Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Καλοκαίρι και σαδισμός

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 20 Ιουνίου 2007.

  1. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Το θερμόμετρο πλησιάζει τους 40, πολλά πράγματα είναι μούσκεμα και όχι από την ηδονή. Ακούω ιδέες για μία σαδιστική έκφραση που ταιριάζει με τις συνθήκες…

    Όχι τίποτα άλλο, αλλά για να ιδρώσουμε περισσότερο…
     
  2. G_E

    G_E Contributor

    Απάντηση: Καλοκαίρι και σαδισμός

    Ηλια εσυ αλλα περιμένεις αλλα εγω θα σου πω το μεγα προβλημα.

    Μονο η βεργα και με μεγαλη προσοχή σε περιορισμενη εκταση παίζει. Που να βγει με μαγιο και μελανιες...
     
  3. DeSade

    DeSade Owner of evelin

    Μια ζεστη αγκαλία απο μια(η περισσότερες) μάλλινες κουβέρτες. Να προεξέχει μονο το κεφάλι της . συχνη καταβρεξη του κεφαλιου της και καταποση υγρών παντώς είδους προς αποφυγη αφυδάτωσης η θερμοπληξίας. Στα επιμονα παρακαλητα η απαντηση ειναι "δεν ειναι οι κουβέρτες ειναι η θερμη της αγαπης μας"
     
  4. perfect_number

    perfect_number Regular Member

    Απάντηση: Re: Καλοκαίρι και σαδισμός

              
     
  5. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    κατ΄ ακρίβεια οι κουβέρτες πιθανόν να δράσουν και ως είδος μόνωσης από την ζέστη  

    Στο Καζακσταν στην έρημο που οι θερμοκρασίες είναι συνήθως γύρω στους 50 βαθμούς, φοράνε γούνες και γούνινα καπέλα και πίνουν ζεστό τσάϊ. σε ένα ντοκυμαντέρ που είδα, εξηγούσαν πως αυτό γινόταν για να προστατεύουν την θερμοκρασία του σώματος από την ζέστη.
     
  6. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Όμορφε δε θα προτιμήσω την βέργα(έτσι κι αλλιώς πάντα προτιμούσα την ζώνη), για το λόγο που είπες.

    Σε τέτοια ζέστη που κάθε κίνηση φέρνει κι ένα ποταμάκι ιδρώτα προτείνω το εξής:
    Σε γυναίκα φέρνεις τρεις παιδαράδες, τους γδύνεις και τους της προσφέρεις.
    «Ορίστε ένα καλό όργιο για εσένα μικρή μου!»
    Το αντίστοιχο σ’ έναν άντρα.

    Desade η κουβέρτα είναι μία καλή ιδέα , αλλά οι γυναίκες είναι πολύ βιτσιόζες.
    «Μία κουβερτούλα θέλω αγάπη μου. Να την έχω στα πόδια μου. Στην περίπτωση που κρυώσω το βραδάκι.»
    Λες να αναπολούν το τρίχωμα από την προηγούμενη ζωή τους. Τότε που ήταν γάτες;
     
  7. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Βιτσιόζες...
     
  8. DeSade

    DeSade Owner of evelin

      Ναι .... Βιτσιοζες
    Οκ αλλαγή σεναρίου ..
    Εχετε δει το saw 3? δεμενη, γυμνή σε καταψύκτη κρεάτων(οχι για πολυ ομως, γιατι μετα θα γίνει πολυ ψυχρή γυναικα)
    Στα επίμονα παρακαλητα της απανταμε¨" οχι δεν ειναι ο καταψύκτης ειναι που ειμαι πολυ cool τυπος)
     
  9. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Χαχαχαχα. Αυτό μ' αρέσει και είναι και δροσιστικό!
     
  10. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    να μου κανει αερα ολη την ημερα ... εγω θα δροσιζομαι , εκεινη θα βασανιζεται και το κλιματιστικο δεν θα επιβαρυνει την ΔΕΗ και το περιβαλον .... αλλη απορεια ? ... 
     
  11. Maley

    Maley Contributor

    ..κατι απλο..να κανει ηλιοθεραπεια σε παραλια πανω στα χαλικια, χωρις πετσετα κλπ ο/η σκλαβος/α...με τις ωρες και με το καταλληλο αντηλιακο βεβαια..
     
  12. llazouli

    llazouli Contributor

    Εύγε, isnogood! H παράδοση σε συνδυασμό με την οικολογική ευαισθησία.
    Είναι όμως λυπηρό που τέτοιου είδους σκλάβοι/ες, μόνο στον αμερικάνικο νότο του περασμένου αιώνα, είναι δυνατόν να εντοπιστούν.
    Αν ο καλός μου, έδινε τοιαύτη διαταγή, μετά το πρώτο δίλεπτο θα πεταγόμουν στο περίπτερο για τσιγάρα και μην τον είδατε τον Παναή...
    Το μόνο σέσιον που ενδείκνυται υπό συνθήκες καύσωνος, είναι με παγάκια στη μπανιέρα και δροσερά ποτάκια σε απόσταση βολής