Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Καταμαρτυρούντα ανωμαλίας καθημερινά στιγμιότυπα

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος thanasis, στις 6 Ιουλίου 2016.

  1. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Ναι! xD
     
  2. Noelle

    Noelle "Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate."

    Σήμερα στη σχολή πάλι.. εκεί που λέγαμε για πλασμίδια, ενθέσεις και λοιπά λέει η καθηγήτρια για "switch" ενθεμάτων... ε κόλλησα και σκεφτόμουν το στάτους μου για κανα 5λεπτο. Κοίτα να δεις τι σου κάνουν οι ρεκομπινάσες και το DNA!!!
     
  3. mad_hatter

    mad_hatter You can always take more than nothing

    εισπνεετε και ρουφατε δυνατα... μονη μου τα διαβαζω μονη μου τα παρεξηγω ενταξει η ελλειψη οξυγονου με εχει χαλασει
     
  4. Στη δουλειά:

    "Καλημέρα, Κυρία"
    "Κυρία, να ρωτήσω κάτι;"
    "Κυρία, πόση ώρα έχουμε ακόμα;"


     
     
  5. Arab Strap




    arab..

    strap.
     
  6. chris_strike

    chris_strike Guest

    μιλουσα με κοπελα και μου λεγε ΄΄ειμαι ποδολογος''...ακουσα ποδολαγνος
     
  7. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Tο ίδιο διάβασα.....
     
  8. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Και εγω...
     
  9. chris_strike

    chris_strike Guest

    ειμαστε πολλοι συντροφοι...χαχαχαχα
     
  10. liber_animus

    liber_animus New Member

    μετα τη δουλεια συζητηση αναμεταξυ μας 2 αντρες 2 γυναικες εγω με μια απο αυτες .....ο υπευθυνος εριξε σφαλιαρα στον βοηθο.....εγω ελα ρε συ βδσμ φαση?? με κοιταγανε χωρις να μιλανε για 2-3 δευτερολεπτα χαχαχαχαχχα
     
  11. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Βράδυ, αργά. Το αμάξι ακινητοποιημένο λόγω μπαταρίας, απαραίτητο για την επιστροφή στο μακρυνό σπίτι.
    Έρχεται ο κύριος Οδικός Βοηθός, ζητάει από τον φίλο μου να ανοίξει το καπό, πασπατεύει αυτός διάφορα κάτω από το τιμόνι χωρίς αποτέλεσμα, μουρμουρίζει "αυτό; όχι. αυτό; μήπως τραβάω μαλακία;"
    Τον κοιτάζω λοξά να διαπιστώσω τι κινκιά τον έπιασε ξαφνικά μπροστά στον άλλον.
    "α, νάτο, το βρήκα". Κλικ, καπό, καλώδια, βρουυυμ, φύγαμε.
    Οκ.
     
    Last edited: 3 Απριλίου 2017