Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Καταμαρτυρούντα ανωμαλίας καθημερινά στιγμιότυπα

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος thanasis, στις 6 Ιουλίου 2016.

  1. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Αναπόφευκτα, με το μυαλό που έχω το διάβασα ρόγες, και μου φάνηκε και προφανές.
     
  2. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι

    Εκεί πόνταρα ότι καποιος/α θα μπερδευτεί... γιατί και γω όταν το πληκρολογούσα το ποστ ρόγες έγραψα  
     
  3. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Βusted λοιπόν  
     
  4. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

     

    "Πάρτα μωρή άρρωστη να γίνεις καλά" .
     
  5. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Χαχαχαχαχαχα
    Θα μπορούσε το πουτανακι να έχει το πατουσακι μου αναμεσα στα πόδια της , αλλά δυστυχώς η εικόνα δεν έδειχνε κάτι τέτοιο.

    Φωναζει η ξαδέρφη μου:
    Αργεί η πίτσα να την φάμε;
    Φυσικά και δεν άκουσα πίτσα....
     
  6. Brigitte

    Brigitte Contributor

  7. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna Δ Contributor

    Περιμένω στο φανάρι και χαζεύω το μαγαζί απέναντι:
    Ελλενίτ, μεταλλικές κατασκευές, ντουλάπες... ΣΚΛΑΒΕΣ;;;;
    Αλήθεια τώρα γράφει σκλάβες;;
    Όχι αγαπητή, σκάλες γράφει...    
     
  8. ninahaze

    ninahaze Regular Member

    Σε καινούργια δουλειά, καινούργια συνάδελφος όταν τη ρώτησα πώς πέρασε το Σαββατοκύριακο μου είπε:
    Χαλάρωσα, έκανα facial και είμαι φρέσκια....
    Πέθανα στο γέλιο , δε κρατήθηκα και ρώτησα έκανες facial? Και συνέχισε να μιλάει για το χαλαρωτικό facial ενώ εγώ γελούσα.. εννοούσε μάσκες προσωπου κλπ.
     
  9. Πρόσφατα στο μάθημα λογοτεχνίας,ενώ η καθηγήτρια διαβάζει ένα κείμενο μια συμμαθήτρια μου είχε άγνωστη λέξη και ρωτάει:
    -Μαθήτρια: Κυρία τι είναι το καμτσίκι;
    -Καθηγήτρια: Καμτσίκι ειναι αυτό με το οποίο μαστιγώνουν τα άλογα
    Αμέσως εγώ,με δυνατή φωνή πετάγομαι και λεω...
    -ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ...
    καταλαβαίνετε τι σκεφτόμουν πιστεύω...
     
     
  10. mad_hatter

    mad_hatter You can always take more than nothing

    απαγορευεται να αφηνετε ποδολαγνους στην εισοδο της πολυκατοικιας... προφανως εγραφε ποδηλατα.. πρεπει να σταματησω να λυνω αποριες ενω κοιταζω αφηρημενα αλλου
     
  11. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Κεθε φορα που διαβαζω στο σουπερ μαρκετ τα συστατικα και βλεπω οτι περιεχει ξυλιτολη, ειναι αδυνατον να μη φανταστω καποιο σικ και πρωτοτυπο οργανο για ιδιαιτερερα σημαδια, κατ σαν δερμστινη περιτεχνη βενταλια η σαν χταποδι που δερνει και σφιγγει ταυτοχρονα
     
  12. Στην Αβέρωφ;