Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Καληνύχτα ως fresh_blood... Κ Α Λ Η Μ Ε Ρ Α ως obeisant!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος obeisant, στις 28 Νοεμβρίου 2010.

  1. obeisant

    obeisant Guest

    Μέσα σε δύο μόλις μέρες κατάφερε να αλλάξει την ζωή μου.. Έγιναν όλα σε ταχύτητα αστραπής.. Νόμιζα σε κάποια στιγμή πως ήμουν θεατής του ίδιου μου του εαυτού!!

    Αλλά ας τα πάρουμε από την αρχή...

    Σίγουρη για τον εαυτό μου, πως έχω κατασταλάξει στην ερωτική μου ταυτότητα και συνειδητοποιημένη για το ποια είμαι έκανα μια ήσυχη ζωή πιστεύοντας πως έχω βρει αυτό που ψάχνω στα μάτια ενός σκλάβου. Δέθηκα αρκετά μαζί του και δεν μετανιώνω για ότι ανταλλάξαμε..

    Πεπεισμένη λοιπόν πως δεν ήθελα κάτι διαφορετικό (ή τουλάχιστον έτσι νόμιζα γιατί δεν έβλεπα τα σημάδια), άρχισα να διαβάζω μια ιστορία στο forum..

    Στην αρχή απλώς μου κίνησε την περιέργεια, στο επόμενο μέρος με παρακίνησε να συνεχίσω να την ακολουθώ .Δήλωνα female top, το ζούσα καθημερινά με τον υποτακτικό μου και πίστευα πως αυτή είμαι. Παρόλα αυτά, έπιασα τον εαυτό μου να μπαίνει στη θέση της υποτακτικής!

    Όσο τη διάβαζα τόσο πιο πολύ γινόμουν δική Του. Χωρίς να το ξέρει, είχε ρίξει τα δίχτυα του και εγώ κολυμπούσα τριγύρω τους.. Όσο πιο πολύ διάβαζα, τόσο πιο πολύ μεθούσα, τόσο πιο πολύ ζαλιζόμουν.

    Με επηρέαζε..Ώσπου δεν είχα άλλο να διαβάσω.. Και τότε τσίμπησα!! Έστειλα ένα μικρό σχόλιο, μια μόνο λέξη "speechless" σε μια άλλη ανάρτηση του στο blog του.

    Το παιχνίδι είχε ξεκινήσει, χωρίς να το γνωρίζω. Μετά από λίγες μέρες μου απάντησε στο δικό μου blog..

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ. ΜΙΛΗΣΕ ΜΟΥ ΣΤΟ CHAT TOY BLOG MOY H ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ Ε-ΜΑΙΛ. Σ’ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ

    ..Η περιέργεια μου και η κρυμμένη και άγνωστη για μένα ακόμη φύση μου δεν με άφησε.. Πνίγηκα με σκέψεις..

    "Γιατί νιώθω έτσι;;"
    "Τι με τραβάει κοντά του;;"

    ..And as time went by..Το παιχνίδι συνέχισε.. Ξανά εγώ αφέθηκα πρώτη, τόσο αυθόρμητα..

    -Καλημερα ……. εδώ curious girl!!
    -ΚΑΛΗ ΣΟΥ ΜΕΡΑ
    -για να μην αναρωτιεσαι!!
    -EΛΕΝΑ?
    (εδώ κοκκάλωσα!! Πως ήξερε το όνομα μου; 
    -ναι
    -ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ? ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ?
    -μια χαρουλα..εσυ?
    -ΗΡΕΜΑ. ΤΩΡΑ ΞΥΠΝΗΣΕΣ?
    -οχι..απο τις 9

    ..(Όλα κυλούσαν ήρεμα.. Χαλαρή κουβέντα. Δεν έβλεπα κάτι να παίζει που να μην μπορώ να χειριστώ.. Που να ήξερα; ..

    Τότε μου δίνει το Mail Του!!
    -ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΕΝΑ E-MAIL ΕΚΕΙ
    -ναι αμέ
    -ΟΜΟΡΦΑ. ΠΕΡΙΜΕΝΩ
    -μπορείς να μπεις στο chat του gmail?να τα πούμε εκεί?
    (Τσίμπουσα τόσο καλά και ούτε καν που το ένιωθω ακόμα..)
    - ΝΑΙ, ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ E-MAIL ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΩ ADD
    -οκ...άντε να βγάλουμε κ καμιά άκρη. χαχαχα

    Μέσα λοιπόν από μία ήρεμη και απλή κουβέντα έφτασα στο σημείο να με ταξιδέψει σε έναν καινούργιο κόσμο.. Εκείνη τη στιγμή τα είχα ξεχάσει όλα.. Ποιά ήμουν, που ήμουν, τι κάνω.. Το μόνο που ένιωθα είναι να ξαναγεννιέμαι από την αρχή.. Βήμα βήμα, λέξη λέξη γινόμουν δικη Του.. Εκείνος ήξερε καλά ποιά ήμουν! Ήθελε να μου το δείξει, να με ελευθερώσει και να καταλάβω το Εγω μου.

    Με έφερε εκεί που ήθελε. Μου πήρε με τόσο φυσικό τρόπο το “μάλιστα” και μετά το “μάλιστα Κύριε”. Eτρεμα, το είπα μόνη μου, χωρίς να το ζητήσει!
    (Κατάλαβα μετά, στις δεύτερες σκέψεις μου, πόσο πολύ το ήθελα κι εγώ). Ημουν υγρή, κάθε λεπτό που περνούσε όλο και περισσότερο

    Η ερώτηση του, έκανε όλο το σώμα μου να μουδιάσει
    ΠΟΣΟ ΜΟΥΣΚΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΤΩΡΑ? ΠΟΣΟ ΥΓΡΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΣΟY;
    “Πολύ Κύριε”

    ..Μα τι είχε κάνει; Με είχε μουσκέψει τόσο γρήγορα! ΓΑΜΟΥΣΕ το μυαλό μου.

    Το έκανε δικό Του!!

    Τέσσερις εντολές Του με έστειλαν αδιάβαστη..

    Πρώτο Σοκ:
    "ΚΑΤΕΒΑΣΕ ΤΟ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ ΣΟΥ. ΤΟ ΕΣΩΡΟΥΧΟ ΣΟΥ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΣΤΑ ΓΟΝΑΤΑ. ΝΑ ΜΗ ΠΕΣΕΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΕΚΕΙ

    Δεύτερο Σοκ:
    "ΓΥΡΝΑ ΝΑ ΔΩ ΤΟΝ ΚΩΛΟ ΣΟΥ"

    Τρίτο Σοκ:
    "ΒΓΑΛΕ ΤΗΝ ΜΠΛΟΥΖΑ ΣΟΥ. ΤΩΡΑ ΤΟ ΣΟΥΤΙΕΝ ΣΟΥ"

    Τέταρτο και μεγαλύτερο.
    “ΑΓΓΙΞΕ ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΣΟΥ”

    Μια φορά το είχα κάνει αυτό oncam, με άνθρωπο που μιλούσαμε καιρό!!

    “Χάιδευα και έπαιζα το μουνί μου, σύμφωνα με τις οδηγίες του. Είχα χαθεί στην ηδονή που μου πρόσφερε”

    :Μετά τις τέσσερις εντολές όμως κατάλαβα.. Με έκανε ότι ήθελε.. Και τότε με αποτελείωσε.. Χύνοντας για Εκείνον μου είπε..

    "ΚΟΙΤΑ ΜΕ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΚΑΘΩΣ ΧΥΝΕΙΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΣΚΥΛΑ”!!

    !!!ΟΡΓΑΣΜΟΣ!!!
    !!!ΠΑΡΑΔΩΣΗ!!!
    !!!ΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΥ!!!

    Εγώ γονατισμένη στο πάτωμα, τον κοιτάω γεμάτη έκπληξη, γεμάτη αναζήτηση για επιβεβαίωση.. Τότε με κοιτάει με αυτό το τόσο αινιγματικό βλέμμα που ποτέ δεν θα καταφέρω να βρω την λύση του και με γεμίζει τρυφερότητα..

    -ΜΙΚΡΗ;
    -Μάλιστα Κύριε μου
    -ΕΙΣΑΙ ΟΜΟΡΦΗ. ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΕΡΩΤΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΑ..
    -Σας ευχαριστώ Κύριε μου

    Το μυαλό μου ταξιδεύει, δέχεται συνεχώς παλμούς ηδονής και ευτυχίας.. Είχα χάσει την αίσθηση του χρόνου..

    -ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΧΥΣΕΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΜΙΚΡΗ;
    -Τέσσερις Κύριε μου
    -ΣΕ ΠΟΣΗ ΩΡΑ;
    -Δεν ξέρω Κύριε. Σίγουρα λιγότερο από μισάωρο..
    (δεν μπορούσα να το πιστέψω!! Πρώτη φορά είχα τελειώσει τόσες φορές σε τόσο μικρό χρονικό διάστημα..)

    Με μαθαίνει τον εαυτό μου. Το επόμενο πρωί, έχυσα γι Αυτόν πολλές περισσότερες!!

    Είμαι δική Του..Δεν έχω τίποτα να με κρατάει.. Τίποτα να με φοβίζει.. Είμαι αέρας.. Θα γίνω καλή για Εκείνον μόνο.. Θα τον λατρεύω..
    Θα με προσέχει.. Θα τον ικανοποιώ.. Θα με επιβραβεύει.. Θα γίνω ο καπνός από το τσιγάρο του.. Θα σπάσει τα όρια μου.. Θα τον ακολουθήσω.. Θα μου δείξει το ΕΓΩ μου!!
     
  2. Nesaea

    Nesaea Guest

    Απάντηση: Καληνύχτα ως fresh_blood... Κ Α Λ Η Μ Ε Ρ Α ως obeisant!!

    Εγω θελω να ρωτησω τι σ'εκανε να θελεις τοσο βιαστικα να μοιραστεις κατι τοσο προσωπικο με ολο το φορουμ. Τι σ'εκανε να θελεις να το κανεις ενω ξερεις οτι θα πληγωσεις καποιον παρα πολυ απ'οτι φανταζομαι. Δεν σε ενδιαφερει η συμβουλη μου,αλλα εγω θα στη δωσω. Προσεχε ποιους πληγωνεις και για ποιον λογο στη ζωη σου.

    Κατα τ'αλλα προσεχε.

    φιλικα
    Ν.
     
  3. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Απάντηση: Καληνύχτα ως fresh_blood... Κ Α Λ Η Μ Ε Ρ Α ως obeisant!!

    Καλό ταξίδι....
     
  4. kali crow

    kali crow Guest

    ναι...βασικα κιεγω κατι αναλογο ηθελα να σε ρωτησω...
    πρωτα απο ολα ειμαι λιγο αντιθετη στο να ποσταρεις κατι τοσο προσωπικο τοσο αμεσα...δεν εχει περασει αρκετος καιρος για να εισαι σιγουρη για το τι κανεις....
    αλλα και παλι δεν σε στεναχωρει που θα το διαβασει καποιος και θα πληγωθει...?
    τι να πω...
     
  5. striggla

    striggla Regular Member

    Απάντηση: Καληνύχτα ως fresh_blood... Κ Α Λ Η Μ Ε Ρ Α ως obeisant!!

    να θυμάσαι ότι στη ζωή τα πράγματα έρχονται έτσι, που θα βρεθείς στη θέση αυτού που πλήγωσες
    και τότε να εισαι σίγουρη ότι δε θα σου αρέσει καθόλου

    όσο για τη νέα ταυτότητά σου, πολύ εύκολα δεν αλλάζεις γουστα?
     
  6. kali crow

    kali crow Guest

    εχει καθε δικαιωμα να εξερευνησει και τις 2 πλευρες για να δει τι της ταιριαζει ...
    αυτο εννοειται!και το θεωρω και απαραιτητο...
    αλλα μεσα σε τοσο λιγο χρονικο διαστημα δε μπορεις να ξερεις τι ακριβως θες...και το σιγουρο ειναι οτι καλο ειναι να μην δημοσιοποιεις πραγματα που πληγωνουν οσους μπορει να ειναι δεμενοι μαζι σου, ειδικα για καποιον που ακομα δε ξερεις στο κατω κατω αν πραγματικα αξιζει ως ανθρωπος...
     
  7. striggla

    striggla Regular Member

    Απάντηση: Re: Καληνύχτα ως fresh_blood... Κ Α Λ Η Μ Ε Ρ Α ως obeisant!!

    εκεί πήγαινε το πολύ εύκολα
    sorry λάθος διατύπωση
     
  8. kali crow

    kali crow Guest

    Re: Απάντηση: Re: Καληνύχτα ως fresh_blood... Κ Α Λ Η Μ Ε Ρ Α ως obeisant!!

     
     
  9. ghoulliver

    ghoulliver New Member

    Απάντηση: Καληνύχτα ως fresh_blood... Κ Α Λ Η Μ Ε Ρ Α ως obeisant!!

    Sorry αμα κανω λαθος, αλλα εσυ δεν εισαι που εγραψες σχετικα με ενα session σου μαζι με τον heeler? Αμα ναι, το συζητησες μαζι του ολο αυτο? Γιατι ειλικρινα ειχα μεινει οταν διαβασα το post σας. Ειμαι καινουργιος στο σαιτ οποτε στην πραξη εχω δει πολυ λιγα πραγματα, αλλα οταν το διαβασα μου αρεσε παρα πολυ και ζηλεψα αφανταστα πολυ ^^ και δεν ντρεπομαι να το παραδεχτω   αλλα θα ειναι πολυ κριμα αμα αποφασησες να κανεις μια αλλαγη που τον επηρεαζει κι αυτον τοσο αμεσα τοσο γρηγορα...
     
  10. ghoulliver

    ghoulliver New Member

    Απάντηση: Καληνύχτα ως fresh_blood... Κ Α Λ Η Μ Ε Ρ Α ως obeisant!!

    Και αφου πηρες την αποφαση να το κανεις...δικαιωμα σου και ειναι σεβαστο, αλλα μη το δημοσιοποιεις ετσι απλα σα να ναι κατι που δε θα τον πληγωσει. Ειναι κριμα :/
     
  11. mona

    mona mea_maxima_culpa

    Απάντηση: Re: Καληνύχτα ως fresh_blood... Κ Α Λ Η Μ Ε Ρ Α ως obeisant!!

    ΤΙ είπες τώρα...! 

    Υ.Γ. obeisant, μην ενθουσιάζεσαι τόσο εύκολα...ο άδειος ο τενεκές κάνει το μεγαλύτερο θόρυβο, λένε.
     
  12. Stalker

    Stalker Not a very nice guy Contributor

    Απάντηση: Καληνύχτα ως fresh_blood... Κ Α Λ Η Μ Ε Ρ Α ως obeisant!!

    Λαμβανοντας υποψιν "το νεανικο της και αγνο ενθουσιασμο"που ελεγε και ο Σαββοπουλος,εκεινον που κανει τη νιοτη τοσο αμειλικτη,ενιοτε..ναι,καλα "ταξιδια"obeisante.."νεο αιμα"παραμενεις ετσι κι αλλιως..