Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Καλό φθινόπωρο σε όλους Σ/σας

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος ioanna, στις 12 Οκτωβρίου 2005.

  1. ioanna

    ioanna Regular Member

    Άρχισε να μυρίζει φθινοπωρινή μελαγχολία σήμερα είμαι μελαγχολική μάλλον είναι ο καιρός η φθινοπωρινή μελαγχολία με χτυπά
     
  2. Astarty

    Astarty Contributor

    O καιρός αλλάζει, οι άνθρωποι αλλάζουν.
    Αλίμονο αν μενάμε στάσιμοι. Μες την μούχλα και την δυσωδία.

    Εμένα μου αρέσει η μελαγχολία. Βουτάω σε αυτήν. Την απολαμβάνω με κρασί και μουσική.

    Αστάρτη
     
  3. ioanna

    ioanna Regular Member

    Σε μελαγχολεί ο καιρός και εσένα; Εμένα με σκοτώνει
     
  4. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Είναι γλυκιά η μελαγχολία όμως και τροφοδοτεί τις εικόνες μας , σαν ένα ποτήρι βαθυκόκκινο κρασί.
     
  5. blindfold

    blindfold Contributor

    εμενα το φθινοπωρο με ποιανει στη σχολη μου στο ριο, οπου η ατμοσφαιρα ειναι καθαρη ο αερας ψυχρος που σε αναγκαζει να κυνηγας τις αχτιδες του ηλιου και μπροστα μου να βλεπω τη γεφυρα την ενωση και οταν δυει ο ηλιος ολα παιρνουν ενα χρυσο χρωμα και εκεινη τη στιγμη ειναι ολα τοσο ζεστα
    προσωπικα μπορειτε να με πειτε και εμενα λατρη του φθινοπωρου ,νεα ξεκινηματα, καινουργιος αερας ,ναι μαρεσουν οι αλλαγες