Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Κλειδωμένα προφιλ....

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Illustration, στις 2 Οκτωβρίου 2016.

  1. I do

    I do Ευ ζην

    Προς αποφυγη παρεξηγησεων,προκλησεων κλπ κλπ...
     
  2. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Γιατί δεν μ' ενδιέφερε ποτέ να δω φωτογραφίες γουνιών/βυζιών, ούτε να στείλω φωτογραφία του πέοντα μου.
    Τα δυο πρώτα μου "ήρθαν" δίχως να τα ζητήςω, το τρίτο μου είχε ζητηθεί ( ευτυχώς οι φορές ήταν ελάχιστες. Αφού ανοιγοκλειδώνω το προφίλ εδώ κι ένα χρόνο και βάλε ).

    Δεύτερο, γιατί να θέλω να μιλήσω/πληροφορηθώ για το βουδουσουμού ή για κάποιο φετίχ, υπάρχουν και τα νήματα.
    Που όποιον/α θέλεις τον/την διαβάζεις, όποιον/α δεν θέλεις, δεν τον/την διαβάζεις ( ας είναι καλά το ignore ) και πάν' απ' όλα δεν μπαίνεις καν στην διαδικασία, να σκεφτείς πως ν' απεμπλακείς απ' την συζήτηση ευγενικά.
    Αν ο/η άλλος/η δεν χαμπαριάζει, ότι θα είχες κι άλλα πράγματα να κάνεις, απ' το να είσαι απίκο σ' ένα pc, για να "συζητάς" με τις ώρες μαζί του/της.

    Τρίτον, γιατί πόση ώρα/μέρες/εβδομάδες θα μιλάς με κάποιον/α περί ανέμων και υδάτων, πριν να βαρεθεί ή ψυχή σου?

    Τέταρτον, γιατί έτσι το "δεν ψάχνω τίποτε" μάλλον γίνεται κατανοητό δίχως να πρέπει να εξηγείς/δικαιολογείσαι.

    Πέμπτον, γιατί καλώς ή κακώς διαλέγω εγώ με ποιον/α θα ήθελα να "μιλήσω" και πότε.
    Αν δεν λάβω απάντηση ή βρω μπροστά μου κλειστί προφίλ σαν το δικό μου, σίγουρα δεν θα τα "πάρω".

    Τεσπα, εγώ την κακούργα κενωνία την έχω πια τελείως γραμμένη εδώ και τουλάχιστον μια δεκαετία. Ζω όπως θέλω, με καταλαβαίνουν εκείνοι οι ελάχιστοι που θέλω, οι υπόλοιποι ας πηγαίνουν για κούρεμα.
    Και πάλι καλά, γιατί - και καλά μετά λύπης μου -, δεν είναι ότι στα δυο και βάλε χρόνια εδώ μέσα, " βλέπω " μεγαλύτερη ανοχή/" ανοιχτομυαλοσύνη " ή σεβασμό στην όποια διαφορετικότητα, απ' όση συναντώ εδώ και χρόνια στον έξω κόσμο.

    Μην πω, ότι " έξω " έχω γνωρίσει πολύ πιο " ελαστικά " μυαλά, απ' αρκετά εκ των ελαχίστων που έχω γνωρίσει ( με το γνωρίσει, εννοώ ζωντανά ) απ' εδώ " μέσα ".

    Άρα, κρατώ τις δέουσες αποστάσεις ( προφίλ και πμ κλειστά σχεδόν πάντα ) και περνώ εδώ όσο γίνεται καλύτερα.  
     
  3. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna Δ Contributor

    Είναι και αυτοί οι τύποι που τη βρίσκουν να κοιτάνε από την κλειδαρότρυπα.
    Ανωμαλίες, τι να πει κανείς...  
     
  4. sleeper

    sleeper ...urban dreaming... Contributor

    Ακόμα και τα κλειδωμένα προφίλ σας ενοχλούν;;
    Έλεος καλές μου άθρωπες!
    Άλλα προβλήματα δεν έχετε στη ζωή σας;
     
     
  5. Dapom

    Dapom Contributor

    Και εμείς που τα έχουμε ανοιχτά τι καταλάβαμε;
     
  6. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Δεν ξέρω, αλλά εγώ πνίγομαι με αυτό το μπες-βγες 1541567278849 φορές στο προφίλ μου, οπότε closed.
     
  7. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Αντικοινωνικια    
     
  8. ssmaster

    ssmaster Regular Member

    Το ονομα του προφιλ πως αλλάζει ;
     
  9. ότι, θέλουμε ν αποκαλύψουμε, βρίσκεται στις δημοσιεύσεις μας.
    άλλο που οι περισσότεροι δεν θέλουν να δυσκολεύονται.