Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Καμάκι

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος sexypara, στις 13 Απριλίου 2016.

  1. Ποιος πιστεύετε ότι πρέπει να κάνει την πρώτη κίνηση?
    Ο άνδρας ή η γυναίκα?Ή δεν έχετε πρόβλημα?

    Οι άνθρωποι την πέφτουν όπως παλιότερα?Μήπως χρειάζεται
    ενίσχυση του καμακίου?

    Πως την πέφτετε?Χύμα ή με τρόπο?
     
  2. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Θαρρώ ότι ο άνδρας έχει τον πρώτο λόγο στο φλερτ το καμάκι δεν μου αρέσει σαν όρος άσχετα που το έχουμε συνηθίσει όλοι έτσι να το λέμε. Συχνά που πηγαίνω για καφέ στο κέντρο της Θεσσαλονίκης βλέπω ωραίες κυρίες μόνες η με.παρεα μάλλον δύο κ ίσως περισσότερα άτομα. Αλλά υπάρχει το εξής πρόβλημα, όταν πιάνουν την συζήτηση δεν έχουν καιρό για να σου δώσει κ λίγο σήμασια για να ξεκινήσει το φλερτ. Πάντως αν θέλεις και αν είσαι από Θεσσαλονίκη να πας στο patron.
     
  3. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Βεβαίως θέλει τρόπο με το γάντι πες πως έχεις απέναντι σου ένα τριαντάφυλλο πως θα το ακουμπήσεις,πως θα το θαυμασεις..
     
  4. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Την γνώμη μου λέω δεν πάει να πει ότι είναι κ σωστή..
     
  5. Δεν είμαι από Θεσσαλονίκη αλλά αν έρθω ποτέ θα το θυμάμαι.Εγώ
    δεν έχω πρόβλημα ποιος θα την πέσει πρώτος.Χιούμορ να έχει το
    άλλο άτομο και περνάς καλά
     
  6. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Το ψηφίζω ως το αγαπημένο μου νήμα και περιμένω να διαβάσω τα ποστ σας!
     
  7. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Μα που πήγαν
     
  8. Άμα θες χιούμορ φίλε πάνε Σε κάνα σταντ απ κομεντι! Εδώ είμαστε βδσμ .άμα σου κάνουν καμακι το καταλαβαινεις. Πέφτει το καυτο μαστίγιο στο κορμί σου και τσουρνιαζει. Σου περνάει κολάρο με λουράκι και σε σέρνει στα πατώματα μες στο μπαρ. Σου χωνει δυο ξαναστροφες που δεν μάντεψες πόσες κουταλιές ζάχαρη βάζει στον καφε.. σε αρπάζει απ τα μαλλιά και σε γυρνάει σβουρες στον αέρα μέχρι να πεις την safe word.. σε παρτουζωνει Με όσους σιχαμενους φιλους εχει και σου ζητάει και πληρωμή 50 ευρώ το κεφάλι που πήρες. (Πανω κατω αρα χ2..)
    Τι το περασες το βδσμ καμακι....?απλό βανιλοκάμακο?..???
    Την κίνηση την κάνει πάντα ο μάστερ ή η μιστρεσα. Η ο ντομ ή η ντομού η ο τοπ ή η τοπού. Slave, sub, bottom που θα κάνει την πρώτη κινηση διώκεται ποινικά από τους δικηγόρους του χώρου και αυτομάτως θεωρουνται μοιασματα όπως οι κοπρολαγνοι και τα brat...
    Προσωπικά εμένα θα μου άρεσε να μου την πέσουν χύμα και τσουβαλατα.. να είναι ντόμπρο το αρσενικό και να μου πει εξ αρχής τι θέλει από μένα.. εκτιμώ την ειλικρινεια... για παράδειγμα να μου πει "μ αρέσεις μπειμπι..ι γουοντ του μεικ λοβ του γιου.θελω να κυληστουμε στα σεντόνια της ακολασιας και να κάνουμε σεχ όλο το βράδυ με ηχητικη υπόκρουση το αγαπημενο μου cd του μπιγαλη"..
    Ξεκάθαρα πράγματα. !
     
  9. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    με τροπο
     
  10. Φλουφλη. Γκοου εγουε'ι' ρε.
    Δεν είσαι του χώρου.
     
  11. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Κάτι τέτοιο θα εννοεί η @sokolata το κορίτσι βρε @lizard_



    ...και "παίζει" να κρατάει και σοκολατάκια στα χέρια της η κιουρία του βίντεο. Τυχαίο?...

      
     
  12. Ξέχασα να πω ότι συνήθως όταν την πέφτω
    Σκληρή φάση το bdsm.Θα φάω και ξύλο δηλαδή