινει και με ανταμοιβει φροντιζοντας να αναπτυχθει και να μου δειξει ολη την ομορφια του.
    Λιγοι ισως ξερουν, πως οταν κοβεις και απο ενα φυτο ενα κλαδακι, η ενα λουλουδι, το φυτο αφηνει μια βουβη κραυγη πονου!
    Οχι δεν μου αρεσουν ουτε τα "μπραβο" ουτε τα "ευγε".
    Μου αρεσει απλα να ειμαι ενταξει με την συνειδηση μου και να κοιμαμαι το βραδυ ησυχη.
    Αυτο μου φτανει και μου περισσευει!
     
  2. johnny

    johnny Regular Member

    Απάντηση: Και ομως τα εσωσα!

    εγω παλι ειμαι κακος!παλια,πολυ μικρος,στο χωριο μου επιανα μυρμηγκια(ειχε καποια πολυ μεγαλα...)κ τα εβαζα να τσακωνονται μεταξυ τους!δεν τα σκοτωνα ομως.
     
  3. Hil

    Hil Regular Member

    Δεν έχω να πω τίποτε άλλο.... RESPECT!!!! 
     
  4. Lolita

    Lolita Regular Member

    Διαβαζοντας αυτην την ιστορια και χωρις να σε γνωριζω καθολου, σε εχω ιδη μες τη καρδια μου..
    Εχει συμβει τοσες μα τοσες πολλες φορες στη ζωη μου ιδια περιστατικα που ειχαμε καταληξει να εχουμε πανω απο 14ς γατες..Βεβαια η πρωτη δουλεια πουυ κανουμε εινα να τα στειρωνουμε οταν φτασουν στη καταλληλη ηλικια,για να μην υπαρξουν ορδες αλλων γατιων μελλοντικα..
     
  5. Eri

    Eri

    Re: Απάντηση: Και ομως τα εσωσα!


    Τα καυμενα τα μυρμηγκακια κ με μενα υπεφεραν......Τα βαζα σε μια πλαστικη μπαλα κ εκανα κουδουνιστρα.....χεχεχεχχεε......Αλλα τα ατιμα εκαναν ωραιο ηχο.....Επισης μ'αρεσε να διαλαω μυρμηγκοφωλιες κ να τα βλεπω να τρεχουν απο δω κ απο κει......Ωραια χρονια....
     
  6. sklabos36

    sklabos36 New Member

    καλησπερα κ απο εμενα κ οτι καλυτερο σε οποιον εχοντας τα καλα με το εαυτο του φροντιζει για πλασματακια απροστατευτα οπως αυτα τα μικρα γατακια!!!!!
    πολλα συγχαρητηρια απο καποιον που λιγες μερες πριν εχασε το σκυλακι του απο καρκινο!!!!!
     
  7. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Ολοι μας οσοι εχουμε ζωακια, καποια μερα θα τα χασουμε, ειτε απο αρρωστειες, ειτε απο γεραματα.
    Το παν ειναι να εισαι εκει!
    Να το χαιδευεις να του μιλας, ως την τελευταια του ανασα.
    Να του δειξεις πως εισαι διπλα του ακομη και την στιγμη που ετοιμαζεται για το μεγαλο του ταξιδι!  
     
  8. black_pearl

    black_pearl Regular Member

    Απάντηση: Και ομως τα εσωσα!

    Μπράβο Mirella_trans_Domme!!! Τις Γάτες τις λατρεύω!! Αν και με γρατζουνάνε η θηλυκές.
     
  9. Constan

    Constan Regular Member

    Εδω κ 8 μηνες στη δουλεια ταιζω ενα σκυλακι,πλεον δεν κυκλοφορω ποτε μονος ουτε κ καθαρος καθως με γεμιζει καθημερινα λασπες πηδωντας στην αγκαλια μου αλλα χαλαλι του
     
  10. sklabos36

    sklabos36 New Member

    συμφωνω απολυτα πως πρεπει να ειναι κανεις εκει μεχρι τελους κ να προσφερει απλοχερα μια πολυ καλη ζωη!!!!!
     
  11. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    αν με τσιπησει κουνουπι γινομαι εξαλος ... συνηθως κατορθονω και τα πιανω οταν εχουν πιει αιμα και ειναι αργοκινητα ... εστω και αν τα κυνηγω ολη νυχτα .. ή θα κοψω τα φτερα ή θα σταξω χλωρινη για να εχουν αργο θανατο .... με το ακουαφορτε ψοφαν αμεσως ... με μια σταγονα χλωρινης ζουν για αρκετη ωρα ... επισης αν δεν τα στραπατσαρω στο πιασιμο , τους κοβω με το ψαλιδακι ενα ποδι και τα ξαναφηνω ελευθερα και τα παρατηρω που αργοπεθαινουν ...
     
  12. Kits

    Kits Contributor

    η αλλαξε στατους η κοψε την κοκα-κολα ... σε χαλαει!!