Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Κηνύγι ανεμόμυλων?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος potty65, στις 12 Οκτωβρίου 2005.

  1. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Δεν είναι ξεκάθαρο ;Πάμε με ανοιχτά τα μάτια , σαν να το γνωρίζουμε για πρώτη φορα.
     
  2. potty65

    potty65 Regular Member

    Εγώ μιλάω για το προ της γνωριμίας στάδιο. Οταν πας να συναντήσεις κάποιον χωρίς να τον έχεις δει, η φαντασία σου δεν καλπάζει? Δεν περιμένεις πράγματα, δεν αναρωτιέσαι πως θα είναι, δεν χτυπάει η καρδούλα σου? Ολα αυτά σημαίνουν ότι τελικά δεν είσαι άγραφη, σημαίνουν ότι έχεις θαμμένες στο μυαλό σου προσδοκίες τις οποίες η λογική σου χαλιναγωγεί για λόγους αυτοπροστασίας.
     
  3. Astarty

    Astarty Contributor

    RE: RE: Κηνύγι ανεμόμυλων?

    Ποιο ακριβώς δεν καταλαβαίνεις;
     
  4. illusion

    illusion Regular Member

    RE: RE: RE: Κηνύγι ανεμόμυλων?

     
  5. illusion

    illusion Regular Member

    RE: RE: Κηνύγι ανεμόμυλων?

    Συμφωνώ με αυτό που λες potty65. Εγώ τουλάχιστον κάπως έτσι το βλέπω.

    illusion
     
  6. Astarty

    Astarty Contributor

    RE: RE: Κηνύγι ανεμόμυλων?

    Μα ακριβώς για αυτή την χαλιναγώγηση μιλάω.
    Ίσως μιλάω για ιδανικές συνθήκες...
    Η αλήθεια είναι πως προστατεύομαι πλέον.

    Αστάρτη
     
  7. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Κρατώντας τα φτερά σου , μέχρι να είσαι σίγουρη Αστάρτη ;
     
  8. illusion

    illusion Regular Member

    Η λογική επεμβαίνει και μας χαλιναγωγεί στο να μην εκτεθούμε απέναντι στον άλλον όχι στον ίδιο μας τον εαυτό.

    illusion
     
  9. Astarty

    Astarty Contributor

    RE: RE: RE: RE: Κηνύγι ανεμόμυλων?


    Να σας πω...ξεγράφω από το μυαλό μου κάθε κουβέντα που αντάλλαξα μαζί του. Όπως είπατε και εσείς κάλλιστα μπορούν να είναι όλα ψεύτικα.
    Το αληθινό πρόσωπο εμφανίζεται όταν κοιτάς τα μάτια του αλλουνού.
    Θα με ρωτήσετε τώρα...και που δίνεις βάση για να συναντηθείς μαζί του;
    Ενστικτωδώς λειτουργώ και με βάση την ανάγκη μου για μία νέα γνωριμία.

    Αστάρτη
     
  10. Astarty

    Astarty Contributor

    RE: RE: Κηνύγι ανεμόμυλων?

    Ακριβώς.
     
  11. Astarty

    Astarty Contributor

    RE: RE: Κηνύγι ανεμόμυλων?

    Όταν απογοητεύομαι φαίνεται καθαρά στο πρόσωπο μου.
    Κάθε μου συναίσθημα φαίνεται εκεί.
    Είναι ίσως σχιζοφρενικό αλλά αντί να προσπαθώ να το κρύψω, προσπαθώ να το αφαιρώ.
    Με έχουν ονομάσει Πριγκίπισσα των Πάγων. Όχι αδίκως. Παγώνω μέχρι να βρεθεί κάποιος να με αγγίξει.
    Μετά λιώνω...χύνομαι.

    Αστάρτη

    Υ.Γ. Πάλι τα σώψυχα μου έβγαλα γμτ!
     
  12. potty65

    potty65 Regular Member

    Λοιπό Αστάρτη κάθε μέρα βάζω ένα στοίχημα με τον εαυτό μου, αν θα καταφέρω να σε κάνω να βγάλεις τα σώψυχα σου, και κάθε φορά το κερδίζω, σε σημείο που έχω αρχίσει να βαριέμαι! Δεν μου φαίνεσαι καθόλου βασίλισσα των πάγω, σε βάζω κατά Μέση Ανατολή μεριά να συναναστρέφεσαι με Πασάδες. Δαίμονας slave shadow .... μακριά (άστην για μας)