Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Καταμαρτυρούντα ανωμαλίας καθημερινά στιγμιότυπα

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος thanasis, στις 6 Ιουλίου 2016.

  1. brenda

    brenda FU very much

    Μιλάω με έναν gay φίλο, εκτός χώρου, άσχετο με το αντικείμενο, ο οποίος κάποια στιγμή, λέγοντας μου τα νέα του, μου εξομολογείται σκασμένος :
    " Δεν πάει άλλο με τον στράπο! Δεν αντέχω άλλο πια! Θα χωρίσω."
    "Μωρέ μπράβο!" σκέφτομαι εγώ, αναλογιζόμενη τι ακριβώς τον είχε ενοχλήσει, γιατί γενικώς του αρέσει πολύ το σεξ και τα συμπαραμαρτούντα (στα οποία κατέταξα και τον "στράπο") και γενικώς αλλάζει τους παρτενέρ ευκόλως, σε βαθμό που δεν μπορώ πάντα απόλυτα να το παρακολουθήσω. Περίμενα λοιπόν, να εμβαθύνει με bdsm αποκαλύψεις, mon Dieu!
    Μου πήρε κανά δυό λεπτά να συνειδητοποιήσω ότι ο τελευταίος γκομεναίος ήταν Στράτος... 
     
  2. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    υπάρχει ένα μαγειρείο στην πόλη μου που λέγεται "φύσα ρούφα" όποτε περνάω απ'έξω παίρνω ένα χαζό χαμόγελο
     
  3. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Πατσά έχει ?
     
  4. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Και ιδού. Μόλις διάβασα "πούτσα έχει;"

    Δεν έχω σωτηρία γαμώ το, τσάμπα τόσα χρόνια ψυχανάλυση.
     
  5. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    έχει απ' ολα
     
  6. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Και από αυτά που θέλει η @estelwen ?
     
  7. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    σε κόφτει πολύ?
     
  8. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Πάρα πολύ ...
     
  9. Dapom

    Dapom Contributor

    Στη δουλειά μου ακούω σχεδον καθημερινά την έκφραση "ποτε θα έρθετε να μου το βάλετε;" ...και σε συνδυασμό με το ανοιχτό φόρουμ μπροστά μου.
     
  10. Anti

    Anti Regular Member

    εγω απο τοτε που μπηκα στο φορουμ, μπηκα και στο τριπακι ποιος θα μπορουσε να ειναι τι....δηλαδη εξηγω....αναλογα με το υφος η την κατασταση εγω το κανω session....π.χ...τον 50αρη ιδρωμενο οδηγο λεωφορειου με gag ball στο στομα να γαμιεται με το λεβιε ταχυτητων και αλλα τετοια....πολυ γελαω, αλλα υποψιαζομαι οτι απο το δικο μου υφος με αυτα που σκεφτομαι οποιος με δει θα κανει το ιδιο για εμενα.....χαχαχαχχαχχαχαχαχχα
     
  11. ..θυμήθηκα μια μπυραρία  ..

     
     
  12. Γαλάτσι,πολλά χρόνια σουβλατζίδικο "Η Πίττα των Αγγέλων"

    Εσκεμμένα ή όχι τα δύο "ττ" δεν μου αφήνουν περιθώρια.Αγγελική "πίττα".