Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Καμιά γυναίκα δεν είναι straight

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος íɑʍ_Monkeץ, στις 10 Ιανουαρίου 2016.

  1. AliceInChains08

    AliceInChains08 100yrs of Solitude


    Πόσο απλό ήταν το βδσμ κάποτε....!
     
  2. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

  3. Voyager

    Voyager Regular Member

    Αν καταλαβαίνω καλά την έρευνα και την λογική της, όσοι/ες βλέπουμε hentai πρέπει να συμπεριλάβουμε στον σεξουαλικό μας προσανατολισμό και τα πλοκάμια;
     
  4. G_E

    G_E Contributor

    To "καμιά γυναίκα δεν είναι straight" είναι λίγο τραβηγμένο. Το οτι καμία γυναίκα δεν είναι αδιάφορη στη γυναικεία σεξουαλικότητα/ομορφιά είναι σωστό. Κι επειδή έχω κάνει τη δικιά μου έρευνα σε επαρκές δείγμα γιατί μ' αρέσει να παίζω ΚΑΙ με τη φαντασίωση "γυναίκα με γυναίκα", καμία μα καμία γυναίκα δεν έμεινε εντελώς αδιάφορη στην ιδέα. Οχι στο να πηδηχθεί αλλά π.χ. να τη δεί να αυνανίζεται, να την πηδήξει με στραπον, εστω να κανει γυμνη τζακουζι μαζί της.
     
  5. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Σωστό, γι αυτό ποτέ μη λέμε, ποτέ, ωστόσο για το στραπόν,σχετικά είναι, όλα, γούστα είναι αυτά, όπως καυλώνει η καθεμία. ^^
     
  6. G_E

    G_E Contributor

    Ειπα μερικές εκδοχές. Αλλά η βασική υποθεση του νήματος είναι σωστή. Που είναι το περιέργο το στραπόν απο γυναίκα σε γυναίκα; Εχω δωρίσει μερικά γι αυτό το σκοπό.
     
  7. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Δεν βρίσκω κάτι , το περίεργο, μήπως το σύμπαν θέλει κάτι να μου πει, αναρωτιέμαι για δεύτερη φορά, λολ
     
  8. δεν συμφωνω καθολου η ερευνα αποφευγει τθς πιθανοτητες
     
  9. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    δλδ;
     
  10. απλα μερικες φορες τα πραγματα ειναι τοσο απλα δεν χρειαζεται να τα κουραζουμε εγω μιλω απο τον ευατο μου δεν προκειται να ερεθιζομουν ποτε απο ον αντρα και οχι γιατι φοβαμαι γιατι δεν νιωθω.. παιζουν ρολο σε ποιες εκαναν την ερευνα που και πως; αν κανεις την ιδια ερευνα στην σουηδια ελλαδα ολλανδια τουρκια δεν πιστευω να υπαρχουν τα ιδια ποσοστα .. η κοινωνια η παιδεια οι προκαταληψεις θεωρω πως ειναι ποιο σημαντικες απο το ιδιο το φυλλο
     
  11. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Δεν αντιλέγω & όχι δεν παίζουν κάποιο, συγκεκριμένο, ρόλο, γενικά, μιλάμε.

    Κρίμα που δεν ερεθίζεστε , με άλλους, άντρες, σνιφ!  
     
  12. πόσο άσχημο μοιάζει ένα χρώμα το ίδιο χρώμα σε δυο άντρες! Το ροζ